за капсулите Phyto

  • 7 240
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 240
в аптеката ми казаха че се пият по 3 на ден и една опаковка е за 2 месеца

Това не е логично,понеже една опаковка има 120 капсули,а те са достатъчни за 2 месеца,следователно се пият по 2.А и днес се загледах в шишенцето и на него пиче по 2 на ден.
права си, аптекарката нещо се е объркала! аз тогава се чудих м/у phyto и pantogar,тя ме посъветва за второто пък ще видим.

# 16
  • Мнения: 212
в аптеката ми казаха че се пият по 3 на ден и една опаковка е за 2 месеца

Това не е логично,понеже една опаковка има 120 капсули,а те са достатъчни за 2 месеца,следователно се пият по 2.А и днес се загледах в шишенцето и на него пиче по 2 на ден.
  Ако имаш косопад или друг сериозен проблем със структурата на косата можеш и да засилиш дозата,т.е. по три на ден.А ще имаш забележителен резултат ако ги комбинираш с продуктите от червената серия или поне с шампоана Phytocyan,който е специално формулиран за жени.Иначе Phyto си заслужава парите,усилията и постоянството.Успех!

# 17
  • Мнения: 1 986
  Уф,и аз имам проблеми с косата Confused-и не се двуомя,ами направо-триумя кои капсули с шампоан да си взема-на Фито или Рене Фюртерер newsm78 Вие как мислите?!?

# 18
  • Мнения: 16
и аз мисля да си ги купя.пила сьм и мерц и ревалид но не бях доволна.Сега пия герикапс и мисля че има ефект

# 19
в момента ги пия тях , пише , че трябва да се пият две сутрин ама аз като ставам късно , ги пия когато се сетя Simple Smile засега виждам видим ефект на ноктите , май и косопада ми спря , но от шампоаните не съм доволна, много  изсушават косата Sad

# 20
  • Мнения: 66
Аз ги пия за втори път, първият път заради унищожена коса от изрусяване, ама забременях и не ги допих.Сега ги пия от две седмици, заради хормоналния косопад след раждане.На листовката пише че се пият сутрин на гладно по две.За постигане на оптимален резултат се пият 4 месеца.Опаковката стига за два месеца.Аз ги комбинирам с ампулите за косопад, шампоана и стимуланта.За тези две седмици, доста се намали косопада, като се има предвид, че така падаще ,че на места имам дупки без коса.

# 21
  • София
  • Мнения: 250
Здравейте!!!
Май и аз ще си взема от тези капсули-аз съм пила Пантагор мисля, че бяха на Мерц специално за коса, но не останах доволна!!!!
Сега съчетавам един шампоан с хинин и жен-шен - български на ф-ма Милва, струва 1,95 от аптеките!!!!И пия Гери капс-мисля, че има ефект!!!!!
Успех на всички и дано да върнем буйните ни коси!!!!!!! Party Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт