Перилни препарати и омекотители – 58

  • 49 103
  • 724
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 68 672
За гимнастиката да поръчам на Х да ми докара прах от Турция...понеже го препоръча като начин за снабдяване с прах.
По-удобно ми е от магазина да си взема.

# 301
  • Сливен
  • Мнения: 4 053
В Лили и праховете Персил са на 6.99лв,във вторник купих.Възможно е да не са сложили новата цена,в нашито Лили редовно го правят този номер,но в каталога си пише течен и прах.

# 302
  • Мнения: 1 456
Който е от Пловдив, в Лекси ( в Гранда ) има Персил прах на 6.99 лв, обаче е този със старата формула, а не deep clean.

# 303
  • София
  • Мнения: 3 847
В Лили и праховете Персил са на 6.99лв,във вторник купих.Възможно е да не са сложили новата цена,в нашито Лили редовно го правят този номер,но в каталога си пише течен и прах.

Ааа, вбесявам се значи. Отидох на касата и специално питах продавачката всичкия Персил ли е на промоция? Каза ми: "Не, само течният."  То така си и беше указано на етикетите.
Утре ще мина през друг магазин. Искам да си заредя Сензитив. Всъщност, дано не е от новия, видях, че този за цветно е с новата опаковка. Но Сензитив ми се стори непроменен.

# 304
  • Мнения: 68 672
В Била има сензитив прах. Само че е на 7.99 лв.

# 305
  • Мнения: 6 622
Вчера си взех Омо на 7.20 от ДМ . Ужасно силна миризма се носи около пералнята. Чак лошо ми стана.

# 306
  • Мнения: 453
Persil Color 4,2 кг  днес взех от К. за 14.49

# 307
  • Мнения: 33
Персил е много хубав,  но и скъпичък. Ако имах възможност щях да пера само с него. За сега влиза в употреба само при доста зацапани дрехи.
Не бих казала, че е скъп. Постоянно има промоции. Последния път, като си го купих беше под 6 лв. за 20 пранета. Савекс, дет' се вика е по-скъп.

С промоции излиза със сигурност по-изгоден. Но има значение и къде живееш все пак, колко переш и колко цапате Simple Smile

# 308
  • Мнения: 68 672
Тези които перат с Персил и Ариел си ги представяш целите олекьосани като прасета ли?

На 1 стр.има една картинка...от нея се вижда какво всъщност се пере...и то далеч не е само видимото леке Wink

# 309
  • Мнения: 5 207
Аз искам и дрехите ми да се запазват,  затова пера с Персил.

# 310
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 818
Smile Чета ви и се замислих въобще за прането на дрехи.
Лично аз ликьосани не съм виждала да ходят и тези, които си перат дрехите изцяло с течни перилни препарати. (а покрай мен са доста и все повече жени преминават на течни препарати), отделно, че бялото им, независимо че е изпрано с течен, което съдържа оптичен избелител, си е бяло.
В крайна сметка пак опираме до правилната комбинация на количество прах/течен, градуси, продължителност програма, изплакване на прането, почистване на пералнята.
Обаче тези, които не са се справили с прането, си ги надушвам, особено в сегашния сезон, когато се потим и дрехите започват да "ухаят" малко по-късно.
Но това пък не е краят на света. Simple Smile

# 311
  • Мнения: 14 966
И к*во, като чета темата от две години, ох. Weary
Днес пуснах на програма за ризи, тоест - на 40 градуса, цветно памучно и две бели ризи, с прах дм за бяло, егати.
Сега бялото ми е резеда Rolling Eyes. Заради една ленена риза.
Шумра Tired Face
Дали избелителите ще ги избелят по време на съхнежа, или...финито, м.

# 312
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 818
Спокойно, на всеки може да се случи. Цветоулавяща кърпичка не сложи ли?
Аз не бих оставила оцветеното пране да изсъхне, а отново бих го сложила да се пере с прах за бяло и цветоулавяща кърпичка.
Успех!

# 313
  • Мнения: 14 966
Мерси Flowers Hibiscus, ама аз докато се пожаля, тя просъхнала вече. Имам и цветоулавящи , два вида даже, но ей го на.
Карай. Друг път ще знам. Добре си пера аз с персила за цветно, хем тези дни точно чета за преноса на багрилата и т.н. Квот такова.

# 314
  • Русе
  • Мнения: 7 058
tays, не се кахъри! Като млада булка, когато не е имало цветоулавящи кърпички и дет' се вика на пазара имаше само "Ариел - стоп, без накисване" Grinning, Тикс и "Тема - прах за пране без фосфати" Grinning съм си боядисвала бялото пране и в жълто, и в розово. ММ щеше да ме убие. Бяла тениска на националния отбор по футбол беше станала розова. След 2-3 пранета памучните дрехи си станаха отново бели, но си унищожих 2 дантелени сутиена на Триумф. И не съм ги пускала веднага още мокри да се перат, така че - спокойно!

Общи условия

Активация на акаунт