PANDORA - Тема 3

  • 47 451
  • 726
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 14 623
Не мисля,че е по-скъпо.Например купувам три желани талисмана за 200лв.,вместо за 300лв.Обикновено процентните намаления у нас,са само на определени артикули.Предимно на по-малко продаваните.Пльоснат обеци и пръстени с 40%,някои по евтини талисмани с 20-30% и това е.При 3 за 2 е на всичко,без най-нова колекция.

# 631
  • Мнения: 245
Не мисля,че е по-скъпо.Например купувам три желани талисмана за 200лв.,вместо за 300лв.Обикновено процентните намаления у нас,са само на определени артикули.Предимно на по-малко продаваните.Пльоснат обеци и пръстени с 40%,някои по евтини талисмани с 20-30% и това е.При 3 за 2 е на всичко,без най-нова колекция.
Значи ще Ви разочаровам, Черен петък ще е на 20% без нова и Пандора ме.

# 632
  • София
  • Мнения: 6 028
Аз не искам 3 за 2. Искам един или най-много два талисмана, така че ще дебна намаления в Силвъркорт.

# 633
  • HH
  • Мнения: 3 257
20% при нас имаше преди месец. Сега се надявам наистина на 3 за 2, това което съм набелязала излиза по-изгодни така. Ще поживеем и ще видим.

# 634
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
А аз нищо не съм набелязала. Ще са първи гривни за мен и тийнейджърка. Изгледах клиповете и препоръките и даже съм по-объркана и отпреди. Отивам в магазина и каквото ми хване окото- това ще е. Знам само,че искам меки сребърни гривни. За талисманите - не харесвам стандартните клишета. Ще видя какво ще се получи

# 635
  • Down south
  • Мнения: 7 680
На кое казваш "стандартно клише"
Където и да си имай време и имай нещо предвид, защото обикновено има много хора.
Ако си в България, вземи и тийнейджърката с теб, за да избира, защото връщането, изглежда е по-трудно.

Добавям се, намерих информаця за Black Friday. Намаленията тук (САЩ) ще бъдат 25% online за сряда и четвъртък и 35% на самият петък във физическите магазини.
Не е зле.

Последна редакция: нд, 17 ное 2019, 15:49 от Daylily

# 636
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Благодаря за добрите съвети. От полза са ми. Не,живея от години в Берлин. Има магазин до работата и до вкъщи. Наумила съм да отида на предварителен оглед и после на покупка. Имам много да чета. Убягват ми тънкостите (стопери,верижка за сигурност и тн.)....та ще си е приключение
А стандартно клише са ми например сърцата Heart

# 637
  • Мнения: 245
На кое казваш "стандартно клише"
Където и да си имай време и имай нещо предвид, защото обикновено има много хора.
Ако си в България, вземи и тийнейджърката с теб, за да избира, защото връщането, изглежда е по-трудно.

Добавям се, намерих информаця за Black Friday. Намаленията тук (САЩ) ще бъдат 25% online за сряда и четвъртък и 35% на самият петък във физическите магазини.
Не е зле.
И в България ще започне от 27.11,но до края ще са на 20%.....

# 638
  • Мнения: 83
Здравейте момичета  записвам си и аз в темата ви . Лятото си купих първата ми гривна Пандора . Мека и сребърна е . Когато я купувах  ми я дадоха твърда и казаха че това така защото сега я вадят от пакета .Не съм я носила много  и е леко размекнала казаха че с времето ще стане мека.  Това вярно ли е тъй като я взех за мека .

Ето я и нея

# 639
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Добре дошла, Raya_100! Да, ще се поотпусне и омекне след като я поносиш и сложиш и някой друг талисман, не се притеснявай! Simple Smile

# 640
  • Down south
  • Мнения: 7 680
Благодаря за добрите съвети. От полза са ми. Не,живея от години в Берлин. Има магазин до работата и до вкъщи. Наумила съм да отида на предварителен оглед и после на покупка. Имам много да чета. Убягват ми тънкостите (стопери,верижка за сигурност и тн.)....та ще си е приключение
А стандартно клише са ми например сърцата Heart
Идеята да отидеш и разгледаш в аванс, е много добра. Бижутата са много и различни, някои са съвместими, други - не.
Опитай се да изградиш идея, какво точно искаш за начало и най-вече, дали си "огледален" човек, както се изрази веднъж Silverstone Тоест, дали харесваш симетрични комбинации или би могла да носиш и несиметрични.
Според мен, това би била добра отправна точка, нека и другите да добавят техните идеи за начало.

# 641
  • Мнения: 83
Добре дошла, Raya_100! Да, ще се поотпусне и омекне след като я поносиш и сложиш и някой друг талисман, не се притеснявай! Simple Smile
Благодаря за бързия отговор. За Коледа със сигурност ще се сдобия с 2-3 талисмана

# 642
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Искам мека сребърна гривна. Май само в това съм сигурна. Не си падам по симетриите. Обаче тук видях истински красиви гривни от вашите снимки. И много от тях са огледални. Знам,че след 1та гривна и талисмани,ще е по-лесно...

# 643
  • Мнения: 1 396
Здравейте, аз отдавна не съм писала, а само чета. Последната ми придобивка е пръстен, а за гривната отдавна нищо не съм взимала. Черния петък не го чакам, защото в момента най- голямата ми тръпка са едни обеци от новата колекция, които най- вероятно няма да попаднат в каквото и да е намаление. Другото нещо, което съм решена, че искам е твърдата отворена гривна, която много пъти е показвана и коментирана тук, но за съжаление не се предлага вече в България. В тази връзка искам да попитам момичетата, които живеят в други държави там има ли я налична, тъй като по сайтовете я виждам и се надявам при следващо пътуване да я купя.

# 644
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Bubolita88, в Германия, отворената твърда гривна е налична и можеш да се сдобиеш с нея, както онлайн, така и във физически магазин Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт