ÇUKUR - "Ямата" с Арас Булут Ийнемли - ТЕМА 8

  • 47 005
  • 747
  •   1
Отговори
# 135
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Арас има толкова заразителен и готин смях, че направо ме заболяват скулите, когато го слушам да се хили като зелка.

И как се гушка само ... много готино се гушка тоя Арас. Явно е много любвеобвилен.

# 136
  • Мнения: 13 302
Арас е слънчо! Nature Sun With Face Heart Eyes

# 137
  • Мнения: 571
Голям смях с тоя зад кадър  Joy Joy Joy Joy

БебЕто си е БебЕ! Уникален! След 2 години снимки няма как да не са като семейство. Само Берко се опитва да играе сериозно  hahaha hahaha И Кюстендилов както обикновено си забравя репликите. 2 сезона не можа да научи сакънта йокса....  hahaha hahaha hahaha

И едно въпросче към вас банда - някаква идея има ли опция да се свалят болюмчетата?  Thinking

Последна редакция: ср, 29 май 2019, 13:33 от Фифа Саръ Саруханова

# 138
  • Хасково
  • Мнения: 990
Цитат
И едно въпросче към вас банда - някаква идея има ли опция да се свалят болюмчетата?  Thinking
От датата могат да се свалят
http://data-bg.net/index.php?page=torrents&search=%D1%8F%D0% … tive=0&gold=0

# 139
# 140
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827
67. Епизод - Финал на сезона

# 141
# 142
  • Мнения: 571
Мараба банда  Hug Hug

Как сте? Хептен сме зарязали темата...  Rolling Eyes

Минавам да ви проверя кви ги вършите и да метна една клюка от фейса. Уж била от кака Бирсен, на която инфото винаги е вярно.

Ей тая мома я спрягат за партньорка на БебЕто в новия сезон



Казва се Дениз Байсал. Аз лично за 1ви път я виждам.  Peace

# 143
  • Хасково
  • Мнения: 990
Фиф, погледнах туита от Бирсен,но е за игралния филм в който ще се снима сега Арас не е за Чукур.
Цитат
Още
#DenizBaysal #ArasBulutİynemli'nin başrolünü oynayacağı #YedinciKoğuştakiMucize filminde öğretmen karakteriyle seyirci karşısına çıkacak.


Последна редакция: чт, 06 юни 2019, 13:32 от Емилия_Иванова

# 144
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Не е лоша тази мома. И аз не я знам.

Фиф, ти почна ли Вътре?

Как ти се струва?

# 145
  • Мнения: 571
Еме  Hug сори!  Rolling Eyes Така го видях във фейса, така го постнах, че ме домързя да влизам в туитъра  Laughing

Нор  Hug изгледах 3те епизода по Босфор ТВ и въпреки трагичния дублаж много ми Ареса. Много ме кефи как дават паралелно какво се случва с двамата герои.Още ми е леко трудно да възприема БебЕто с дълга коса (по принцип рядко ми харесва мъж с дълга коса)ама ше го бъде филмчето. Обаче най-вероятно ще го гледам със субки. Неам нерви с тоя скапан дублаж и реклами по 40мин.  Peace

# 146
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Фиф, гледай го със субове, защото дублажът затрива много неща. Особено гласа на Алианак:



Ще се пукнеш от смях, обещавам ти.

# 147
  • Мнения: 571
Фиф, гледай го със субове, защото дублажът затрива много неща. Особено гласа на Алианак:



Ще се пукнеш от смях, обещавам ти.

Тоя пич ли беше дето ми говореше Селфи? С небилийм аби?  newsm78

# 148
  • Хасково
  • Мнения: 990
+1 за гледането на Ичерде със субове.
В скрит текст ще сложа сюжета на филма в който ще се снима Арас.Инфото съм го взела от фейса от фен страницата на Арас.
Скрит текст:
🎬 Турски филм: Чудо в камерата номер 7 / Yedinci Kogustaki Mucize (2019)

Оригинално заглавие: Yedinci Koğuştaki Mucize
Продукция: Lanistar Media, Motion Content Group
Режисьор: Мехмет Ада Йозтекин / Mehmet Ada Öztekin
Жанр: Драма
Премиера: Зима 2019

Meмо е умствено изостанал човек с интелигентността на шестгодишно дете. Той живее в разрушена къща с дъщеря си Ова. Един ден той влезе в скандал с полицейския комисар, който току-що бе купил последната раница за дъщеря си, а Мемо отдавна бе спестил за подарък за Ова. Скоро след това, дъщерята на полицейския комисар умира в резултат на странен инцидент, тя се плъзга по леда и получава фатален удар в задната част на главата. В същото време Мимо минава покрай нея и вижда паднало момиче, той се опитва да я реанимира, а минувач погрешно си мисли, че той я тормози. Мемо е лъжливо обвинен в отвличане, убийство и изнасилване на непълнолетно лице. Полицията бързо използва неговото увреждане и го принуждава да признае, че е извършила престъпления, пренебрегвайки оправдателните доказателства. Meмо е затворен и поставен в килия номер 7, най-трудната килия в затвора за максимална сигурност. Отначало те се отнасят с Мемо брутално, но след известно време дори съкилийниците осъзнават колко чист и наивен е той, който просто се е озовал на грешното място в неподходящия момент. В крайна сметка дори началникът на затвора, който първоначално е жесток към Мемо, омеква, когато го спасява в пожар. Той разбира, че Мемо просто е притиснат в ъгъла, за да направи фалшиви показания. Взима Ова в ареста и й позволява да посещава баща си всеки ден. Полицейският комисар обаче заплашва да навреди на Ова, ако Мемо не признае „престъплението“ си по време на процеса. И в крайна сметка Мемо решава да се пожертва, като се признава за виновен и получава смъртна присъда. Датата на екзекуцията му, 23 декември, съвпада с рождения ден на Ова. Преди срещата съкилйниците на Мемо организират полет с балон, така че бащата и дъщерята да гледат последния им залез заедно.
Години след екзекуцията на Meмо, Ова която е официално осиновена от затворническия надзирател, става адвокат. Тя събира бивши съкилийници на баща си, всички които са били освободени, за да свидетелстват на повторния процес на покойния й баща, което води до оправдателна присъда и реабилитация ...

С участието на:
Aрас Булут Инемли/ Aras Bulut İynemli - Мемо
Ниса София Аксонгур/ Nisa Sofiya Aksongur - Ова

# 149
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Тоя пич ли беше дето ми говореше Селфи? С небилийм аби?  newsm78
Тоя пич е тоя, дето си избираше другарче, като ги караше да казват "небилийм, абии".

Голям смях е това. Направо са ми текли сълзи, докато гледах.

А Джошкун е още по-голям шемет:



с неговото "Айде, джанъм, бай-байййййй".

А на наште им вика Йълмаз-Brothers!

Общи условия

Активация на акаунт