NESCAFE DOLCE GUSTO - Тема 5

  • 48 577
  • 756
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 5 386
О, аз кафе си направих с тази "фуния-капсула", още в началото, падна и малко утайка, поизцапах, но като децата - да пробвам. Ще видя в olx, макар че и вариантът с емаг става, въпреки 7,90 доставка.

# 601
  • Мнения: 9 776
Аз имам такава капсула от Алиекспрес, но не я ползвам. То кафе да намериш подходящо, пък количество да уцелиш, пък карфицата къде да дупне....Не е за мен това.

# 602
  • Мнения: 67
От утре във Фантастико промоция на капсули Jacobs - 5.99 / 6.99 (Au Lait)

# 603
  • Мнения: 684
Хубаво ли е на Якобс Au lait? На Долче густо ми е любимо, но на Якобс не съм пробвала, дали си заслужава?

# 604
  • Мнения: 144
Здравейте. Четох назад в темите, че някои от вас ползват машината само за гореща вода. Обаче в книжката с инструкциите пише да не се ползва само за вода. И сега се чудя дали няма да я повредя, ако я пускам всяка сутрин за гореща вода за чай? Загрява изключително бързо и ще ми е много удобно да я използвам...

# 605
  • Мнения: 2 583
Здравейте. Четох назад в темите, че някои от вас ползват машината само за гореща вода. Обаче в книжката с инструкциите пише да не се ползва само за вода. И сега се чудя дали няма да я повредя, ако я пускам всяка сутрин за гореща вода за чай? Загрява изключително бързо и ще ми е много удобно да я използвам...

От години пускам гореща вода за чай, няма ѝ нищо, не се притеснявай ползвай си я.

# 606
  • Мнения: 144
Благодаря! А с бялата приставка ли да пускам или без нея, че и затова имаше различни мнения?

# 607
  • Мнения: 2 583
Моята е купувана преди 10000 години и няма такава бяла капсула, пускам я без да слагам капсула, или с празна многократна.

# 608
  • Пловдив
  • Мнения: 869
Благодаря! А с бялата приставка ли да пускам или без нея, че и затова имаше различни мнения?
Можеш с нея, и без... но когато е с представката струята е по-концентрирана и не се разпръсква.

# 609
  • София
  • Мнения: 85
Бялата приставка кара водата да тече като през капсула. Ако не е сложена, леко плиска повече. Логически погледнато машината просто загрява водата и я пуска към чаша под налягане. Тя не прави разлика за наличие/липса на капсула. Ако нещо може да се повреди, то ще е държача на капсулата, но той е от по-дебела пластмаса така или иначе.
Аз редовно пускам още вода за по-дълго кафе или за чай, даже на дребните ако нещо е твърде студено им пускам по малко гореща вода от машината.

# 610
  • Мнения: 276
Някъде промоции?

# 611
  • Мнения: 1 220
Има ли начин кодовете от кутиите да сканират и така да се качват в сайта, вместо да се пишат. Аз обикновено ги събирам поне 10-15 и после е голяма досада да ги вкарвам😉

# 612
  • Мнения: 5 386
Какво е това със сканирането или вписването на данни от кутии, аз ги хвърлям. А и не съм ги купувала от сайт на Долче Густо, а от м-ни. Точки ли трупате?

# 613
  • Мнения: 684

В Кауфланд тази седмица големите кутии са на 13.99 ✌

# 614
  • Мнения: 1 220
На капака на кутията има кодове. Правиш си регистрация на сайта на долче густо, ако нямаш. Там от Моите бонуси(май беше) въвеждаш кода. 20 кода- една кутия безплатно.

Общи условия

Активация на акаунт