NESCAFE DOLCE GUSTO - Тема 5

  • 48 962
  • 756
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 771
Petya dikova нямаше щракане при моята. Можеш да видиш изложена в някой магазин как е при отваряне и да сравниш с твоята.

# 496
  • София
  • Мнения: 6 184
Аз пак да си повторя, ако на някой му е удобно, че във фирмения магазин на Нестле, който е на бул. "Европа" в кв. Люлин ги има всички капсули като евтините са на 8.30лв., а по скъпичките май бяха на 9.50лв.(наистина не помня точно).

# 497
  • София
  • Мнения: 39 795
Аз пак да си повторя, ако на някой му е удобно, че във фирмения магазин на Нестле, който е на бул. "Европа" в кв. Люлин
Благодаря за информацията. Ще се разходим.

# 498
  • Мнения: 669
Момичета, имам нужда от съвет. Имам две нови машини - Piccolo и Minni me. Трябва да си избера едната, а другата ще продам или подаря. Разликата мисля, че едната е с автоматично спиране а другата ръчно.  Коя е по - добра според вас?

# 499
  • Мнения: 2 220
Има ли някъде по магазините намалени капсули?

# 500
  • Мнения: 9 776
Момичета, имам нужда от съвет. Имам две нови машини - Piccolo и Minni me. Трябва да си избера едната, а другата ще продам или подаря. Разликата мисля, че едната е с автоматично спиране а другата ръчно.  Коя е по - добра според вас?

С автоматично спиране бих избрала категорично.

# 501
  • Мнения: 669
И аз мисля, че те са по - лесни за ползване, но защо ми се струва, че ръчните са по - здрави, незнам.

# 502
  • Мнения: 20 179
Аз съм за автоматичната, къде къде е по-удобно.

# 503
  • Мнения: 1 369
Здравейте! Преди две седмици брат ми ми даде машина КRUPS DG, не знам точно какъв модел е (сега се разрових - моделът е Mini Me), обаче резервоарът жабунясва и ужасно трудно се мие, защото има мн малък отвор. Като ми я даде, я измих много старателно и онзи ден гледам, че пак има зелено по дъното. Слагам изворна вода на Девин. На вас случвало ли ви се е?

# 504
  • София
  • Мнения: 39 795
Моята е Infinissima Red & Black by Krups®. Мисля, че я взехме март месец. Не ми се е случвало до момента да жабуняса водата. Използвам филтрирана (кана Брита).

А аз да ви ся похваля какви чаши за дълги кафета и капучино имам
Скрит текст:
Чашите са от течен шоколад Joy

# 505
  • Мнения: 416
Здравейте! Преди две седмици брат ми ми даде машина КRUPS DG, не знам точно какъв модел е (сега се разрових - моделът е Mini Me), обаче резервоарът жабунясва и ужасно трудно се мие, защото има мн малък отвор. Като ми я даде, я измих много старателно и онзи ден гледам, че пак има зелено по дъното. Слагам изворна вода на Девин. На вас случвало ли ви се е?
Имам две машини на по 4 и 5 години.Никога не са зеленясвали.Ползвам бутилирана вода, различни марки, Девин много рядко. Сестра ми има една от съвсем първите на морето, не помня вече колко години, май над 10, също не зеленясва. Обаче тази, която й е в къщи и е на 3 години  редовно зеленясва. Всички машини се ползват с минерална/трапезна вода. Нямам идея защо така се получава.

# 506
  • Мнения: 2 596
Здравейте! Преди две седмици брат ми ми даде машина КRUPS DG, не знам точно какъв модел е (сега се разрових - моделът е Mini Me), обаче резервоарът жабунясва и ужасно трудно се мие, защото има мн малък отвор. Като ми я даде, я измих много старателно и онзи ден гледам, че пак има зелено по дъното. Слагам изворна вода на Девин. На вас случвало ли ви се е?

И преди съм споделяла, моята(Mini me също) жабунясва рядко(ползвам чешмяна вода) главно по ъгълчетата, но за тази цел съм си взела четка за шишета и с малко веро става за секунди почистването.
Причината моята да зеленясва е, че вероятно там където стои я понапича слънчице, точно от към резервоара. Аз поне така си го обяснявам.

Последна редакция: пт, 06 дек 2019, 13:25 от deede

# 507
  • София
  • Мнения: 6 184
Аз си я ползва с чешмяна (Piccolo е моделът), не е жабурясвала, а не я държа без вода.

А аз да ви ся похваля какви чаши за дълги кафета и капучино имам
Скрит текст:
Чашите са от течен шоколад Joy
От всичкия шоколад, който изяждат моите деца, освен 6 такива чаш за кафе, вече имам и 3 бирени халби Joy

# 508
  • Мнения: 1 369
Скрит текст:
Здравейте! Преди две седмици брат ми ми даде машина КRUPS DG, не знам точно какъв модел е (сега се разрових - моделът е Mini Me), обаче резервоарът жабунясва и ужасно трудно се мие, защото има мн малък отвор. Като ми я даде, я измих много старателно и онзи ден гледам, че пак има зелено по дъното. Слагам изворна вода на Девин. На вас случвало ли ви се е?

И преди съм споделяла, моята(Mini me също) жабунясва рядко(ползвам чешмяна вода) главно по ъгълчетата, но за тази цел съм си взела четка за шишета и с малко веро става за секунди почистването.
Причината моята да зеленясва е, че вероятно там където стои я понапича слънчице, точно от към резервоара. Аз поне така си го обяснявам.

Вчера съм се мъчила точно с четка за шишета. Ъгълчетата мн трудно се измиват. Все ми зеленее нещо. Но седи до прозореца и я пече слънце по цял ден. Ще я преместя и ще видя дали това е причината.

# 509
  • София
  • Мнения: 39 795
Пробвай да я преместиш.
Моята машина е в кухнята, която е вътрешна и няма прозорци. Може и от слънцето да е.

Общи условия

Активация на акаунт