Пак за този триъгълник....

  • 11 387
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 358
Как да не се разпиша в тази хубава космата тема  Laughing

Имам следния въпрос - по-малко ли врастват косъмчета след кола?
На мен дори след бръснач някои косъмчета врястват. След скубане няма да ви казвам как изглеждам  Sick А хич не ме питайте как се скубя  Crazy

# 16
  • Мнения: 1 937
Моя приятелка, която е и медицинско лице, използва Лидокаин, непосредствено преди процедурата (това е анестезия, продава се в аптеките, около 14 лв. - за тези, които не знаят, другите да ме извинят).
Казва, че няма противопоказания, а добре обезболява мястото - което и да е то!  Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 10 858
На мен пък проблема ми е да се разчекна пред козметичката ooooh! Thinking

# 18
  • Мнения: 2 237
На мен пък проблема ми е да се разчекна пред козметичката ooooh! Thinking

И аз имах подобен проблем,но моята козметичка ме предразположи и сега не ме е срам.
Наистина си струва да се обезкосмяваш там,ще ти бъде по-леко и удобно,успех ! Peace

# 19
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Оооо, ще те боли и още как Twisted Evil

Не плашете така детето. Laughing
Виж сега idi_kotka, при всеки тип кожа болката е различна. Някои не могат да издържат коломаската и предпочитат бръснача.
Аз лично откакто съм почнала да се обезкосмявам(бр. на годините вече не помня  Mr. Green), винаги, навсякъде съм била с кола.
За триъгълника спец. изобщо не ме боли. Даже и по-навътре. Под мишниците например повече ме боли, но се трае.
Други пък казват, че с епилатор не боли. При мен--напротив--болката е нетърпима.
Така, че всяка кожа е различна.
След 1-2 процедури ще си прецениш дали колата е най-удачният вариант за теб.

# 20
  • Мнения: 1 202
Е наистина първия път ще те боли но следващите ще е много по-добре!  PeaceИначе Рижа Прекрасница ти  е написала всичко обстойно! Laughing

# 21
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Браво, девойче! Много хубаво, че се грижиш за личната си хигиена, но не махай всичко отдолу. Все още си малка, а космите все пак са някаква защита срещу бактерии. След процедурата вкъщи подстрижи внимателно с ножичка останалите косъмчета и никакъв бръснач! Wink Предполагам не водиш все още полов живот( извинявай, но въпросът ти ме провокира, ако не искаш - не отговаряй).

# 22
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
 Уф, аз също съм на бръснач от .. незнам точно колко години. Сега докато чета, малко се престрашавам, но още докато спра и... много ме е страх. Страх ме е от болката, като че ли нямам нерви да трая. Много ще ме боли. Като се скубя отстрани триъгълника ме боли, но вече малко, защото го правя отдавна. Ама пък на целия триъгълник  Sick #Crazy Sick. Накарайте ме да не ме е страх от тая болка. Наистина искам да го направя, но какво да направя, че не мога да трая.

# 23
Браво, девойче! Много хубаво, че се грижиш за личната си хигиена, но не махай всичко отдолу. Все още си малка, а космите все пак са някаква защита срещу бактерии. След процедурата вкъщи подстрижи внимателно с ножичка останалите косъмчета и никакъв бръснач! Wink Предполагам не водиш все още полов живот( извинявай, но въпросът ти ме провокира, ако не искаш - не отговаряй).
Laughing хахах, не не водя полов живот  Grinning просто отивам на море  Wink
Още един въпрос, може ли някой да ми обясни каква е разликата между различните типове кола-маска на триъгълника (частична, цяла и т.н.) и също разликата между студена и топла кола? И какъв е най-добрият начин за мен, в смисъл каква да си направя? newsm78

# 24
  • София
  • Мнения: 18 679
Мене пък лидокаинът не ме обезболява, ама грам!!!И 2-я, 3-я и н-я път си ме боли точно както и първия CryОсвен това ми врастват много косъмчета, макар че се ексфолирам и позвам специален крем против врастване CryИзобщо...колата не е най-добрият вариянт за мене, в най-скоро време ще си направя лазер или фотоепилация.Чакам да забогатея Joy

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Цяла кола е дюс, мама, дюс - никакъв косъм.
Частична - махат се космите отстрани, на самите срамни устни остават (щом е за море, това е достатъчно), както и отгоре се оформя прическа.
Студена кола не ти трябва.

# 26
  • Мнения: 2 125
И аз съм ЗА ТОПЛАТА кола  Peace
И за другото  - съгласна с Рижа Прекрасница

# 27
  • Мнения: 1 428
Защо не си вземеш един хубав епилатор и да си ги махнеш сама.Лично аз съм много доволна.Махам си абсолютно всичко без триъгълника и дори вече не ме боли.Свикнах!!!
Много по хигиенично е ,пък и няма да се срамиш пред някоя си по без гащи.Това е лично мое мнение,но никога не бих се доверила на козметик за оная ми част от тялото.Като знам как правят колата и ,че може и да е употребявана вече  върху някоя друга п...а...............незнам!Твоя си работа,но аз не те съветвам да го правиш.За други части от тялото -да,но за там Thinking

# 28
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Като знам как правят колата и ,че може и да е употребявана вече  върху някоя друга п...а...............незнам!
Е как, бре, Helen-mama? Маже се колата, слага се отгоре парчето, маха се - колата остава полепена по него под формата на тънък филм с косми. Хвърля се. Невъзможно е да се ползва повторно - най-малкото, защото за целта трябва:
- да се излющи използваната кола от парчето (мноооого трудна работа)
- да се загрее повторно
- да се прецеди през ситна цедка, за да се махнат космите (с косми вътре дори загрята практически не лепи, нито маха други косми)
...и чак тогава да се ползва върху други п...и, при това - със съмнителен успех, защото вече загрявана, употребявана и пак загрявана кола променя структурата си, става зърнеста и почти не лепи...

нИдей се поддава на градски легенди, не се ползва повторно кола-маска. Нито тя, нито парчетата са за многократна употреба.

# 29
И аз доскоро с бръснача действах ...ама след това ми врастваха косъмчета и изпитвах една ужасна болка  и се появяваха едни гадни чевени пъпчици #Cussing out .....добре,че има епилатор, живо спасение е той   Peace

Общи условия

Активация на акаунт