Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Özcan Deniz&Hatice Şendil~Истанбулска Невеста~199

  • 29 374
  • 736
  •   1
Отговори
# 255
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 83
Здравейте момичета! Качен е финала! Благодаря на всички за превода! HugHug Хубав Летен ден ви желая! HugKissing HeartHeart

https://www.youtube.com/watch?v=vf6cjvouuHw

# 256
  • Мнения: 41 694
Добро утро! Hug



Мухи Hug,добре,че си наминала с пост!И превода на финалния епизод си донесла! bouquet

Ще пусна и останалите линкове за всеки случай! Peace

Благодаря много на екипа,че превеждаха три сезона този стойностен сериала! bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet
Да сте живи и здрави!  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover




📌 Истанбулска невеста - 87 епизод - Финал

https://cloud.mail.ru/public/4SKW/24S1dvp65
https://cloud.mail.ru/public/4qoY/3DM22uprC
https://cloudvideo.tv/kcr78txiwmg2
https://www.vbox7.com/play:513c1d2f4b
https://www.youtube.com/watch?v=vf6cjvouuHw
и https://vk.com/club113691288?z=video-113691288_456240955%2F9d7d3 … l_wall_-113691288

И днес ще е жега! Nature Sunny Пазете се! Peace

Приятен ден на всички! bouquet

# 257
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 815
Здравейте момичета
Благодаря на целият екип за превода на финалният епизод... Heart
Никага не е късно да обичаш и да бъдеш обичан...

"Днес някой се нуждае от утеха, от ласки, от любов, от много любов! Дай му я, защото утре, утре може да си ти..." Рая Видинска
Прекрасен ден на всички в темата...

# 258
  • Мнения: 41 694
Привет! Hug

Гости Hug

В събота или неделя ще изгледам финалния епизод на ИН с бг.превод! Peace

В Контакта за Еркан си припомнят ПП ....





и песните на Фунда Арар и Кърач




# 259
  • Мнения: 36 752
Привет момичета  wavey
Прибрах се и първата ми работа беше да си направя кафе и да вляза в темата  Peace
Скрит текст:
Много съм изморена...Едва се прибрах...

Злати  Hug Гости  Hug Мухи  Hug

Благодаря на екипа преводачи, че ни преведоха всички епизоди на Невестата  Hug Сериозни момичета  newsm10 smile3521

Днес няма да мога да изгледам финалния епизод с превод - утре след обяд ще си направя това удоволствие...И без това денят ще ми бъде тъжен и неработен....



https://i.pstimaj.com/img/78/589x613/5d0230ffae298bf6fc189e4c

Цитат
Според днешния вестник Posta,Йозжан Дениз е поискал извънредни мерки за сигурност за спокойствието на семейството си при предстоящия негов концерт в Севернокипърската турска република.3 дни преди концерта семейството му ще пристигне с охраната и бавачките на сина му,които ще се насладят на плажовете в Кипър.Етажът на хотела,където ще е настанен Йозжан ,е изолиран за други посетители.

Втори петък без Невестата.... ooooh!

# 260
  • Мнения: 7 044
Здравейте мили мои Слънчица,  привет !
Снощи и сутринта нямах интернет и за това не се обадих.
Сега имам.
Много ви благодаря  за линковете за ИН 87-ма серия.
Утре и вдруги ден ще я  изгледам на спокойствие.
Сега да приготвя вечерята.
До после.





от Елена Егорова:
   - Какво ми е нужно да съм  щастлива през  отпуската
си ?
отговор: Море, слънце,  пясък  и   Еркан !!!

Последна редакция: пт, 14 юни 2019, 18:17 от sisi55

# 261
  • Мнения: 36 752
Сиси - ти можеш да минеш без море, без пясък - само Еркан ти е достатъчен... smile3521

# 262
  • Мнения: 41 694
Ани HugСиси Hug

Еркан си почива семейно....ето и снимки...
           

# 263
  • Мнения: 7 044





Добро утро. Хиляди пожелания за здраве, обич  и щастие.
Нека сами си ги пожелаем, че да ни се сбъднат.
Целувки.

Последна редакция: сб, 15 юни 2019, 08:09 от sisi55

# 264
  • Мнения: 41 694
Добро утро! Hug

Сиси Hug,благодаря за кафенцето с пожелание! Hug

нова от Аслъ


нова от Артун
Цитат
«Мучащий меня на съемках Сaлих Бадемджи, буду скучать по тебе, брат» ❤


Да почиват в мир починалите ни близки! Praynig Praynig Praynig
Скрит текст:
Хубав ден! Hug

# 265
  • Мнения: 7 044
Здравейте сладури, приятен ден.
Златинче, Слънчице, мисля си че Ани още не се  е   върнала от  гробищата.  Дали няма да й стане нещо  от  тези горещини.  Дано да се  е  прибрала още преди обед, защото в  Русе  е  много  горещо.

Скрит текст:
Имам още да чистя къщата и  после да изгледам ИН финала.
Пак  много ти  благодаря  за  линковете.
Ти си  наистина  Златно момиче.

Да знаеш само какво гозба съм  направила сутринта.
Купих 1 кгр. гръбначни прешлени свински, една прясна  зелка, 2 моркова, 2 глави лук  кромид, 2 червени чушки, 3 домата от  сорта "Ръгби", половин кгр. спанак, половин кгр. гъби манатарки, малко зехтин, червен и чер пипер, пресен  магданоз, сол на вкус.
Първо сварих гръбн. прешлени, извадих ги в  една  тава и прецедих  бульона. Върнах бульона в  тенджерата и  сложих всички зеленчуци и зелето без  доматите. Изчистих от  тавата  костите и оставих  само парченцата месо, което върнах в  тенджерата,  когато всичко  беше готово.  Само да  заври 2-3 минути и го  махнах  от  котлона.
Когато сипах манджата в  чинийте сложих по една суп. лъжица  кисело мляко и  стана  манджа  за  милиони. Много е  хубава с  многото зеленчуци и  подправки.
И отделно направих салати с червено цвекло, краставичка, домати, една червена  чушка,  малко салата испанска  Айсберг, подправих  я със  сок от нар и  зехтин,сиренце, магданоз  и лимон.
И готово.
По едно малко кенче от хладилника лека биричка от 300 мл.
Приятен ден.
Хайде да отслабвам вече,  ама от  утре.

