Вече не издържам

  • 4 635
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 167
о, аз съм свидетел на това,при една двойка мои приятели,
майката е способна да разруши това хубаво семейство с думи,
жестове и тн против мъжа. все е недостатъчен в общи линии.
а хората си имат много хубаво семейство, хубави отношения и тн
в които обаче тя държи да се намеси.
резултата е, че май не я допускат у тях по никакви освен официални
поводи. водят й детето и това е. той рядко присъства.
боже тая жена дори не се усеща, как ще смели живота им така.
все ' за добро бе майче ти говоря'  #2gunfire
исакт още едно дете, тя се изказва така, все едно ще е нейно.
'аааа, сега не може'...
ми не го разбирам това нещо.
за мен това е безумно поведение, характерно за хора,
които явно нямат друг живот и изява освен тази, Чрез другите хора
в случая чрез детето си
все да тегли конци, да си казва мнението и тн....
и явно не е изолиран случай:
една моя леля така разведе 3 пъти сина си
последния път го беше направила луд защо тя спеше по тениска
а не по нощница. Shocked
хахо хихи, но такава отрова може да  тече в посока сина или дъщерята,
че ви е бедна фантазията.
затова - ДАЛЕЧ!

# 16
  • Мнения: 8 917
Следващият път й кажи вместо да те занимава теб с това какъв бил мъжа ти и след като не можеш ти да го промениш и тя е наясно с това - да се обърне директно към него и да му каже каквото има за казване Mr. Green

# 17
  • Мнения: 4 473
Съвет не бих дала, но ще кажа как бих процедирала аз. При следващата подобна атака ще й кажа, че или ще престане с този род изказвания или ще се наложи да огранича контактите си с нея. Думите определено ще бъдат подплатени с действия и ще се постарая да покажа, че това ми намерение е действително сериозно и приложимо.

# 18
  • София
  • Мнения: 344
Не мога да те посъветвам-имам същия проблем, макар че ние сме женени.Всъщност майка ми никога не е харесвала мъжете,които аз избирам. Mr. Green
Караме се сериозно,сдобряваме се и след време пак същото....

# 19
  • Мнения: 7 263
Знам че това няма да те успокои, но просто да ти кажа че причината не е в това че не сте женени. Ние като сме ................................................................ да не мислиш че не намира за какво да връзва кусури.
 Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Липса са уважение, такт и обич на майка ти към теб съзирам Пухинка  Thinking. Иначе защо би се държала така с теб?  newsm78

Изборът и съжителстването си е твоя работа. Тя какво се меси...? Зависиш ли по някакъв начин от нея, та си позволява тя такова държание? Пък и предполагам си минала 21 годишна възраст.

# 21
  • Мнения: 83
Ще споделя това,което ми се случи с мойта майка миналото лято.По принцип нещата са така поставени,че нямам проблеми от типа"НАШТЕ И ВАШТЕ",ноооооооооо както можете да се досетите все има за кво да се мрънка.
Та и аз мнооого години се карах с мама ми да не се занимава с нас,мааааа..............

Миналата година ми дойде нова идея и РЕВНАХ ПРЕД НЕЯ ,споделих си като с приятелка,че .....................................................и че тя ме злепоставя и съм си супер и т.н.

При мене подейства страхотно и досега  й спускам някоя вътрешна информация"под секрет"по приятелски и тя е супер щастлива и доволна.Започни да й казваш само добрите неща свързани с него.

# 22
  • Мнения: 5 475
Постави я на място..ако говори зле за башата на детето ти,няма да я виждаш или да й се обаждаш..да видиш как ще престане да ти се меси!  Peace

# 23
  • Мнения: 1 860
 Ами да обсолютно за с мнението на Giorgia. Майка, майка, но всеки си има граница на търпимост.
 Лично на моята съм и забранила да ми се меси в живота, това как си гледам детето и с кой живея. Ако искам ще я питам за мнение, в противен случай, ако няма да ми помага то тогава да не ми пречи.

# 24
  • София
  • Мнения: 344
Липса са уважение, такт и обич на майка ти към теб съзирам Пухинка  Thinking. Иначе защо би се държала така с теб?  newsm78

Едва ли липса на обич.Тъкмо обратното-прекомерна или криворазбрана обич-ние сме техните най-красиви,на-добри,най-умни деца...ние заслужаваме нещо повече...нещо най-най-...

# 25
  • Мнения: 2 237
Родителите винаги ще намират кусури на съпрузите ни,но важното е да го правят с мярка и да не се натрапват.В противен случай рискуват да развалят семейството на детето си. Naughty И моите напоследък недолюбват мъжът ми,ама как да им обясня че АЗ такъв съм си го избрала !? Close И че ще им е по-лесно да свикнат с кусурите му,
отколкото да хабят нерви....

# 26
  • Мнения: 236
Един въпрос: заедно ли живеете? Опасявам се, че ако отговора е да, то напрежението по-трудно ще се тушира. Иначе и аз подкрепям мнението, че не трябва да споделяш нищо за тебе и мъжа ти. Дръж майка си на дистанция от личните ви отношения и нека тя го усети, за да не си позволява и тя да дава лични оценки за човека до теб.
Ние у нас си имаме правило: на родителите казваме или хубаво или нищо един за друг. Тоест можеш да й изтъкваш непрекъснато колко мъжа ти я уважава и харесва ит .н
А тя междувпрочем какви точно възражения има срещу него?

# 27
  • Мнения: 4 629
Ами още в началото като е започнала да ти говори лошо за него е трябвало да й покажеш, че няма да търпиш такива приказки. Не разбирам защо си я оставяла до сега да говори лошо и защо си "търпяла, търпяла". Както и да е дай й да разбере, че от тук нататък няма да слушаш лошо за мъжа си. Ако иска да говори така за него да не го прави с теб или пред теб.

# 28
  • Мнения: 5 577
Моята понякога леко помърморва, но не си позволява да прекали. Не е приятно.

Дано този проблем поотмине.

Ама тия майки - все много знаят и да се обадят. И все на място. Tired

# 29
  • София
  • Мнения: 2 967
Аз на първо време, ако съм на твое място, бих спряла да й говоря.

Общи условия

Активация на акаунт