ÇUKUR - "Ямата" с Арас Булут Ийнемли - ТЕМА 8

  • 47 006
  • 747
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 13 302
банда!

Някой е почнал Ичердето?! Smirk Hands Plus1 Popcorn

Тоя пич ли беше дето ми говореше Селфи? С небилийм аби?  newsm78

Тоя пустиняк е.



Значи Арас ще снима кино. Емми, мерси за инфото. Hug И ще играе нещо като Аличо. Пак тежки драми. Confused Гледала съм един филм с него, където е момче без ръце и крака. Едвам го изгледах всъщност. Много тежък!

# 151
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Да, ама как играе в тоя филм - къса ти сърцето на милиони парчета.

Последна редакция: сб, 08 юни 2019, 14:20 от Eleonora_27

# 152
  • Мнения: 571
банда!

Някой е почнал Ичердето?! Smirk Hands Plus1 Popcorn

Значи Арас ще снима кино. Емми, мерси за инфото. Hug И ще играе нещо като Аличо. Пак тежки драми. Confused Гледала съм един филм с него, където е момче без ръце и крака. Едвам го изгледах всъщност. Много тежък!


Селф  Hug  smile3521 smile3521
Не се кефя много на Чаго, ама в Ичердето е у топ форма  Naughty

За филма - сметам БебЕто е абсолютно в състояние да играе и такава роля, та се зареждам с пуканки и чакам.  smile3539

Нор  Hug

# 153
  • Мнения: 13 302
Не се кефя много на Чаго, ама в Ичердето е у топ форма  Naughty

Чачи е бонбон! Heart Eyes Всъщност в Ичердето от Йълмаз брадърс бях фен на Сарп/Чачо. Арас ме впечатли с игра. Последвах го в Ямата и те. Повече го харесвам като БебЕ! Да не ми го барат в 3 сезон, че ще ме загубят като сеирджия. Stuck Out Tongue Winking Eye Щото на финал сезона предположихме, че застрелва баща си и ще полудее. Хич и не ми се мисли да е обратното?! Close

# 154
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Чачо е много хубав в Ичерде. И двамата са хубави.

И има една сцена накрая ... Ех, велика сцена. Фиф ще има възможност за пръв път да й се накефи, а може и да си поплаче малко.

# 155
  • Мнения: 571
Начиии, визуално Чачо си е по-убавия. Еле па в Ичердето.
Не за сефте казвам, че Арас не е типичния красавец, обаче има едно супер приятно излъчване, което те грабва веднага.Та мисълта ми е, че Чачо е манИкен, който с годините се научи да играе, а Арас си го носи, от вътре му иде. Визуално като БебЕто е сладурче, в Ичердето много не ме кефи, ама го отдавам на факта, че не ме кефят мъже с дълги коси (на много малко им отива).

За 3тия сезон - не знам Гьокхан аби на кви наркотици ше мине тва лято  Thinking ама мисля, че и БебЕ и Идрис баба са живи. И не вярвам да махнат Арас.... все пак ни е основна точка в Ямата  Peace Ама небилийм аби, хади бакалъм  Mr. Green

# 156
  • Мнения: 13 302
Късата версия на Галата.



Някой ми се губеше. Чак сега се сетих. Йонер/Селим.

# 157
  • Мнения: 571
Късата версия на Галата.



Някой ми се губеше. Чак сега се сетих. Йонер/Селим.

+ Елфа  Peace И него го отнема...

# 158
  • Мнения: 13 302

На Елфа блестящото отсъствие го отразих одма. Heart Eyes

А сега понеже върви Ичердето да се изложа с една жълтина. Йонер е /или е бил/ с тази, която играе севгилито на Мерт.

# 159
  • Мнения: 571

На Елфа блестящото отсъствие го отразих одма. Heart Eyes

А сега понеже върви Ичердето да се изложа с една жълтина. Йонер е /или е бил/ с тази, която играе севгилито на Мерт.

Тая с конските зъбки?  newsm78

# 160
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Така ли?

Аз нея много я харесвам.

Той не е ли женен?

Тя има готини тръпчинки:

Последна редакция: пн, 10 юни 2019, 23:14 от Eleonora_27

# 161
  • Мнения: 13 302

Анджак! Joy


Не билийм, аби!

# 162
  • Мнения: 571

Ми щом се обичат младите - да се взимат! Mr. Green

# 163
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Е че те и двете имат конски зъби.

hahaha hahaha hahaha

# 164
  • Мнения: 571
Ко праите шеметииии  Party Party Party

Шавате ли  newsm78

За протокола да вметна, че много убаво Вътрето  Heart Eyes И то цело вътре у Чукура  Mr. Green И нали съм албански реотан чак на скоро разбрах, че Кемалчо им бил на сите аксион режисьор. Та даже и на Сблъсъка.  Peace

P.S. Обръщайте се на плажа да не прегорите  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт