Големите загадки

  • 466 326
  • 9 090
  •   1
Отговори
# 5 190
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 110
Любимият ми космически минерал е moldavite - на който му е интересно, има много информация.
Ама това не е "космически минерал", а нещо което се формира на земята като бухне метеорит в подходящ материял , просто се топят нещата и се получава комбинация, но си е съвсем земно нещо.

# 5 191
  • Мнения: 11 623
Любимият ми космически минерал е moldavite - на който му е интересно, има много информация.
Ама това не е "космически минерал", а нещо което се формира на земята като бухне метеорит в подходящ материял , просто се топят нещата и се получава комбинация, но си е съвсем земно нещо.

С космически, а не земен произход е.

# 5 192
  • Мнения: 1 554
От гледна точка на космоса, ние също сме космонавти Simple Smile

# 5 193
  • Мнения: 5 255
Спомних си за тази новина от 2011.
Цитат
Правителството на Съединените Щати официално отрече да има доказателства за съществуването на извънземни форми на живот.

Необичайното обявление идва като отговор на две подписки, постъпили на правителствения сайт "Ние, народът".

През септември Белият дом обеща да отговаря на всяка петиция, която събере най-малко 5000 подписа в рамките на 30 дни. Двете петиции по въпроса с извънземните са събрали повече от 17 000 подписа.
https://bntnews.bg/bg/a/63746-sa_sht_njamat_dokazatelstva_za_izvynzemni

Не възлагайте големи надежди, че ни подготвят за големи разкрития.

# 5 194
  • Мнения: 15 317
Разкритията ще станат чак когато извънземните ни се натресат публично и няма как всички да бъдат обвинени в масова халюцинация и лудост, макар, че опити за убеждаване на някой проспал гостите, че това не са извънземни и хората си въобразяват ще има, доколко ще са успешни обаче, не знам. Joy
Никога няма да повдигнат завесата доброволно, според мен. Ще пускат по някоя кукичка, ей тъй, да замажат положението и толкоз.
Честно казано аз хич не държа на срещи от третия вид, че знам ли ги какви са и кво им се върти из мислителниците. Най добре всяка жаба да си знае гьола, ааа всеки планетянин - планетата. Ние помежду си не можем се оправим, кусур ни е още някой да се меси. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 5 195
  • Мнения: 11 623
Могат да разкрият само какви наблюдения са направили и как ги интерпретират.
Едва ли тези наблюдения са попречили на извънземните "да ни се натресат"

# 5 196
  • Мнения: 21 468
Аз не виждам смисъл правителство, чието и да е, да крие, ако има сигурни доказателства за извънземни посетители на земята. По скоро става въпрос за неща със спорна интерпретация, както тия фъркати напоследък.

Какъв е смисъла да се държат в тайна зелените човечета? Ако наистина недвусмислено дойдат, мисля, че всички ще разберем още същия ден.

# 5 197
  • Мнения: 15 317
Крият, защото човечеството не е готово за такава среща, каквото и да си мислят някои подготвени, никой не е готов. Да не говорим, че си вкараха автогол с всички тия фантастични филми за извънземни инвазии, посредством които на бая народ му е насадено в дъното на подсъзнанието, че извънземните са лоши, та лоши, те искат да ни убият и да ни превземат, ние искаме да ги хващаме и порим, за да видим как изглеждат отвътре. Пълна лудница. И ако завесата се вдигне изцяло ще настане още по пълна лудница.

# 5 198
  • София
  • Мнения: 13 708
Половината човечество е виждало извънземни след употреба на алкохол и дрога, та вярвам няма да им е шок 😆.

# 5 199
  • Мнения: 11 623
Да разбирам ли, че въпросните човечета се се договорили с нечие правителство и са искали разрешение от него за разкриването си?
Или пък въпросните пазители са им скръцнали със зъби и са ги заставили да не ни се явяват, докато не сме психически подготвени?

# 5 200
  • Мнения: 21 468
В какъв смисъл, не е готово?
То като се изтресе нещо/някой катаклизъм или инвазия не пита никого готов ли е, или не.

Така, или иначе човечеството по-готово няма да стане.

# 5 201
  • Мнения: 15 317
Никой с никого не се е договарял (иронията е излишна). Но предполагам, че "срещи" е възможно да е имало. Вероятно неволни и нежелани от страна на третия вид. Ако извънземните желаеха открит контакт, досега да са го осъществили. Човечеството от друга страна не е в положение да прави договорки, дори и да иска, едва ли извънземните се интересуват от преговори с нас. Посветените в космическите тайни от своя страна ми се струва, че не горят от желание да ги разкрият пред света. Щом така ревностно ги пазят, вероятно има защо. А ако космически разум реши да ни се представи, то той няма да пита никого и ще става каквото ще става. Та, така.

# 5 202
  • София
  • Мнения: 13 708
Единствените извънземни, които искам да срещна са АЛФ, ИТ и онова с големите уши от последните серии на Междузвездни войни. А и Йода може.

# 5 203
  • Мнения: 10 379
Това, което разсекретяват американците всъщност са някакви скучни описания на обекти в далечината. Поне това, което аз съм прочела. Предполагам, че ако имаше нещо по-атрактивно всички медии щяха да гърмят. Иначе, мненията които съм чела варират от това, че никъде в цялата вселена няма друг живот освен нас, до това, че в тайна американска база има отцепен етаж, който се обитава от извънземни, които работят за американците. Предполагам, че истината е по средата. Не мисля, че не съществува друг разум във вселената, както и не мисля, че извънземни се мотат под път и над път между нас.

# 5 204
  • София
  • Мнения: 13 708
То пък един разум цари тука 🤣. Според мен мравките и пчелите са по-разумни от хората.

Общи условия

Активация на акаунт