Подписка срещу спирането на Лечебните млека от НЗОК

  • 3 220
  • 87
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 271
Каква диагноза е била изписвана вместо "Алергия към белтъчния протеин на краве мляко" ?

И сина ми започна с нея през 2001-ва. Завърши с цьолиакия, т.е. непоносимост към глутена през 2003...

# 61
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Не мога да гласувам!
Изписва ми това съобщение, когато натисна "Preview your signature":
Цитат
Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, web_admin@petitiononline.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

# 62
  • Мнения: 3 271

Да, вече казахме по-горе, че сървърът им е умрял  #Cussing out
Не е само нашата подписка, никоя не се отваря  Cry

# 63
  • Мнения: 45
цьолакия, не съм сигурна дали правилно съм го изписала, но това е свързано с глутена и няма нищо общо с АБКМ

# 64
  • Sofia
  • Мнения: 576
Не мисля, че в случая е от значение точната диагноза. Лекарите си имат разпоредби, които спазват. Вайка ми е със стомашна операция, изразан изцяло стомах и диагнозата й е същата, за да й дават течна добавка. Факта е, че за пореден път НЯКОИ си хора си решават за какво да използват НАШИТЕ пари! Сиреч за себе си!

# 65
  • Мнения: 3 271
Отпуши сеееее!
Казвайте на всички, които опитваха, да действат!

# 66
# 67
  • Мнения: 5 178
Подписах се и аз !!!
Дано да успеем да променим решението на тия самозабравили се тунеядци..
Чакам първото си детенце през октомври и все повече започвам да се плаша как здравето и недай си Боже живота на моето детенце зависи от тези хора...
Не е важно колко са болните деца в страната, дори и само едничко да е трябва да му бъде подсигурена храната за да води нормален живот..
Не може с лека ръка да се решава кой ще живее и кой ще страда..


# 68
  • Мнения: 4 358
Довечера ще има репортаж за лечебните млека в bTV новините.
Моля ви, влезте ми в положението... много ми беше притеснено и дано не съм наговорила глупости  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 69
  • Мнения: 4 390
Подписах се. Peace

# 70
  • Мнения: 2 332
Довечера ще има репортаж за лечебните млека в bTV новините.
Моля ви, влезте ми в положението... много ми беше притеснено и дано не съм наговорила глупости  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Браво на теб! Не се притеснявай - не всеки може всеки ден да е пред камера - сигурна съм, че си се справила страхотно!  Hug

# 71
  • София
  • Мнения: 3 124
Току-що сложих 805-ия подпис. Преди 8 години синът ми беше диагностициран (впоследствие се оказа, че не е било вярно) с АБКМ. В продължение на няколко месеца получавахме безплатна специална храна от детската гастроентерология. Тогава бях много впечатлена, че има такава помощ за бебетата с алергии. Възмутена съм, че и малкото добри неща в нашето законодателство, започват да изчезват и се заменят с някакви абсурдни решения. Дано да успеете да се преборите!

# 72
  • Мнения: 236
и аз се подписах,но според мен трябва да си спретнеме среща и да се стачкува,това на нищо не прилича,възмутена съм.

# 73
  • Мнения: 2 534
Гледах репортажа по Битиви
Обаче нали в крайна сметка Лекарския съюз не подписва , предполагам че това означава , че не може да влезе в сила новото предложение .

# 74
  • Мнения: 3 271
Довечера ще има репортаж за лечебните млека в bTV новините.
Моля ви, влезте ми в положението... много ми беше притеснено и дано не съм наговорила глупости  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Теди, страхотно се справихте и двете, и татито, че и сладките дечица! И Ивето вече е медийна звезда! Малка сладкишка!

Още не мога да се нарадвам, че успяхте да отидете, да реагирате така бързо и да се справите така добре с репортажа! Аз вече се сбърквах от напрежение как да успея да се смъкна максимално бързо от Черни връх...

Постигнахме много! Отговорите, които от НЗОК дават пред журналистите звучат все по-добре!
Още не мога да се начудя, че нямаме и хиляда подписа, след като само тук има 20000 потребители, да не говорим за огромното количество места, на които разгласяваме...
Но не искам да си развалям деня и радостта от резултатите покрай това.

Обичам ви  Hug

Общи условия

Активация на акаунт