Гримиране - идеи и техники. Тема №73

  • 30 290
  • 751
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 559
Да, с пръст ще пробвам. Не исках да се цапам Smiley
Сега трябва да търся в гугъла какво е това бюти блендер Simple Smile
Благодаря ви. Мислех си, че ми трябва основа, но още по-добре. Минималист съм относно гримирането.

PS Дописвам се. Видях какво е. Всъщност на това, което казвам четка, е точно такова, но с дръжка. Значи съм имала всичко.

# 61
  • Мнения: X
Nia, този грим е уникален. С каква очна линия мислиш да направиш тюркоазения цвят

И на мен много ми харесва. За мен тайната на успеха за по-изчанчен грим, е да го пробваш вечер преди да си измила ежедневния. Така една вечер върху нюд сянка и черна очна линия кацнах една светло синя, наситена на Диор, която наистина не знам за какво си купих, отгоре повторих с фикс плюс и тюркоазеното от палитрата на Анастасия- Ривиера, от която свих и визията и стана супер красиво и ефектно. Стана едно към едно, супер е.
Но имам основен проблем. Аз лудата по кремове, слънцезащита и фактори съм се опекла порядъчно на хипарското ми море и нямам ФДТ. Всички са ми светли, 700на Ла Прери ми стои като набрашнена. С бронзър съм навсякъде и пак ми е светло. Не мога да повярвам направо.

# 62
  • Мнения: 918
Момичета имате ли идея какво да правя едни много сухи моливи, които ми подариха Никол Милър. Даже не ги бях чувала. Много хубави цветове, ама не пускат цвят.

# 63
  • Мнения: 7 561
Леко със запалка под тях за 2-3 секунди.

# 64
  • Мнения: 918
Това всеки път ли преди да се ползват или само след подостряне. Много, много благодаря

# 65
  • Мнения: 7 561
Ами при нужда преди ползване.

# 66
  • Мнения: 947
Аз пък напоследък бронзър, та бронзър. ФДТ, пудра, бронзър. Телесни сенки, блестяща очна линия Joy , съвсем леко подчертавам с молив вежди, някакъв блестящ глос или червило и това е. Очната линия я правя с блестящи сенки и в една кремообразна контур палитра единият цвят е без цвят, та с него. Издържа си цяяяял ден. И ме влече към наситени ярки цветове, тюркоаз, лазурно синьо, зелено, тъмно индигово синьо, златисто бежово.. Най-различни и задължително да блестят Grinning .

Нещо подобно, може би една идея по-бронзирана.

# 67
  • Мнения: 2 688
Напоследък и аз залагам на блестящи очни линии. Simple Smile Правя си ги със сенки и върху тях течни хайлайтъри на Makeup Revolution.

# 68
  • Мнения: X
Блестящите моливи на Urban Decay са ми фаворит за такава визия, имам няколко, формулата им е страхотна- хем може да се смъдене като очна линия или по-опушена такава в първите секунди, хем ако не се, ми стои цял ден и не мърда.

# 69
  • Бостън
  • Мнения: 13 470

Нещо подобно, може би една идея по-бронзирана.
Много красиво!!! И много пролетно-лятно!

Аз пък за първи път в живота ми си правя светла очна линия и съвсем съзнателно се опитвам да изляза от собствените си коловози, защото дори купувайки нови и нови продукти в крайна сметка се оказвам с 3 цвята и 2-3 текстури....
   
Oнзи ден се чудех кое червило да си сложа и си тествах на ръката, чак смешно ми стана като видях първите 5-6 как изглеждат:

# 70
  • Мнения: 947
Agent и при мен е така. Или поне на червилата, които реално използвам. Иначе имам много и други цветове, ама си стоят. Горе-долу харесваме еднакви с теб. Моите са една идея по-кафеви да кажем. Но ги предпочитам есен и зима. Лятото обичам течни, полупрозрачни червила и глосове.

# 71
  • Бостън
  • Мнения: 13 470
Agent и при мен е така. Или поне на червилата, които реално използвам. Иначе имам много и други цветове, ама си стоят. Горе-долу харесваме еднакви с теб. Моите са една идея по-кафеви да кажем. Но ги предпочитам есен и зима. Лятото обичам течни, полупрозрачни червила и глосове.
Хахаха, да - точно, прибрах матовите и гилзите и извадих глосовете и суперхидратиращите стикове! Но като съм ходила цяла зима с разни поубити цветове сега и полупрозрачно малиново или цикламено  ми се вижда тоооооолкова яяярко Grinning

PS Навън вали като из ведро и е тъмно като в кучи **** - за днес ще опитам това:

Последна редакция: ср, 29 май 2019, 17:16 от Agent Provocateur

# 72
  • Мнения: X
Това е супер свежо.
Аз днес все още съм на вълна 2018та явно, днес съм с червени сенки и любимата Сънсет на Наташа. А идея от мен- защо не качваме наши снимки с грим, защото онлайн винаги има разлика и аз лично бих черпила вдъхновение и долно плагиатствала вашите визии.

# 73
  • Мнения: 4 999
NiaV, преди момичетата пускаха много снимки, но имаше доста кофти коментари и спряха.

# 74
  • Мнения: 7 561
И аз съм "за" пускането на снимки. Кофти коментарите могат да се трият от модераторите.

Общи условия

Активация на акаунт