NESCAFE DOLCE GUSTO - Тема 5

  • 48 919
  • 756
  •   1
Отговори
# 555
  • In Neverland
  • Мнения: 351
В Кауфланд има до днес от големите кутии на 13,99лв.

# 556
  • у нас
  • Мнения: 443
Днес си купих от Зора'' мини ме'',няма код и няма мостри капсули.AnguishedAngryAnguishedAnguishedAngryAngry

# 557
  • Мнения: 256
Днес си купих от Зора'' мини ме'',няма код и няма мостри капсули.AnguishedAngryAnguishedAnguishedAngryAngry
Аз си взех преди няколко дни от Техномаркет, вървеше с три кутии подарък. Също нямам код, до колкото четох старите постове ако им пишете мейл ще ви пратят код.

# 558
  • Мнения: X
Днес си купих от Зора'' мини ме'',няма код и няма мостри капсули.AnguishedAngryAnguishedAnguishedAngryAngry
Аз си взех преди няколко дни от Техномаркет, вървеше с три кутии подарък. Също нямам код, до колкото четох старите постове ако им пишете мейл ще ви пратят код.
И аз си купих от техномаркет, къде се намира кода?

# 559
  • Мнения: 256
Капсулите в Болеро ( Бургас ) са на 7 .99. Случайно отидох за маслини и ги видях. Взех си да пробвам Cortado, много ми хареса.

# 560
  • Мнения: 9 776
И в Била от вчера са на промоция капсулите. Под 8 лв. мернах в брошурата.

# 561
  • Мнения: 256
И в Била от вчера са на промоция капсулите. Под 8 лв. мернах в брошурата.
Ще чакам другата промоция Simple Smile имам три кутии с машината ми подариха и си взех cortado и flat white. Само аз пия и ще има да си ги пия доста време хехе. Перу ми идва силно, но Хондурас е добре на три черти, дългото Мексико също е добре .

# 562
  • у нас
  • Мнения: 443
Това ми отговориха от NESCAFÉ® Dolce Gusto    "Благодарим Ви, че се свързахте с нас.

Бихме искали да Ви информираме, че от началото на 2019 г. е преустановена маркетинговата ни активност, касаеща регистрация на промоционални кодове на машини KRUPS в електронния магазин на NESCAFÉ® Dolce Gusto®, с цел получаване на еднократна отстъпка от 20%.
Считано от 01.01.2019г. комплектът документи придружаващи машините KRUPS NESCAFÉ® Dolce Gusto® няма да съдържа книжки с код за еднократна отстъпка от 20%., като тези които може все още да намерите в някои от машините ще са до изчерпване на количествата.
Относно стартовият пакет капсули - получава се само когато машината е закупена през електронния магазин на NESCAFÉ® Dolce Gusto.

Очаквайте скоро нашите нови активности насочени към лоялните клиенти на електронния магазин на NESCAFÉ® Dolce Gusto.

С уважение,
Екипът на NESCAFÉ® Dolce Gusto"

# 563
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 803
За един стартов пакет не си струва да си купуваш машина през сайта. Стартовия пакет се състои от 6 капсули, които съвсем не са всички вкусове. При мен имаше Чокочино, което се състои от 2 капсули, Кортадо /на мен не ми хареса/, Капучино, което също е от 2 капсули и още 2 вида еспресо. Тоест 4 напитки общо. Аз си взимам по 4 кутии различни видове кафе всеки път, когато ги пуснат на промоция в К. Винаги са се изпивали, но и ние с ММ не сме твърде претенциозни към кафе.

# 564
  • Мнения: 1 331
Как се почиства машината?

# 565
  • Мнения: 132
Здравейте, можете ли да обясните как се трупат бонус точките и какви са тези кодове?Едва днес разбрах, н а правих си регистрация на сайта им и сега какво следва Blush

# 566
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 803
Здравейте, можете ли да обясните как се трупат бонус точките и какви са тези кодове?Едва днес разбрах, н а правих си регистрация на сайта им и сега какво следва Blush
На всяка кутия с кафе от вътрешната страна на капака има код. Той се регистрира в сайта им и ти носи 10 точки за всеки регистриран бонус код. Като събереш определен брой точки, можеш да си поръчаш кутия кафе или съответно от другите им продукти от сайта.

# 567
  • Мнения: 9 776
Само да уточня, че една кутия кафе "струва" 200 точки.

# 568
  • Мнения: 132
Благодаря Smiley

# 569
  • София
  • Мнения: 10 324
Да похваля карамеленото лате макиато, взех го от Хит, продават ли го другаде?

Общи условия

Активация на акаунт