Искам вече второ....

  • 2 458
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 474
супер. и аз искам второ. чакам да мине година от секциото и почвам. вече пия фолиева киселина Simple Smile

Не трябва ли да минат две години от секцио newsm78

# 16
  • Мнения: 3 478
И аз веднага да се изкажа след Филипа, защото тя знае, че и аз мисля точно като теб. Моят доки ми каза, че 6 месеца са нужни поне преди да се забременее пак. Нашият тати обаче го е шубе още, та ще изчакаме до догодина. Искам да кажа, че скорошната поява на второ въобще не оказва негативно влияние на възпитанието на първото. Ние със сестра ми сме с малка разлима, а имам доста познати, които пък са с направо минимална и същото важи и за тях. Аз и скоро бях писала някъде, ама имам позната, на която децата и са с 10 месеца разлика Shockedда не е грешка.
Подкрепям те и ти се възхищавам, много успехи и късмет от мен Hug Е аз докато напиша и те хиляда отговора след Филипа Mr. Green

# 17
  • Мнения: 5 391
И аз веднага да се изкажа след Филипа, защото тя знае, че и аз мисля точно като теб.
Знаех си аз, че ще се появиш в тази темичка Mr. Green

# 18
  • Мнения: 5 475
Според гинеколога ми най-добре да мине поне година от раждането до забременяването,но все пак...

Според мен изчакай...но пък ,ако стане работата... Wink
  bouquet

# 19
  • Мнения: 2 241
Браво на такива като вас, аз и сега трудно се реших, а какво остава малко след първото раждане...

Имам приятелки с породени деца, вече големички, и съм свидетел, че докато са малки - голям зор, но пък като поотраснат - шапка на тояга.

Така че, ако ти се иска, не се колебай Simple Smile

# 20
  • Мнения: 131
Ееееее, стана ми едно драго като ти четях постинга! Wink Wink Wink
И аз си мечтая като теб, но живот и здраве ще трябва да поизчакам. Гледаме си Константин сами с тати, така че ако има второ бебе и помощ от никъде не знам как ще се оправя - поне не в този момент. А и съм секцио, така че се пазя още.
А ти сама ще си решиш - но като че ли освен сърцето си, трябва все пак да послушаш и гинеколога Simple Smile

# 21
  • Мнения: 5 251
Мила, не те разубеждавам, но имай предвид,че на-трудния период е между 1 и 2 г.  ooooh!

Малко след като родих си казах "много ми е лесно сега ,мога да гледам още едно бебе", но в момента съм на друго мнение  Rolling Eyes Неискам да чуя за бременност и раждане поне в близките 2 години. Искам да си почина, да се наспя....  Simple Smile Изчакай да стане на 1 годинка, пък и щом докторката те съветва  Peace

# 22
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
1. посъветвай се с гинеколога си. Той знае най-добре как би ти се отразила една толкова скорошна бременност.
2. обърни внимание какво представяляват децата около година-две и си представи най-лошия вариант на поведение + бебе
3. ако имате приятели с дете на тази възраст...поканете ги на гости и си представи, че и двете са твои:)

..............сега....разбира се, нещата съвсем не са толова черни:)
Много зависи от темперамента на децата и здравината на вашите нерви...
Аз не съм имала големи проблеми, но съм малко в графа "непукист"...Simple Smile

# 23
  • на североизток
  • Мнения: 285
Браво на тебе!!! Какъв ентусиазъм и смелост.
И все пак - изчакай, бъди разумна. На организмът ти му трябва време да се съвземе от натоварването на бременността, а на матката конкретно - още повече. Това е и заради успешното зачеване и задържане на една предстояща бременност.
Успех - независимо от решението, което ще вземеш!!! Hug
Браво на теб - много смело!Но изчакай поне още няколко месеца.И ние вече мислим за второ, но малкият е доста по - голям от вашия бебок Laughing!
Стискам палци всичко да се подреди по начина, по който искате вие и да сте живи  и здрави!

# 24
  • Мнения: 1 937
Браво и от мен! И кураж! Ние пък искаме трето! Само, че нещо хем ме сърби, хем ме боли! Grinning

# 25
  • Мнения: 11 607
Браво и от мен! И кураж! Ние пък искаме трето! Само, че нещо хем ме сърби, хем ме боли! Grinning

Само едно ще кажа - смело напред за третото!!!!!!!! Да знаеш супер е!  Трудно е,когато децата са малки,но .... те си растат е с всеки изминал месец става от лесно по лесно!!!!!!!

Всичко по принцип си има и за и за против - така че всеки си решава за себе си!

# 26
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Браво и от мен! И кураж! Ние пък искаме трето! Само, че нещо хем ме сърби, хем ме боли! Grinning


ъъъъ, кажи после като го решите съвсем как е станало точно:)
Че и мен ме сърби....ама повече ме боли:)))))))

# 27
  • Мнения: 1 860
 Ти пак много си изчакала 4 месеца  Mr. Green Аз си спомням че в момента в който излязохме от болницата и това ми беше първата мисъл. Сега от време на време си мечтая, но ще почакам.

# 28
  • Мнения: 2 663
Благодаря ви момичета за съветите и подкрепата...седя и си мисля...хем ми се иска АДСКИ много ,хем и малко ме е страх....задавам си хиляди въпроси от сорта на " ще мога ли да се справя?".Малкия ще е проходим и ще  е яко тичане по него ,бебето ще плаче-колики ,едно друго....и все пак толкова ми се иска да си има дружка в живота и заради  малката разлика да имат еднакви вълнения,емоции,страсти...ще преживяват нещата заедно...ще се подкрепят.Не че няма да ни има нас де,дай Боже,но ще са си на един акъл....офффффффффффф знам ли,не че няколко месеца са фатални де...на 19.07 сам на доктор и ще решавам май тогава

# 29
  • Мнения: 1 937
Мили момичета, до преди малко в друга тема, в която философствахме за смъртта, бях на път да се разплача неутешимо! Сега ме карате да се смея с глас! Много сте мили всички тук! А пък аз се превръщам във "форум-пристрастена"...В такива случаи едва ли стават бебета....

Reza и при мен май е повече болежката! Grinning

konstans, как няма да се справиш..., този въпрос отпада, задавай си другите 999!

Общи условия

Активация на акаунт