ÇUKUR - "Ямата" с Арас Булут Ийнемли - ТЕМА 8

  • 47 029
  • 747
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 13 302
Тази вечер в 20:00 ще пуснат сцени (ilk sahneler).   Popcorn



едит: пуснаха избрано от сезон 1 и 2. Демек да си спомним за какво аджаба иде реч в тоя Чукур. Joy

Последна редакция: пн, 09 сеп 2019, 20:09 от selfie

# 241
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

Досега Ямач беше със затворени очи... Сега, този поглед не предвещава нищо добро... Thinking

# 242
  • Мнения: 13 302
Досега Ямач беше със затворени очи... Сега, този поглед не предвещава нищо добро... Thinking

Олсун! По-добре зъл отколкото "лютфен" ала Аличо 2. Smirk

Не е лошо озелчето. Heart Eyes

# 243
  • Хасково
  • Мнения: 990
Илк сахнето ще го пуснат сигурно като свърши сборния епизод от 1 и 2 сезон.

# 244
  • Мнения: 13 302
Илк сахнето ще го пуснат сигурно като свърши сборния епизод от 1 и 2 сезон.

Емми Hug не знам дали ще пуснат, но така или иначе часовника тиктака. Grinning Тази седмица ще тръгнат вече трейовете, снимки, резюмета. Popcorn Добре са го измислили това с този сборен еп. вървящ като разказ с гласа на Емми. Heart Eyes

пп - Дам. В края пуснаха новото. Като научават синовете Идрисови за кончината му в панделата. Джумали полудя, Селим кротко реве, Мангито се заканва... Каква драма сеирджилер!

Воала!

Последна редакция: пн, 09 сеп 2019, 21:38 от selfie

# 245
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

Арас и Биге на разходка в мол-а... Wear Pouch

# 246
# 247
  • Хасково
  • Мнения: 990
В СМ даже и без нов епизод сме първи.

Репортаж от откриването на заведението на Перихан.


https://youtu.be/5Tiot5bBpog
Скрит текст:
Интервью наших со дня открытия кафе сына Перихан. 💫

Перихан: 3 сезон продолжается, но моих девочек там не будет (Дилан, Илайда). Я сегодня сюда приехала со съёмок. Я по всем очень скучала. Снова быть в Чукуре- прекрасное чувство, но вот моих девочек нет 🥺

Эрджан: Перихан - наша мама, а Саваш - племянник. Сегодня прекрасный вечер. Сестра Перихан, ты... Ой, пардон (Эрджан назвал Перихан сестрой).

Перихан: Он постоянно меня называет «сестра Перихан». Он младше меня всего лишь на год. Ну, ничего. Родной мой.

Кубилай: Мы все как одна большая семья. И присутствовать тут для нас это как быть у себя дома.

Айтач: я только пришёл. Ещё ничего не пробовал. Надеюсь, для меня что-то оставили. Там еда осталась? Насчёт Чукура, мы все взволнованы. Меняется характер персонажа, сами персонажи. Посмотрим.

# 248
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313



Героинята на Хазал Субаши ще се казва Нехир... Damla Sönmez ve Hazal Subaşı yeni sezonda Çukur'da!

Последна редакция: чт, 12 сеп 2019, 15:28 от tara_lezhka

# 249
  • на брега
  • Мнения: 1 093
Симпатично ново, женско попълнение.
Но аз предпочитам Дилан Чичек Дениз. bowuu
Първоначалните заявки в сюжета не ми се връзват с развоя от втори сезон /имам предвид Сена/.
Оставам с надежда сценаристите да я "възкресят" някак в последващи епизоди ... Mr. Green

Едно колоритно фото:

 

# 250
  • Мнения: 13 302
...предпочитам Дилан Чичек Дениз. bowuu
...
Оставам с надежда сценаристите да я "възкресят" някак в последващи епизоди ... Mr. Green


Hands Plus1 И аз, и аз, и аз!
Ако ще и най-голямата измишльотина да е няма да кажа гък. Joy
Трей трябва да пускат вече! Popcorn

# 251
  • Мнения: 571
Мараба банда  Party Party Party

Как сте? Що сте?

Айде отпуските свършиха и е време да минем към нормалния си ритъм. Готови ли сме за понеделник?

Дамла ич не я аресвам, ама ич. Много е студена за нашето слънчево БеБЕ.  Crossing Arms Другата мома сефте я видим  Thinking

# 252
  • Мнения: 13 302



Дамла ич не я аресвам, ама ич. Много е студена за нашето слънчево БеБЕ. 

На БебЕ сега Султан ане ще му намери некоя сгодна женица от Чукура. Joy

# 253
  • Хасково
  • Мнения: 990
То дали Дамлата или Субашито готвят за бебЕ предстои да видим.Аз си мисля,че Субашито е за него макар и да се писа,че била уж за Джелясун.

# 254
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Таз Дамла ... не ме кефи хич.

Общи условия

Активация на акаунт