ДЯВОЛСКОТО ГЪРЛО Тема 10 - След финала

  • 39 550
  • 624
  •   1
Отговори
# 555
  • Галифрей
  • Мнения: 4 299
Супер имаме дата!! Пак са го набутали късно…

# 556
  • София
  • Мнения: 8 154
Супер, най-после. Но ще си го гледам на другия ден, тъкмо и рекламите да превъртам.

# 557
  • Пловдив
  • Мнения: 3 361
Предполагам, че ще го качват някъде за теглене, че и мен рекламите много ме измъчват в последно време

# 558
  • Стара Загора
  • Мнения: 432
Преди това ще излъчват сигурно някакъв риалити формат,който явно считат че ще има голям интерес към него. И повече гледаемост предвит часа на излъчване......

# 559
  • Пловдив
  • Мнения: 3 361
И първи сезон сякаш го даваха по същото време, но вече не помня какво риалити даваха тогава. Аз го изгледах чак на следващата година, бях го намерила за теглене.

# 560
  • Мнения: 371
Предполагам, че ще има сцени, заради които се налага и по-късния час.

# 561
  • Галифрей
  • Мнения: 4 299
Не заради реалитита е, само да не ни взимат екранното време.  Никога не са точни,пускат 20 реклами. И аз предпочитам да гледам епизодите на спокойствие без реклами. Само да го пуснат и ще го има навсякъде. За теглене ще дам линк ако някой иска.

# 562
  • София
  • Мнения: 27 332
И първи сезон беше от толкова.
Има насилие, убийства, секс, психипати... Няма как да е от по-рано.

# 563
  • Галифрей
  • Мнения: 4 299
Е нормално да има такива сцени нали е криминале 😁 освен това много добре им се получава.  А и Миа и Филип са от малкото бг двойки,които не са токсични. Тяхната любовна сцена беше супер 10/10. Чак не можех да повярвам,че това е бг сериал.
Другите продукции от нова с техните двойки  са трагедия и криндж.

# 564
  • Пловдив
  • Мнения: 3 361
Между Владо и Теодора още в "Дървото на живота" се получиха нещата

# 565
  • Галифрей
  • Мнения: 4 299
Аз така й не съм го гледала този сериал, всички казват колко е хубав. Ще го гледам. Харесвам химията им ❤

# 566
  • Мнения: 5 847
Тяхната любовна сцена беше супер 10/10.
Готини бяха Миа и Филип, но любовната им сцена ми беше много криндж, тя го извика в стаята, а ръката й висеше долу, тя гледайки тавана, изобщо не изглеждаше да се наслаждава, а по-скоро сякаш вече няма сили да се бори и просто чака той да свърши. 😁 Освен това започнаха докато дъщеря й спеше в същата стая, малко е окуърд..

Последна редакция: пн, 05 фев 2024, 16:43 от T.Valcheva

# 567
  • Галифрей
  • Мнения: 4 299
Не е така те пиха и излязоха в коридора през няколко стаи и дъщерята само ги видя  да се целуват пред неговата стая. Изкача ги да влязат и тя избяга от хотела.
Миа беше с затворени очи. Сцената си беше супер.


Гледах новите малки промота доста синематографик, даваха църква и разпиятие,пирон. Убиеца да не би е разпънал няколко труп или убийството май ще е смахнато сатинско религиозно? Доста гадно.

Последна редакция: пн, 05 фев 2024, 17:17 от Диана Бишоп

# 568
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 549
Аз така й не съм го гледала този сериал, всички казват колко е хубав. Ще го гледам. Харесвам химията им ❤

Гледай го! Един от най- добрите бг сериали!

# 569
  • Бургас
  • Мнения: 16 447
Започнах маратон с гледането на сериала!
Боже! Все едно за първи път!

Общи условия

Активация на акаунт