Последна редакция: сб, 15 юни 2019, 16:48 от sisi55

# 266
  • Мнения: 36 752
Здравейте момичета  Hug
Скрит текст:
Както сте предположили, преди обяд бях на гробища. Върнах се към 13.30 часа, докато приготвя и  да раздавам на съседи в блока, окъснях... а не се чувствах добре и затова не писах до сега. Имаше много хора, много коли вътре в гробищния парк - човек не може да се размине. Водата ми е далече, но и на чешмите имаше опашка, но на близо са сложили едни контейнери с дунавска вода, но чешмичките текат много бавно, та и там имаше опашки. Имам много цветя и макар през седмицата да валя един цял следобяд и през нощта, голяма суша е настанала, та на няколко пъти ходих за вода и успях да полея всичко много добре. В момента на вън е адски горещо.




Злати  Hug Сиси  Hug благодаря за всичко споделено  Hug




# 267
  • Мнения: 7 044
Ани, скъпа, здравей.  Знаех, че си там при  Жорко.

Скрит текст:
Знам, че там ти е добре, защото мислиш само за него.
Но пък  винаги да си  знаеш, че той гледа от  Небето теб  и  нас  и   ни се възхищава.  Помага ни да се обичаме, да си помагаме и  да си споделяме.
нека да си почива в мир и да мисли за нас като едно  цяло.
Но в  тези  жеги  е  много  трудно. Да си го знаеш и да си знаеш,  че с  всяка година нашите сили намаляват. Така че, спокойно,  полека и с вяра изкарвай дните.
Все гледам синоптиците всяка вечер. Русе все го дават  един  от  най-натоварените с  жегите  градове.
Прости ми  за  изказването. Сякаш ти не знаеш  какво е  времето  в  Русе.





Елена Егорова
  
     Обичам те от далече.
Обичам те от  далече.
Без да улавям твоя мирис
Без да усещам в твоите очи любов
Без да те прегръщам.
Без да те целувам.
Просто  те  обичам!!

Не чупя,....не късам....
Всяка дума, която искам да ти кажа
се разбива в  гърлото ми на трески.
Обичам те от  далече.
Без да те прегръщам.
Просто    те  обичам!!

Последна редакция: сб, 15 юни 2019, 20:55 от sisi55

# 268
  • Мнения: 36 752
Сиси
Скрит текст:
Права си за всичко  newsm10 Преуморих се на село - исках за два дни да свърша всичко - не успях, но най-важната работа я свърших и от преумората, днес затова толкова окъснях на гробища...Добре, че един таксиметров шофьор чакаше и ме покани да ме докара...казах му, че съм наблизо и много негови колеги отказват да правят курс за малко пари...той каза ако искате и на 100 метра ще ви закарам...Много съм му благодарна...Такъв огнен ад беше...и след голямата горещина тази вечер излезе буря и заваля...малко да поразхлади...

Нова снимка на нашата хубавица....

# 269
  • Мнения: 7 044
Ани, скъпа, мислиш ли че не знам??

Нито забравям  за  черешовата задушница.  Знам, че ти  много  държиш  на  нея.
Скрит текст:

Щом прочетох някъде че в събота  е  черешовата  задушница  веднага  първо  се  сетих  за  теб.
Това е приятелството - да си  мислиш  за  близкия, дори и да не го  виждаш  пред  себе  си.
ЗНаеш ли, от  екскурзията се върнахме от Македония през  Гюешево и Кюстендил.  През цялото време гледах  твоя  град и му се любувах. И друг път съм била там, ама все си го обичам  като  нещо  свое. Нощес решавах една кръстословица - имаше въпрос - как е  античното име на Кюстендил???  Сетих се,  че е  Велбъдж,  защото  някога си купувахме  прежди  на гранчета за плетене и те се казваха  велбъдж, ама като го написах една буква липсваше.  Ходих до Гугъл и прочетох - античното име на твоя  любим  град е  Пауталия.  Вече ще го  знам за в  бъдеще  и няма да се излагам. Преди да стигнем  границата имаше по пътя една  къща в Македония - беше  сама, може би наблизо да има и  други  къщи. На първия етаж имаше  хранителен  магазин. Автобуса спря да си купим  нещо с  последните денари.  Човека  беше изключително  добър и  ни обслужи с всичко и на ниски цени. Хората си накупиха много цигари, защото били евтини, овче сирене по 6 лева за 1 кгр. краве, салами, кашкавали. Имаше гроздова ракия в бутилки от 1.500 кг. от вода и пълна бутилката струваше 6 лева. Мислех си, защо този човечец не е в Троян  щях да му  помогна да си продаде  цялата  стока. Той  заслужаваше тази услуга от мен и  останалите.
В Македония  има  много  и  много хорица, безкрайно  добри към нас. Политиците ни  са  говеда.
Да  спирам вече.
Хайде, почивай си  спокойно, защото душата ти е спокойна че е направила всичко  за твоето  момче.
Лека нощ. Прегръдки.

Последна редакция: сб, 15 юни 2019, 22:59 от sisi55

Общи условия

Активация на акаунт