Подписка срещу спирането на Лечебните млека от НЗОК

  • 3 210
  • 87
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 358
Миленче, само да върнат млеката на бебенцата, ще съм най-щастливата на света!
Дано всички усилия, които полагаме да си си заслужавали!

# 76
  • Мнения: 2 332
Довечера ще има репортаж за лечебните млека в bTV новините.
Моля ви, влезте ми в положението... много ми беше притеснено и дано не съм наговорила глупости  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Теди, страхотно се справихте и двете, и татито, че и сладките дечица! И Ивето вече е медийна звезда! Малка сладкишка!

Още не мога да се нарадвам, че успяхте да отидете, да реагирате така бързо и да се справите така добре с репортажа! Аз вече се сбърквах от напрежение как да успея да се смъкна максимално бързо от Черни връх...

Постигнахме много! Отговорите, които от НЗОК дават пред журналистите звучат все по-добре!
Още не мога да се начудя, че нямаме и хиляда подписа, след като само тук има 20000 потребители, да не говорим за огромното количество места, на които разгласяваме...
Но не искам да си развалям деня и радостта от резултатите покрай това.

Обичам ви  Hug

Тюх, аз се разчистих и ги изпуснах.. Нищо - дано да успея да гледам новините в 22 ч.

За подписите - и на мен ми е малко странно, че са толкова малко.. Може би някои хора смятат, че щом те нямат такъв проблем не ги интересува?  Close И аз съм нямала, но това не означава че ще съм безразлична към едно такова безхаберие (поредно) към отглеждането на децата...

и аз се подписах,но според мен трябва да си спретнеме среща и да се стачкува,това на нищо не прилича,възмутена съм.

Съгласна съм - но не само за това, а и за орязването на клиничните пътеки за недоносени бебета и бременни жени в повишен риск!  Peace

# 77
  • Мнения: 3 271
Съгласна съм - но не само за това, а и за орязването на клиничните пътеки за недоносени бебета и бременни жени в повишен риск!  Peace

Да, точно така. Мисля, че го писах някъде тези дни, че си ми прилича точно на геноцид. Обявиха ни за 2-ра категория хора - алергични, недоносени - да се спасяваме както можем и който оцелее...

Хайде да не се връщам към мрачните мисли. Искам да си задържа усмивката, защото е такава  newsm10
А на всички, които помагат докато са на работа, имат болни дечица у дома и т.н  newsm51
Дано да си е струвало усилията!

Последна редакция: сб, 08 юли 2006, 20:24 от Millena

# 78
  • Мнения: 2 332
Съгласна съм - но не само за това, а и за орязването на клиничните пътеки за недоносени бебета и бременни жени в повишен риск!  Peace[/color]

Да, точно така. Мисля, че го писах някъде тези дни, че си ми прилича точно на геноцид. Обявиха ни за 2-ра категория хора - алергични, недоносени - да се спасяваме както можем и който оцелее...

Абсолютно... замазаха ни очите с повишаване на майчинството и в следващия момент - хоп! Но не са познали, ние не спим!  Mr. Green

# 79
  • Мнения: 3 271
Абсолютно... замазаха ни очите с повишаване на майчинството и в следващия момент - хоп! Но не са познали, ние не спим!  Mr. Green

 newsm10 newsm47

# 80
  • Мнения: 644
Ето какво сътворихме.
Моля, подпишете го и го разпратете на всичките си познати!

Дано имаме успех!

Ако модераторите преценят, нека направят темата статична!  Hug

Момичета тази тама я има също и при''Деца с увреждания.......''
Вчера я видях и там съм гласувала.Много е хубаво,че я има и тука,така повече хора ще я видат smile3501
Дано успеем да се пребориме   newsm17

# 81
  • Мнения: 1 629
Успех и от мен!

# 82
  • Мнения: 3 271
Приятели, Теди е призовала за подкрепа и във форумите на Защо не

Аз пък искам да ви помоля да пишете там и да опитаме да обърнем вниманието им към този проблем, да предизвикам евентуална дискусия там, като въвлечен може би и доктори и т.н.
Важно е!

# 83
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Готово, дано има ефект.  Peace Направо бях възмутена като разбрах за това "велико" решение. Twisted Evil #Cussing out

# 84
  • Мнения: 313
Успех момичета в тази трудна кауза!!!Един глас и от мен!!!!

# 85
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 231
Разписах се дано се промени нещичко  Peace

# 86
  • Мнения: 5 313
Успех   Hug!

# 87
  • Мнения: 379
Подписах се! Дано има ефект. Колкото и да се възмущаваме, те ако си решат - ще бъдем безсилни.

Общи условия

Активация на акаунт