Липса на цикъл

  • 533
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте, мами!
Искам да попитам дали при някоя от вас се е случавало подобно нещо. Имам малка матка и малки яйчници, цикъл не ми идва освен ако не приемам противозачатъчни, правиха ми изследвания за хормоните - нищо не излезе всичко си е в норма. Овулация дори не знам кога имам

# 1
  • София
  • Мнения: 10 598
Според мен смени док. Не е нормално при всички случаи и не бива да оставаш нещата така, без извснена причина.

# 2
  • Мнения: 443
Здравейте, мами!
Искам да попитам дали при някоя от вас се е случавало подобно нещо. Имам малка матка и малки яйчници, цикъл не ми идва освен ако не приемам противозачатъчни, правиха ми изследвания за хормоните - нищо не излезе всичко си е в норма. Овулация дори не знам кога имам

На мен не ми се е случвало, но най-добрата ми приятелка беше така. Наистина си смени гинеколога. Провежда се лечение, но ти трябва някой, който знае какво да прави. За твое успокоение мога да кажа, че моята приятелка се оправи напълно и има две деца. Така че действайте срещу проблема, не се оставяйте на течението.

# 3
  • Мнения: 4 431
Това, което идва с противозачатъчни не е цикъл. Има доста информация по темата, можеш да прочетеш.
Няма как хормоните ти да са наред при това положение.
НО след прием на ОК, трябва да мине някакво време, организмът да се поизчисти от тях. Мисля, че поне месец, за да са валидни изследванията.

# 4
  • Мнения: 2 796
Сестра ми имаше същите проблеми преди години. Дори някои лекари твърдяха, че не може да забременее и износи дете. Постоянно беше на противозачатъчни, че и инжекции от време на време. В онзи период беше и много слаба - 45 кг. на 170 см. Иначе и тя забременя, износи и роди без проблем голямо и здраво бебе Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт