Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Özcan Deniz&Hatice Şendil~Истанбулска Невеста~199

  • 29 357
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
# 676
  • Мнения: 36 751
Добро утро прекрасни  Hug
Лятото май вече си отива.... Thinking

Злати  Hug Сиси  Hug
Хубави новини за Еркан.... newsm10 Предполагам, че сериала ще започне късно - през зимата....което според мен не е много добре...Зрителите вече са започнали да гледат сериали, които представляват интерес за тях и никой няма да остави сериал, който следи, за да започне нов...Но това е мое мнение....Понякога нещата са непредвидими.....

При комшиите се носи слух, че Ози е подписал договор с ATV за сериал от два сезона, като за епизод ще получава по 150 хил.лири и ще има право да си избира партньорите. Засега не е намерен подходящ сценарий.



И за Аслъ Енвер, което за мен не е новина, защото се тиражираше още докато се снимаше Невестата...Аслъ и Мурат скоро ще се женят на скромно тържество само от близки на двойката....



Както вече беше писано, Аслъ на есен ще се снима в игрален филм и по-косно ще участва в нов сериал...

Хубав ден и добро настроение - подгответе се за почивните дни....

# 677
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 811
Здравейте момичета
Петък е...без ИН, но с хубави новини за Йозджан и Аслъ и най важното ....последен работен ден преди отпуската Stuck Out Tongue Winking Eye

# 678
  • Мнения: 41 686
Добро утро! Hug

Скрит текст:

Сиси HugАни Hug,благодаря ви за споделеното! bouquet bouquet

За Ози се писа,че ще играе отново с Нургюл в сериал на O3 Medya за  Show TV!Сега Ани, е писала за слуха за АТВ!За този Адолф съм чела да не му се вярва на инфото! PeaceНие ще чакаме,друго не ни остава! Peace И за проекти,които започват през зимата или на пролет има много успешни(аз съм ги гледала)!Зависи от много фактори-СЦ,ГГ,Телевизия и др.)! Peace
Скрит текст:
💣🔥Одна из самых легендарных пар турецкого телевидения Нургуль Ешилчай и Озджан Дениз снова вместе!
Актеры дали свое принципиальное согласие на участие в сериале телекомпании O3 Medya для телеканала Show TV, который стартует в январе следующего года. Напоминаем, что пара работала в одном из самых рейтингов сериалов в истории Особняк с виноградными лозами / Asmalı Konak.


Желая ви прохладен петък! bouquet

ПП Гости Hug

# 679
  • Мнения: 3 116
Скрит текст:

Последна редакция: пт, 16 авг 2019, 18:57 от Лукреция

# 680
  • Мнения: 36 751
Гости  Hug Злати  Hug

И на мен ми звучи несериозно новината за Ози - подписал договор за сериал с два сезона, пък още няма сценарии.... Thinking
Дано да е вярна - с удоволствие бих гледала сериал с негово участие.... newsm10



ПП Лу  Hug

# 681
  • Мнения: 7 044
Здравейте вечерно, мили момичета, приятна  вечер.

Ани, Злати, Лу, Гости благодаря ви за споделеното.



Скрит текст:
Както вчера ви информирах и вчера и днес  пак  ходих но църква, но днес бях в една от  трите църкви в манастира.
Много народ, много туристи. Не видях  нито един познат.
Защото има и панаир и гостите нямат  край.
Бях при чудотворната икона Богородица Троеручица,  ама  много  народ. Опашката  беше  100 метра дълга. Чаках 2 часа, за да ми дойде  реда.
Първо мислех  да отида утре, после ме налегна носталгия  и  хванах  таксито.
Помолих се на Божията майка.  Запалих  свещички  за  здравето  на  всички нас. Споделих й  моята си молитва  като  особено  място отделих  да  я  помоля да  ни  благослови всички нас  по имената  ви  и  семействата ви.
Тържествената литургия  нямаше  край.  Целият свети синод  беше  там. Най-малко 30 свещеника.
А като гледам отвън  на паркинга на манастира  имаше  поне 200 луксозни коли  със  софийска  регистрация.
Сега ми е леко  на  душата.Обадих  се  и  на синовете  за празника, бяха  много  любезни и това още повече  ме  зарадва.
Церемониите в манастира  ще  свършат  в  неделя  в  11 часа.
Всичко хубаво.
Сладури, ако  някое момиче от  вас  е боядисвало  вълнена прежда  от  овце,  моля да ми  сподели,  защото аз не съм  боядисвала,  а  за  Давид  трябва до  боядисвам  утре и  в други ден 4 цвята,  ще прави  макет  на  изригнал  вулкан с  червена,  жълта  и  черна  лава.
Предварително ви  благодаря.
Приятна  вечер. Целувки.





Последна редакция: пт, 16 авг 2019, 22:25 от sisi55

# 682
  • Мнения: 36 751
Добро утро в събота  Hug

Скрит текст:
Днес кафето се пие бавно, затова ви предлагам приятна атмосфера...



Пожелавам ви време за всичко, което обичате да правите
и здраве на вас и хората, които обичате!

Злати  Hug Сиси  Hug Гости  Hug Лу  Hug



Хубав прохладен ден  Hug

# 683
  • Мнения: 7 044


Добро утро, мили момичета,
Ани, благодаря за кафенцето. Пия си го в  момента.
Аз пък  ви предлагам  разходка в тази вълшебна градина.
Желая на всички духовна радост и много романтика.



Последна редакция: сб, 17 авг 2019, 08:45 от sisi55

# 684
  • Мнения: 41 686
Добро утро! Hug

Скрит текст:

Ани HugСиси HugЛу Hug,благодаря ви за споделеното!

Скрит текст:
Вчера и днес съм се захванала със зимнината!Вчера синът и снахата помагаха!Днес с ММ сме сами!


Желая ви приятна събота! Hug

# 685
  • Мнения: 36 751
Сиси  Hug Злати Hug

Злати
Скрит текст:
И аз се занимавам със зимнина - за сега чорбаджийки и рибки...А ти каква зимнина правиш - може да ми хрумне някаква идея...

# 686
  • Мнения: 41 686
Ани Hug
Скрит текст:
Аз правя доматен сок,много го използваме!Синът има приятел със зеленчукова градина и взимаме доматите по-евтино!Сватята откъм дъщерята прави много зимнина!Но дъщерята си харесва и моя сок!А др.сватя,на снахата майката й е в Англия,гледа внучето на др.си дъщеря!Така,че повече давам на сина,а ни помага винаги за каквото и да е! Peace Чушки пека по-късно и слагам в торбички!

Аслъ от видеото,което пуснах преди дни! Peace


Приятна вечер! Hug

# 687
  • Мнения: 7 044
    


От инстаграма на Еркан.
Днес е рождения ден  на нашата изключителна красавица  Айлин - Фарах Зейнеп  Абдулах.  Хайде да я поздравим.
Честит Рожден Ден,  незабравима  Красавице.
Пожелаваме ти  дълги щастливи  и  здравословни  години  живот.
Пожелаваме ти успех в  творчеството и в  личния  живот.
Еркан Петеккая.

PS.  Преди няколко  месеца   имаше интервю  с  Фарах  по  някоя  си  телевизия.
Там  Фарах  каза,  че  кариерата  й  започнала  с  ролята  й  на  Айлин във  Времето  лети. Каза,  че  най-много  кариерата  си  дължи  на   Капитан  Али,  който  непрекъснато  я  учил  на   актьорско  майсторство.
Тогава тя  му  благодареше  на  Еркан  за това,  че  я  е  научил  на  тънкостите в тази професия.

