GoT 39 ПОСЛЕДЕН СЕЗОН - Кралица на пепелища /19.05-26.05/

  • 26 443
  • 1 082
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 4 042
В тази статията са обобщили спряганите за предстоящи фентъзи адаптации, като за 5 от тях пишат по-подробно, а още няколко се споменават в края.
https://offnews.bg/kultura/badeshti-fentazi-adaptatcii-koj-shte- … hrone-703871.html

Последна редакция: пт, 24 май 2019, 15:51 от Бледолилава

# 931
  • София
  • Мнения: 27 181
депресия!  Peace
всъщност не знам, нещо средно м/у депресия и апатия.

нямам сили за други шоута и като цяло за нищо  Sick
липсва ми шапката, музиката, героите, всичко.
и това да отворя темата и да видя 200 непрочетени мнения само за няколко часа.  Sad

# 932
# 933
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Аз също кликнах "примирение".
Кот-такова!Животът продължава!

# 934
  • Мнения: 11 315
Не знам как се чувствам точно. Гласувах с примирение, щото - квот такова.
Обаче за утешение продължавам да гледам сезоните отначало. Вече съм на 4 и все още се радвам на прекрасни серии.
Има разлика обаче дали ще ги гледаш по една на седмица и ли bingewatch както съм ги подкарала сега - хващат се по-добре връзките, взаимоотношенията, загадките и цялата задкулисна машинария  в историята.
Продължавам да мисля, като  много от вас, че не трябваше да смъртафяцат така сценария и да го сгърчат в толкова малко серии.
Липсват ми точно тия взаимоотношения, малки закачки, които правеха сериала през първите сезони толкова интересен и успешен.
Изгледах 2 път последната серия и установих, че сцената със Съвета, особено момента с наместването на столовете е точно това, което правеше сериала, но стоеше толкова самосиндикално и не намясто в цялостното развитие на последните 2 серии, че беше буквално излишно. Като я бяха подкарали репортажно след смъртта на Денерис, поне да го бяха отрязали тоя цирей.

# 935
  • Мнения: X
Айде и аз да се отчета с един гняв.
И отрицанието ми пасва донякъде. Обаче никога няма да стигна до примирение и апатия, тия двете ще си останат чувствата, които ме обземат щом помисля за сериала.
За депресия пък абсурд Grinning ще се депресирам заради болни мозъци, как ли пък не.
Книги ще прочета само при доказано различен и справедлив край Joy

# 936
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249






# 937
  • Варна
  • Мнения: 17 960
Хексе ,  аз бях предложила още една анкета , ама май никой не ми видя предложението .  Може и да не е било хубаво , разбира се.

Не съм видяла. В неделя ще пускам друга тема,така че пак ще трябва анкета. Wink

# 938
  • Мнения: 3 377
Хексе ,  аз бях предложила още една анкета , ама май никой не ми видя предложението .  Може и да не е било хубаво , разбира се.

Не съм видяла. В неделя ще пускам друга тема,така че пак ще трябва анкета. Wink

Предложих анкета за домовете .  От кой дом искате да сте и в коментар да обясните защо този дом е вашият избор

# 939
  • Варна
  • Мнения: 17 960
Ще го имам предвид при следващата тема. Мисля че сме правили подобна анкета преди години в книжната тема.

Иначе аз съм на фазата на отрицанието. При мен някак бяха в обратен ред - гняв, после отрицание.
До приемане няма да стигна. Naughty

Докато излязат книгите:
Скрит текст:

# 940
  • Мнения: 1 604
След всички критики - едно конструктивно решение. С малки изключения за мен това е 100 пъти по-добър финал.
https://www.youtube.com/watch?v=G0mncEl4nVU
Сега гледах клипчето. На мен ми е двойно по - бозаво и още по - нелогично.😂😂😂😂
Дана бременна, Елария - жива и напада Джейми🤣🤣🤣. Ютюбъра си е измислил, че има дърво, което съдържа цялата магия и трябвало да бъде унищожено. Язовите дървета служат, като очи на ГЧ, нямат специална магия. Колкото и глупости да имаше в сериала, финала му е много по - добър от този в клипчето.
На мен също не ми харесаха някои неща, затова не ги и резюмирах после. Елария е едно от тях, Аря първо с лицето на Джейми, после истински Джейми.
Но за мен има добри идеи. Не е и първото нещо, което съм гледала, що теории изгледах преди финала - две години имахме. Имаше една страхотно издържана, че Мелисандра ще е Ниса Ниса, заради символа горящо сърце. Абе ...
С финала не мога да се примиря, затова си търся заместители, може и да успея да забравя, че е имало 8-ми сезон в този му вариант.

# 941
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946

- Дрогон, който не изпепели Джон. Трябваше да пробва и да се окаже, че Джон е негорим - щеше да е доста добра сцена

Once again ... Джон не е негорим! Това е описано на 200 места най-малко в книгите.

# 942
  • Мнения: 1 604
Язовите дървета служат, като очи на ГЧ, нямат специална магия.
Това ми напомни за епизод от Теория за големия взрив, където жените спорят за Тор, чука на Тор и пръчката на Хари Потър.
Та викаш, ако дърветата служат като очи, то не е голяма работа. Simple Smile
PS Гореспоменатият сериал също свърши и финалът беше чудесен. Simple Smile

# 943
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
След всички критики - едно конструктивно решение. С малки изключения за мен това е 100 пъти по-добър финал.
https://www.youtube.com/watch?v=G0mncEl4nVU

Това може спокойно да бъде варианта в книгите. Наистина по-смислен и логичен.

Абсурд! Това нещо няма нищо общо с книгите.

# 944
  • Мнения: 1 604
Абсурд! Това нещо няма нищо общо с книгите.
Клипчето беше преработен вариант на финалните епизоди на сериала. Иначе за книгите няма спор. Там дори няма НК, както знаем.

Общи условия

Активация на акаунт