Свежите Супергерои на Kaufland

  • 31 355
  • 164
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 26
Привет ,остана само зелето и тиквата да съберем ,имаме повдарящи праскова ,портокал ,грозде, диня ,лимон ,малина банан ,ягода и чушка

# 61
  • София
  • Мнения: 10
Размяна за метростанция Вардар и Света Троица:
Повтарящи: Ананас, Брокол, Мис Бери, Лимон х3, Череша, домат х2, ябълка, репичка
Търсим: Праз и Зелка
Ако още търсите зелка, вече я имате Simple Smile Размяна срещу ряпа или мис Бери. Търсим още банан и киви. Имаме за размяна портокал, грозде и броколи.
Поздрави, бг татко Simple Smile

Последна редакция: пт, 21 юни 2019, 19:46 от Георги Василев 634466

# 62
  • Мнения: 25
 Здравейте,
 Предлагам,Мис Бери,Супер Грозд ,Кивинг , д—р Ориндж,Фантастичната Ягода и Ледената Диня
Търся,Чико Банана,Цитрус и Огнената Пепър
За София

Последна редакция: сб, 22 юни 2019, 14:39 от krem_sl

# 63
  • Мнения: 41
Здравейте,
Повтарящи: Диня, Пепър, Ряпарок, Ябълка, 1ервената грамада, Рокоброколино, Картоф, Киви

Търсим: Праскова, Цитронус, Двойната 'ери,  банана ,Мис Бери, Кап.Ананасио, Тиква, Фраз Праз, Д-р Ориндж

Разменям по пощата!

# 64
  • Мнения: 1
Привет ,остана само зелето и тиквата да съберем ,имаме повдарящи праскова ,портокал ,грозде, диня ,лимон ,малина банан ,ягода и чушка


Имаш ги и двете , на нас ни трябват Грозде, Лимон , Банан и Малина

# 65
  • Мнения: 58
Търсим само Праз
Размяна за метростанция Вардар и Света Троица:
Повтарящи: Ананас, Брокол, Лимон х3, Череша, домат х2, ябълка

# 66
  • Мнения: 41
Търся:Праскова, Цитронус,Двойната 'ери, Банана,МисБери, Ананаса, Д-Р Ориндж
Повтарящи:Диня, ОгненатаПепър, РяпаРок,Ябълка, 1ервената грамада,Броколино, Картоф

# 67
  • София
  • Мнения: 10

Последна редакция: нд, 23 юни 2019, 11:09 от Георги Василев 634466

# 68
  • русе
  • Мнения: 40
Търся само ягодата и зелето. Повтарящи много. За Русе лична размяна.

# 69
  • Варна
  • Мнения: 1 948
Имаме излишни: ягода, ряпа и зелка.

Търсим: ананас, броколи, Мис бери и тиквата

Размяна за Варна.

Последна редакция: вт, 25 юни 2019, 06:58 от gallizia

# 70
  • София
  • Мнения: 125
Аз ги събрах всички и много лесно,даже имам 11 повтарящи се.Явно в нашия К има от всички.

Ето и повтарящите.Мисля да купя още един албум и колкото досъбера до края на играта и да ги пусна в някой от базарите.


Искам да попитам Грамада (доматът) само при мен ли е с 3 зелени листенца отгоре, а не с 4, или всяко топче е така?

# 71
  • София
  • Мнения: 10
Търся КИВИ. Предлагам за размяна ЧУШКА или ГРОЗДЕ. София, само лично предаване.

# 72
  • Мнения: 1 807

Искам да попитам Грамада (доматът) само при мен ли е с 3 зелени листенца отгоре, а не с 4, или всяко топче е така?
С три зелени листенца е ( и черно домино). С 4 листенца е ягодата ( и зелено домино).
https://apollo-frankfurt.akamaized.net/v1/files/i6c2iyi0ru0b-BG/ … e;s=585x461;r=270

# 73
  • Мнения: 12
Здравейте!

Предлагаме - Огнената Пепър (чушка), Двойната Чери (череша), Пататус (картоф) и Цитронус (лимон).

Търсим - Ряпарок , Ябълката Чудо , Мис Бери, Капитан Ананаско , Роко Броколито , Кивинг , Фантастичната Ягода, Фрас Праз, Доктор Ориндж.

За София.

Поздрави,
Краси

# 74
  • Мнения: 1 807
Kibbik, мога да Ви дам Мис Бери (малината) за черешата. За София, тази седмица ми е удобно ранния следобед в района на Красно село, Лагера или около тях.

Общи условия

Активация на акаунт