PS. Има изказване  на  детето  Осман  като  малко, когато  са  снимали  сериала.  Осман : Аз никога не мога да повярвам, че моят  баща - капитан  Али е умрял.  Аз просто си мисля,  че татко е  отишъл,  както  винаги на неговия далечен  път  по  моретата  и  океаните  с  кораба.  Само,  че  този  път той  се е  смесил със  синята  морска  вода.  Татко, аз  тъгувам  за  теб, върни се при мен,  татко.  Моля те,...чакам  те.


      Нещо  ново  от   преди  7  минути  за новия  проект  на  Еркан. Тези снимки са от  него  проект.






Има текст към  снимките.  Текста: Еркан  и  неговия шикарен, разкошен, ефектен  образ.
С нетърпение чакаме връщането на  Краля  на  екрана.
Красавец  Еркан  Петеккая.

PS. Ясно е че вече  ще го  гледаме  със  мустаци.  А  като  ще  бъде  беден вероятно  вече  няма да го  гледаме  със марковите костюми, Ерканово  белите  колосани ризи и  вратовръзки.
   Като гледам  снимката  на  Еркан, дето е  сам, в  далечината  се  вижда  оня  прословут  старинен мост в  Адана, който е построен над  река  Сейхан. Името на дъщерята  на Гюлизар  също  беше  Сейхан, тя беше кръстена
 на тая  река. Тази снимка не може да се  сбърка, освен ако и  в  други  градове  не са правени  по  същия  проект.  Да не би тази снимка като е от  новия  проект да се снима  и  в Адана??  Злати помогни.
Този мост,  ако не  греша  сме  го  гледали  много  и  много  пъти в  "Памуковата  принцеса" и  в  "Дила  ханъм".
Нали  и  двата  сериала  ги  снимаха  в  Адана.

Последна редакция: сб, 17 авг 2019, 22:53 от sisi55

# 688
  • Мнения: 36 751
Злати  Hug
Скрит текст:
Правех сокове от домати, когато си ги произвеждах - бяха сладки и много вкусни. Но вие след като има от къде да си купувате български домати е добре...Най интересното е, че и на пазарите продават вносни домати - гумени и безвкусни....Около контейнерите е пълно с картонени щайги - нови...

Сиси в новия проект, ако Еркан е с мустак, няма да ми хареса...Мустака много състарява мъжете.... Thinking

Фарах Зейнеп - Айлин беше любимата ми героиня във Времето лети. Да й е честит рождения ден  bdbaloni Да е здрава и много щастлива. Успех в професията и в живота  newsm10

# 689
  • Мнения: 7 044
Ани, любима, добре че дойде. Много дълъг ми стана поста, ама нали заради програмата  на  БГ Мама  го  направих  неразбираем.



Там, където  бях  написала  в  предния  пост думите  на Осман, там  е  вмъкната  ето  тази  снимка.
И аз  не  искам  да се снима с  мустаци, ама какво да правим.
Той няколко пъти  е  казвал  в  интервютата,  че  иска  да  играе  летец, пилот  на  самолет Су 16,  ама  няма  такъв  сценарии.  Ако е  летец  няма да има нито  мустаци,  нито  брада,  ама.....какво да правим ???

И друг път бях  писала,  че кастинга  на детето,  което играеше  ролята  на сина  на  капитан Али  и  Каролин  не  беше  подходящ. Непонятно ми е  защо, след  като капитана има 3-ма синове и  2 дъщери  поне един  от  синовете  му  да не  прилича  на баща си. Защо  Мустафа, като  е  син  на  Каролин и  Али  не  беше  високо слабо  момче,  което  да  носи  гените  на  баща си  и  майка  си???
Ролята на кап. Али  беше  такава,  че  беше  задължително  в  сценария  да има  такъв  син, който да е  копие  на  баща  си.  Още повече,  че първородния му  син  не  приличаше  на  него. Да речем, той прилича  на Джемиле,  но  за Мустафа  беше  задължително.

Последна редакция: нд, 18 авг 2019, 02:47 от sisi55

Общи условия

Активация на акаунт