Ще имам близнаци! Тема с продължение 36

  • 62 341
  • 822
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 907
Хепи, права си, това е тяхна грешка! С голяма мъка прочетох поста, прегръщам те силно!

# 511
  • Мнения: 1 039
ohhappyday приеми, че така е било писано да стане не се тормози и изтезава.
Знам,че е тежко аз също загубих близнак обиколих всичките известни фатални  лекари в София и Сигридов точно пропуснах поради грубото отношение.Заминах по спешност в Англия само и само да спасим двете бебета операция при най-добрят професор и точно си отдъхнах ме,че всичко се е разминало се случи най-неочакваното.
Човек никога не е подготвен,приеми че сте направили всичко по силите си и се отдайте на бебето тя го заслужава напълно.

Успех ти пожелавам!

# 512
  • Мнения: 71
Ohhappyday, очите ме се назълзиха като прочетох историята ти. Сигурно си много силна жена. Дълбоко в себе си аз се съмнявах във всички лекари, при които ходех, освен Дяволов, може би, но той не е специалист по фетална. Сигридов някак беше твърде арогантно убеден в себе си и си мислех, че можу да пропуска нещо. За Ташков си права, но по ЗК толкова. Ташков ме отказа, защото на всеки преглед в Сердика ми говореше за секцио, въпреки че нямах никакви показания за това. В крайна сметка родих нормално, не при него, разбира се.
Няма по-голяма мъка на света от това да изгубиш дете, но вярвам в прераждането и че бебчето ви ще се върне при вас и ще дойде пак във вашето семейство. Може би е имало нужда от повече време.

# 513
  • Мнения: 106
Нямам избор да не съм силна. Малката принцеса вкъщи си чака грижите и вниманието. На моменти съм срината, но избърсвам сълзите и отивам да я гушкам. Сигурно много ще я разглезим, но имаме нужда да я гушкаме. Пък и на нея й харесва-веднага заспива.
Точно арогантно уверен са думите. Може би съм имала нужда някой да ми каже, че всичко ще бъде наред и сляпо се хванах за него. Няма грешки, а уроци. Мислех, че съм избрала най-добрите лекари.
И на мен Ташков ми говореше само за секцио. Даже с мъжът ми се скарахме, защото той вярваше, че това е единственият начин. В крайна сметка заради междукамерния дефект нямаше как да родя естествено. Добре, че не тръгнах да раждам така, че с проблемите които излязоха в последствие, кой знае как щеше да се развие раждането.

# 514
  • Мнения: 146
Оhhapyday бременността с близнаци е много рискува, много ми е мъчно, едвам прочетох какво се е случило. Трябва да се крепиш и да се радваш на детенцето си,гушкайте си го, обичайте си го, мисли за него и вярвай, че така е трябвало да стане, дори и да не беше станало така, нямаше да ти е по-леко. Пък един ден живи и здрави ще си имате още едно. Пожелавам ви на цялото семейство много здраве и сила. Всичко е божа работа.

# 515
  • Мнения: 222
Здравейте, мами!
Пиша ви леко притеснена.
Заради завишени норми на Асат -38 и Алат- 51, ми предписаха Трансметил. Дроб, жлъчка иначе са ок. Всичко супер, но прочетох в листовката, че не се препоръчва за хора с дефект на метаболизма на В12 и ФК, какъвто имам и аз. Звъннах веднага на лекарката и ми каза: Нямаме друг вариант, пийте спокойно и четете по-малко..!!

Някоя от вас била ли е в подобно положение? Моля ви за съвет. Приемам много неща за какво ли не ...и вече всяка глътка ми е на премисъл..

# 516
  • Мнения: 1 039
Не го пий търсете проблема къде е без да установено къде е не се взимат лекарства.пиша от опит и при мен се завишиха изведнъж имаше си причина да не те плаша.всичките аг ми казаха да не го пия.
В коя седмица сте?

# 517
  • Мнения: 222
Не го пий търсете проблема къде е без да установено къде е не се взимат лекарства.пиша от опит и при мен се завишиха изведнъж имаше си причина да не те плаша.всичките аг ми казаха да не го пия.
В коя седмица сте?

В 21 съм. За сега не мисля да го пия. Иначе нито имам сърбежи, нито други различни усещания. Ще дерзая докато не намерим причината! Но вече не знам къде да отида и какво да направя!! Приемам съвети от миналите по пътя...
Благодаря ви !!

# 518
  • Мнения: 687
Момичета искам съвет ако може малкия е на 7 месеца и половина и падна о дивана до масата и застана на колена леко си чукна главата и поплака, май повече се уплаши трябва ли да следя за някакви странични неща... Благодаря предварително за отговорите.

# 519
  • Мнения: 907
Не трябва да заспива до 1час и трябва даа следиш за повръщане и залитане, дезориентираност. Не се притеснявай , повече се е уплашил.

# 520
  • Мнения: 107
Здравейте, бременна съм с близнаци в 21г.с. Днес се събудих с хрема и сухота в гърлото, обадих се на доктора и той ми каза да си взема витамин С,прополки, чай с мед и лимон и солен разтвор за нос.Притеснявам се за бебоците, дали може настинкана ми да им навреди
 надявам се всичко да е наред с тях .Приемам всякакви съвети за да се отърва от хремата.

# 521
  • Мнения: 687
Здравейте, бременна съм с близнаци в 21г.с. Днес се събудих с хрема и сухота в гърлото, обадих се на доктора и той ми каза да си взема витамин С,прополки, чай с мед и лимон и солен разтвор за нос.Притеснявам се за бебоците, дали може настинкана ми да им навреди
 надявам се всичко да е наред с тях .Приемам всякакви съвети за да се отърва от хремата.
Здравейте, докато аз бях бременна си капах капки виброцил и 2 пъти на ден вит. С на мен ми помогнаха много, а за гърло изкарах с pranarom био спрей и се чувствах много добре. Желая ви лека бременност и пухкави бебчета накрая.

# 522
  • Мнения: 107
Здравейте, бременна съм с близнаци в 21г.с. Днес се събудих с хрема и сухота в гърлото, обадих се на доктора и той ми каза да си взема витамин С,прополки, чай с мед и лимон и солен разтвор за нос.Притеснявам се за бебоците, дали може настинкана ми да им навреди
 надявам се всичко да е наред с тях .Приемам всякакви съвети за да се отърва от хремата.
Здравейте, докато аз бях бременна си капах капки виброцил и 2 пъти на ден вит. С на мен ми помогнаха много, а за гърло изкарах с pranarom био спрей и се чувствах много добре. Желая ви лека бременност и пухкави бебчета накрая.

Благодаря ви много!

# 523
  • Варна
  • Мнения: 1 366
Здравейте, бременна съм с близнаци в 21г.с. Днес се събудих с хрема и сухота в гърлото, обадих се на доктора и той ми каза да си взема витамин С,прополки, чай с мед и лимон и солен разтвор за нос.Притеснявам се за бебоците, дали може настинкана ми да им навреди
 надявам се всичко да е наред с тях .Приемам всякакви съвети за да се отърва от хремата.
Не се притеснявай, аз бях с гнойна ангина, температура 40 градуса и пиех антибиоток... децата ми са живи у здрави

# 524
  • Мнения: 4 087
Аз като се разбутвах, веднага почвах ударно цитруси фрешове, мед, пчелен прашец, но най ме вдигаше Биозин Мама и след като родих пак ми се наложи 2-3 пъти да го пия, докато кърмя......мн добър препарат за мен, при все че си ограничен по време на бременност и кърмене

Общи условия

Активация на акаунт