PANDORA - Тема 3

  • 47 401
  • 726
  •   1
Отговори
# 135
  • Пловдив
  • Мнения: 3 211
Благодаря за файла!
Да, Есенс, жалко. Официално от август преустановяват.

# 136
  • София
  • Мнения: 2 019
Т.е., ако сега си купя гривна Есенс, каквито талисманчета си
взема, с тях ще си остана. Няма да мога да допълвам, нали?

# 137
  • Пловдив
  • Мнения: 3 211
Предполагам,  че всичко налично ще пуснат "до изчерпване" в някакъв момент.
Фенките на Пандора никога не остават с една гривна Simple Smile . По-нататък ще си купиш и друга. От личен опит споделям  Wink

# 138
  • София
  • Мнения: 38 429
Т.е., ако сега си купя гривна Есенс, каквито талисманчета си
взема, с тях ще си остана. Няма да мога да допълвам, нали?
Защо пък да не можеш да си взимаш още талисмани?
Аз си ги смесвам. Не ме интересува кой от коя колекция е. Редя си, нося ги към месец, после свалям, пренареждам и т.н.

# 139
  • София
  • Мнения: 2 019
Не знам, затова попитах. На някои от талисманите пише,
че са съвместими само с гривни Есенс и реших, че като
свалят колекцията, няма да има избор на талисманчета.

# 140
  • Down south
  • Мнения: 7 669
Не знам, затова попитах. На някои от талисманите пише,
че са съвместими само с гривни Есенс и реших, че като
свалят колекцията, няма да има избор на талисманчета.
Така е, щом  свалят колекцията, ще спрат и charms, но все ще намериш какво да си вземеш, докато се изчрпят. Тези които са от тази колекция не стават за друг вид гривна, но обратното работи, с тази разлика, че само малко по-широчки.

# 141
  • Мнения: 47 963
Преди няколко месеца купувах пръстен Принеса завинаги за подарък, и си беше на тази цена, която сега уж е намалена
Сега погледнах за гривна, за подарък евентуално...
Намаленията реални ли са, или търговски трик
Колко често правят намаления

# 142
  • Пловдив
  • Мнения: 3 211
Не са търговски трик, реални са намаленията,  но са на предварително селектирани бижута,  не на всички. И наличностите / размерите в различните магазини варират. Вариант е пазаруването от silver court или обаждане в удобния магазин, за да не е напразно обикалянето.

# 143
  • Мнения: 931

Ей ама са..това в немския сайт беше 25 евро..Няма там вече намеления,но му се чудех и затова съм запомнила цената.

# 144
  • София
  • Мнения: 498
29 евро Stuck Out Tongue Winking Eye

# 145
  • Мнения: 2 405
Различни са цените, на Немската и нашата Пандора. В сряда приключиха в Немската. Мм ми е купил талисман от Берлин :=) 19 Евро, сега и тук е намален, но мисля че го мернах, че е 59лв!Обаче видях и един, два, които тук бяха с няколко лв по-евтини.
Аз имам и нови клипсове. Тези дни ги поръчах от Silvercourt, страхотни са и много ми харесва какъв баланс създават на гривната. Единствено много трудно ги отворих, особено единия, голяма мъка беше...
Ще ви пусна тези дни една снимка и на моята гривна :=)

# 146
  • Мнения: 101
Да, и на мен ми направи впечатление, че някои неща са по-евтини тук, други в немския сайт. Моята поръчка от Германия така или иначе вече пристигна онзи ден. И трите неща, които поръчах тук са малко по-евтини 😀 но не съжалявам, спестих си обикаляне, ако нещо го нямат налично и т.н.

# 147
  • Мнения: 931

25😀 4 часа преди края на намаленията имаше още намаление,ама почти нищо не беше останало.

# 148
  • София
  • Мнения: 2 019
Днес с дъщеря ми се сдобихме с гривни и талисмани -
аз с гривна Влюбване и талисман Енергия, дъщеря ми
със същата гривна и клипс Невинност.

Скрит текст:







# 149
  • гр. София
  • Мнения: 54
За колко време идват поръчките Ви от Англия и Германия? Още чакам моите, поръчах към края на юни и в началото на юли.

Общи условия

Активация на акаунт