Лято иде вече, ЮНЧЕТО не е далече! - Тема 8

  • 21 230
  • 709
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 6 842
Всеки ден хубави новини Flowers Four Leaf Clover много се радвам като чета за нови бебета Heart
Моят бебо също е в корема все още. Мен по цикъл ме водят чак за 27ми, но АГ казва, че върви напред и до към 20ти го чакаме. Аз също нямам търпение да си го гушкам Heart Eyes
Започнаха да.ми се появяват от време на време подготвителни контракции, от както спрях магнезия миналата седмица. Шийката е  скъсена и мека. Бебо е главично, ниско долу, както каза акушерката на последните тонове - "в стартова позиция". Само разкритие нямам за сега, но утре ще видим на прегледа.
Сложих вече всичко в чантата и .... чакането започна Sunglasses

# 646
  • Мнения: 861
На мен термина ми е днес , обаче няма още индикации

# 647
  • Мнения: 161
Моят термин е на 12.06 и аз чакам...от снощи започна да ми пада тапата, та се надявам до ден-два да се случи, че вече много тежи.
Кръста и той много ми дава зор и общо взето само дебна да си полегна някъде Simple Smile

# 648
  • Мнения: 3 289
И аз чакам още - термин 24.06. Две седмици още, но аз се надявам да е по-раничко. От два дни се разхождам по-интензивно и се надявам да повлияе. Все се оглеждам за тапа и води, дори не съм сигурна, че ще ги разпознаят.

# 649
  • Мнения: 55
Моят термин е на 29. Вече едва се търкалям. През нощта ми е трудно да се завъртам. Имам дата за секцио по другата седмица, а ми се вижда толкова далече.

# 650
  • Мнения: 972
Аз съм на 22ри, нямам търпение да идва вече момента, че с тия киселини и това повръщане вече не издържам и психически и физически... Намразих храната и всичко...

# 651
  • Мнения: 135
Аз съм на 15.06, но на последния преглед док. каза ,че няма признаци за скорошно раждане -главата е високо още, няма контракции и няма разкритие.

# 652
  • Мнения: 501
Здравейте! Днес се роди Теодор 3930гр, 52 см с термин 20 юни. Естествено раждане.

# 653
  • Мнения: 1 134
Честити да са Емир, Вероника и Теодор. Много здраве и късмет им желая.Hug

# 654
  • Мнения: 458
Жив и здрав  да е Теодор!
Аз имам един идиотски въпрос. Мислех да не питам, ама много ме мъчи мисълта. Ако случайно не дай си боже вчера съм се заразила с ешерихия коли през устата и бебо се роди до няколко дни има ли някаква опасност за него? Утре съм при АГ, но все пак да питам и тук. 🤐🙆‍♀️🤦‍♀️

# 655
  • Мнения: 370
Redington,Честит да бъде Теодор! Нека бъде здрав и късметлия!🍀

# 656
  • Мнения: 2 598
И аз съм за 27ми, от няколко дни особено днес се натоварих и имам много втърдявания. Даже май леко ме наболяват. На лекар съм чак в сряда, ако нямам други признаци.

# 657
  • Мнения: 787
Честито на новите бебчета и мами и от мен!
След ден и половина престой в болница днес сутринта ни изписаха.

# 658
  • Мнения: 285
Аз също съм на 27ми,с предната бременност преносих 2 дена, като гледам как нямам симптоми освен безболезнени контракции пак отиват нещата натам

Да са ни живи и здрави новите бебчета💙❤️🌺

# 659
  • София
  • Мнения: 616
Честит да е Теодор!
И аз си чакам още, терминът ми е на 30.06, даже контракции почти нямам и плацентата м не била още узряла, та май ще си дочака. А уж вървеше голямо и се бях настроила, че ще излезе по-рано. Но когато-тогава, важното е всичко да е наред!

Общи условия

Активация на акаунт