За бебета и деца от 0+ месеца: Бързи въпроси и отговори, съвети - 77

  • 25 635
  • 769
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 18 394
С биберон, песничка и полюшване приспивах, като махнахме кърменето преди следобедния (8м.) и вечерния сън (12м). Постепенно на годинка и малко започнах след песничката да оставям в креватчето и да сядам на отсрещното легло. На 1.5г . започнах и да излизам от стаята. А след едно оставяне у нашите за 3 дни вече не иска песничка и директно след лека нощ е в креватчето, а аз излизам.

# 526
  • Мнения: X
Моята е на 1г и 3м и още я кърмя. Биберон така и не поиска, песнички и полюшване съм опитвала, но я изнервят сега, ще е различно ли като я отбия?

# 527
  • Мнения: 18 394
Кой знае. Я е различно, я не. Трябва да си откриете вашия начин.

# 528
  • Плевен
  • Мнения: 1 222
На година и пет месеца още заспива в раницата или слинга на обяд. Вечер сам спря да заспива по този начин. Започваше да мрънка да го сваля и иска да легне с мен на спалнята.
Съветвам те да си закупиш слинг или раница, за да не дундуркаш на ръце. Изобщо не си представям какво ти е.

# 529
  • София
  • Мнения: 18 685
Ми какво е,за 10~15 мин.заспива.Моето е 12,5кг.Simple Smile

# 530
  • Мнения: X
Последен въпрос, но съм много притеснена. От Т и гърлото ли е толкова отпаднала, че спи през 2 часа? Не иска и да яде много... За обяд изяде половин пюре само..ю

# 531
  • Мнения: 2 124
Моята от съвсем малка си заспива вечер след млякото директно в нейното си креватче, друсане, люшкане и т.н. не е имало, изпива едно шише мляко и е заспала още на последните глътки.

# 532
  • Мнения: 1 001
Последен въпрос, но съм много притеснена. От Т и гърлото ли е толкова отпаднала, че спи през 2 часа? Не иска и да яде много... За обяд изяде половин пюре само..ю
На теб ако ти е лошо и отпаднало, нали не очакваш да изядеш една пържола с гарнитура? Нека да яде, колкото иска. А и при възпалено гърло яденето не е много приятно. Давай повече течности да се чисти организма. Храненето натоварва организма, който в зает с преборване на възпалението.
Ако си притеснена, или отиди на второ мнение, или пак при вашия доктор. Аз приемам Т, възпалено гърло и хрема при малки деца за нормална част от изграждането на имунитет, и го карам по-спокойно.

# 533
  • Мнения: 5 478
Моята до 4 месеца заспиваше след всяко ядене на АМ още на шишето, но после почна само с биберон. Сега е на година и един месец, идея нямам как ще заспива, когато все пак ще е безумно да е с биберона...

# 534
  • Мнения: 595
Последен въпрос, но съм много притеснена. От Т и гърлото ли е толкова отпаднала, че спи през 2 часа? Не иска и да яде много... За обяд изяде половин пюре само..ю
Два дена ги проспа синът ми с болно гърло, загуби апетит също за няколко.Ще мине, евентуално очаквай сополива седмица после

# 535
  • Мнения: 1 134
Здравейте, някой може ли да ми каже още ли се ползва вентолин като бронходилататор, т.к. моя близка, чието дете е болно го търси цял ден по аптеките и й казват, че го няма на склад?

# 536
  • София
  • Мнения: 39 744
Скоро купувах ВЕНТОЛИН сол. 0.5 % 20 мл. (за инхалатор).

# 537
  • Мнения: 18 394
През зимата вентилин и пулмикорт сигурно са най-изписваните лекарства. Учудвам се, че не може да го намери. Освен да са направили нещо с доставките.

# 538
  • Мнения: 1 134
Мерси, момичета. И аз така съм чувала, но за спрея са били категорични, че го нямат на склад на няколко места. Може и конкретно в техния район да имат проблем с доставките...

# 539
  • Мнения: 218
Мамчета, при ухапване от комар 3м бебе да мажа ли с нещо и ако да с какво. Не е мн подуто.

Общи условия

Активация на акаунт