Имаме си вече сърчица, чакаме ви ДЕКЕМВРИйски слънчица!

  • 20 689
  • 734
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 139
Добро утро!
Аз в началото бях добре, само ми се спеше много.
Някъде към 6 седмица започна гаденето и след това повръщането. Два дена не бях повръщала, но вчера пак 😔с предната бременност повръщах до края на 4 месец.

# 46
  • Мнения: 697
Добро утро, сладурки!
Аз да се оплача- гърлото ми е ужасно зле, пресипнала съм, едвам говоря. Като се закашлям по-продължително и започвам да усещам едно стягане и придърпване ниско долу в корема. Ужасна работа, и честно казано ми се е свила душата. Издирвам ЛЛ, а тя пък днес е втора смяна и другата лекарка ми записа час за 14;00. Точно сега изобщо не ми се ходи в болницата при всички болни и на всичкото отгоре трябва да взема и детето. Дано тя да не се зарази, защото след точно 3 дни им е тържеството за завършване на първи клас, има да рецитира стихотворение, пеят песнички с другите дечица...

# 47
  • Мнения: 19
Добро утро, сладурки!
Аз да се оплача- гърлото ми е ужасно зле, пресипнала съм, едвам говоря. Като се закашлям по-продължително и започвам да усещам едно стягане и придърпване ниско долу в корема. Ужасна работа, и честно казано ми се е свила душата. Издирвам ЛЛ, а тя пък днес е втора смяна и другата лекарка ми записа час за 14;00. Точно сега изобщо не ми се ходи в болницата при всички болни и на всичкото отгоре трябва да взема и детето. Дано тя да не се зарази, защото след точно 3 дни им е тържеството за завършване на първи клас, има да рецитира стихотворение, пеят песнички с другите дечица...



Леле, беърче, аз сега видях, че си предрекла момиченце на ВаВа , а не на мен Grinning ама съм много разсеяна Simple Smile
На мен гинеколожката ми изписа Стодал за кашлица, каза че няма проблем и че всичко, което пият малки деца става и за бременни Simple Smile

# 48
  • Мнения: 697
Добро утро, сладурки!
Аз да се оплача- гърлото ми е ужасно зле, пресипнала съм, едвам говоря. Като се закашлям по-продължително и започвам да усещам едно стягане и придърпване ниско долу в корема. Ужасна работа, и честно казано ми се е свила душата. Издирвам ЛЛ, а тя пък днес е втора смяна и другата лекарка ми записа час за 14;00. Точно сега изобщо не ми се ходи в болницата при всички болни и на всичкото отгоре трябва да взема и детето. Дано тя да не се зарази, защото след точно 3 дни им е тържеството за завършване на първи клас, има да рецитира стихотворение, пеят песнички с другите дечица...



Леле, беърче, аз сега видях, че си предрекла момиченце на ВаВа , а не на мен Grinning ама съм много разсеяна Simple Smile
На мен гинеколожката ми изписа Стодал за кашлица, каза че няма проблем и че всичко, което пият малки деца става и за бременни Simple Smile

Аа, то и за теб мисля девойка. 😄
Ами ще видим на мен какво ще ми предпише лекарката, и аз предпочитам някакъв сироп честно казано, обаче имам предчувствие, че ще си ме отпрати с думите “Бонбони Кофлет и чай от мащерка”..

# 49
  • Мнения: 4 660
*bear
май на всички предричаш момиченца Joy

# 50
  • Мнения: 872
На мен е момче 😉

# 51
  • Мнения: 697
Еее, как!!
За Мони, Вили, Попи, Лукресиа, Вижи съм казала момчета! Имаше и още.😄
Даже и за теб, Кикаирче, по-скоро мисля момче. 😉

# 52
  • Мнения: 936
На мен момиче и момче😁

# 53
  • Мнения: 3 789
Добро утро и от мен 😚

От няколко дни като съм си сама съм в ужасно настроение, тъжно ми е някакво, искам да отида на преглед вече, но има още 1 Седмица..

Да ви питам в 12 г. С. И 3 дни, какъв трябва да е прегледа? Благодаря

# 54
  • Мнения: 872
Тъкмо излизам от АГ. Бебето е добре, хематомчето почти се е резорбирало. Пуснах и всички изследвания. Гледа ме на вагинален 9с+4дни. След 2 седмици съм на БХС.

# 55
  • София
  • Мнения: 913
Добро утро, момичета!

Андреа, много съжалявам, мила Heart Горе главата! Нямам съмнение, че съвсем скоро ще минеш да ни се похвалиш с прекрасен положителен тест и здраво бебче на финала!

Беарче, ти сигурно вече го правиш, но чайче с много джинджифил и лимон може да помогне. Пиеш ли и Биозин Мама? Помагало за имунитета.

Вили, супер новини!

Аз също съм от тези момичета, които за сега се разминават единствено с гадене. За щастие, все още не съм връщала поръчката - два-три пъти бях близо, но успях да задържа. Обикновено ми се гади сутрин преди да съм хапнала, и задължително вечер. Открих, че бонбони Лукчета с джинджифил и лимон ми помагат малко.

# 56
  • Мнения: 92
Беарче и мен не си ме добавила.Юлия ,39 години,4та бременност.И мен малко ме е страх от ФМ предвид възрастта ми,а особено като прочета ,че някоя девойка ни напуска и се почват филми в главата ми

# 57
  • Мнения: 697
Беарче и мен не си ме добавила.Юлия ,39 години,4та бременност.И мен малко ме е страх от ФМ предвид възрастта ми,а особено като прочета ,че някоя девойка ни напуска и се почват филми в главата ми
С какъв термин си? Simple Smile

Бубче, от снощи разнасям термоса с чая из вкъщи. Сега съм малко по-добре, като че ли не кашлям толкова колкото като се събудих и гърлото ме боли маааалко по-малко, но гласа ми никакъв го няма!

И аз си чакам следващото виждане с АГ за първата ФМ. Само 10 дни още. Simple Smile

# 58
  • Мнения: 16
Здравейте, момичета.
Беарче, мен също не си ме добавила - 25г., 12г.с., 10.12.2019, първа бременност, Плевен. Мерси Relaxed
На мен ту ми се гади, ту не, един ден ми е лошо, на следващия нищо ми няма. И на мен с месото ми е много трудно и понякога хапвам по 1 хапка само. Особено вечер карам на таратор и салата Grinning
Лекарката ми каза да си хапвам тестено, когато ми е лошо, но само до края на третия месец. После трябвало основно салатки и супи, че много бързо се качвали килограми. Иначе на мен ми се подува корема все повече, ама май не е точно подуване вече... Satisfied Anguished
Един въпрос към чулите сърчице - на последния преглед видяхме даже бебето да мърда ръчички и крачета, но когато попитах лекарката няма ли да чуем сърдечна дейност, тя ми каза само: "Виж, че това тук всичко са кръвоносни съдове, всичко е наред". И така и не сме чули самото сърчице да тупка. На нормален ехограф ли го чухте? Дали просто нейния няма такава опция или и аз не знам...

Последна редакция: вт, 21 май 2019, 11:40 от Sss2019

# 59
  • Мнения: 3 789
Sss, с вагинален чухме сърце в 7 г.с.

Общи условия

Активация на акаунт