Отговори
# 15
  • Мнения: 5 299
ЧесТно казано - нямам нужда от никакви играчки и прочее. Flutter
Фантазията ми е достатъчно развинтена.

# 16
  • Мнения: 7 430
Харесвам камшици и белезници Wink
Мазохис сЪм Blush

# 17
  • Мнения: 130
Белезници,  камшик, шалчета, но като секс играчки с жената, а не за самозадоволяване.

# 18
  • Мнения: 1 047
На мен специално секс-темите са ми най- интересни  newsm53
И на мен.  bouquet
А по темата не сме ползвали кой знае какво,щот жената ни ще. Е,аз искъм,ама.....глас в пустиня Sad
Между другото наскоро имаше такава тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=80944.0

# 19
  • Мнения: 38
И на мен.  bouquet
А по темата не сме ползвали кой знае какво,щот жената ни ще. Е,аз искъм,ама.....глас в пустиня Sad
Между другото наскоро имаше такава тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=80944.0

... абе тя твоята жена не ти дава нищо майче newsm78 (нито маструбира пред теб, нито помощни средства...) Що така???

# 20
  • Мнения: 2 978
И на мен.  bouquet
А по темата не сме ползвали кой знае какво,щот жената ни ще. Е,аз искъм,ама.....глас в пустиня Sad
Между другото наскоро имаше такава тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=80944.0

... абе тя твоята жена не ти дава нищо майче newsm78 (нито маструбира пред теб, нито помощни средства...) Що така???

Mоже да се притеснява нещо жената? Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 5 317
С какви ли не... tooth tooth tooth

# 22
  • Мнения: 1 047

Абе и аз това се чудя.Даже вика,че съм извратен Shocked,задето искам такиви неща newsm78

# 23
  • Мнения: 2 978

Може да се притеснява нещо жената? Rolling Eyes

Абе и аз това се чудя.Даже вика,че съм извратен Shocked,задето искам такива неща newsm78

Може би, се разминавате в нещата, които харесвате. Или просто наистина се притеснява или пък се плаши от това което искаш newsm78...Ти питал ли си я какво харесва..и най- вече тя казва ли си? Thinking

# 24
Moга да ти кажа, че не си извратен, а на жена ти че тези неща трябва да се опитват. Може да има някакви лоши спомени (най вероятно е и така...) ама да зачете тук какво пишат хората и да се убеди че това доставя кеф! особенно по двойки Wink
Според мен задръжките убиват удоволствието от секса!!! Та нали това му е хубавото - отпускаш се и правиш НЕнормални неща...
Това не беше по темата... Ама да знаеш празно няма все някой ден ще ти се случи  Wink

# 25
  • Мнения: 38
Тва трябваше да е цитат...
Абе и аз това се чудя.Даже вика,че съм извратен Shocked,задето искам такиви неща newsm78***
***
Аууу, и на мен ми викат, че съм извратена Sick Обаче изобщо не се притеснявам да експериментирам в секса. Спомням си когато за пръв път казах на мъжа си, че искам да правим секс, но да включим и ... нещо помощно - той прие с такава охота... но интересно защо никога не ми е предлагал такива неща преди... newsm78 може би си е мислел, че ще му откажа. Но вече знае, че не отказвам на нищо и сме големи фурии в леглото #Crazy

# 26
# 27
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Moга да ти кажа, че не си извратен, а на жена ти че тези неща трябва да се опитват. Може да има някакви лоши спомени (най вероятно е и така...) ама да зачете тук какво пишат хората и да се убеди че това доставя кеф! особенно по двойки Wink
Според мен задръжките убиват удоволствието от секса!!! Та нали това му е хубавото - отпускаш се и правиш НЕнормални неща...
Това не беше по темата... Ама да знаеш празно няма все някой ден ще ти се случи  Wink

не съм съгласна с лошия спомен - може просто да е адски притеснителна, дори и с мъжа си и дори и дете да имат... някои хора просто не могат да се отпуснат.
но с много такт и преди всичко разговори и ненатякване и ненатрапване - нещата може да се оправят
пък и може и мъжа й да й е достатъчен Wink не е нужно всички да искаме разнообразие и допълнителни неща - някои са доволни от това което имат
Борко, а ти не настоявай - сигурно щото си бил по-настоятелен затова ти е казала, дали си извратен... щом живее с теб - надали дори може да й имине такава мисъл в главата. Е дано и тя се отпусне и да се забавлявате... но ако не стане - възползвай се мах от техники, неизискващи допълнителни играчки

# 28
  • Мнения: 1 047
Благодаря на всички за съветите.  bouquetЩе се постарая да ги спазя и дано един живот ми стигне. PraynigИначе ще чакам следващия. Peace
Вижте на какво попаднах скоро,което го има и в клю-то:    22-сантиметрова риба в... Shocked
Ей,това пловдивчанките сте страшни!!!
Внимавайте със секс играчките все пак!

Последна редакция: вт, 18 юли 2006, 11:27 от borko

# 29
  • Мнения: 38
Благодаря на всички за съветите.  bouquetЩе се постарая да ги спазя и дано един живот ми стигне. PraynigИначе ще чакам следващия. Peace
Вижте на какво попаднах скоро,което го има и в клю-то:    22-сантиметрова риба в... Shocked
Ей,това пловдивчанките сте страшни!!!
Внимавайте със секс играчките все пак!

http://forum.thezonebg.com/index.php?showtopic=5574&pid=5491 … 0&#entry54916

Общи условия

Активация на акаунт