В*Е*Л*И*К*0 *Т*Ъ*Р*Н*О*В*О - 44

  • 36 322
  • 745
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 3 020
От кой китайски/пекински ресторант сте доволни за поръчка за вкъщи?

# 331
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Ами то има един китайски и един пекински Simple Smile аз съм доволна от китайския Златен дракон, макар че има доста негативни коментари за него понякога. В пекинския има по-разнообразни неща в менюто

# 332
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 583
Ние предимно поръчваме от Златен дракон. И като количество са по-големи порциите в сравнение с Пекинската кухня.

# 333
  • Мнения: 3 020
Аз знам за два китайски - един на Зеленка май се води (мисля, че той е Златен дракон) и един горе на кръговото срещу Петрол. А Пекинският е на бул. България нали?

# 334
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 583
Аз знам за два китайски - един на Зеленка май се води (мисля, че той е Златен дракон) и един горе на кръговото срещу Петрол. А Пекинският е на бул. България нали?
Да. А този срещу петрол е Хуа Джоу. За него нямам впечатления, освен че много отдавна не ни изпълниха поръчката в уговореното време.

# 335
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Аз знам за два китайски - един на Зеленка май се води (мисля, че той е Златен дракон) и един горе на кръговото срещу Петрол. А Пекинският е на бул. България нали?

аз мислех, че вече е закрит той

# 336
  • Мнения: 2 179
Вземали сме няколко пъти от Хуа Джоу и ме изненадаха - очаквах доста лоша храна,а беше супер!

Отзиви от оптика Joy в мола ? Притеснявам се за колко време изработват диоптрични очила

# 337
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 778
Идея къде предлагат и тонират латекс на Kraft?

# 338
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
Ние ходим сравнително често в Хуа Джоу, харесва ми и храната, и порциите

# 339
  • Велико Търново
  • Мнения: 111
Здравейте!
Скоро имаше питане за добър фризьор. Имате ли впечатления за такъв, който прави добре прическа каре? Искам малко промяна с косата си, а ме е страх да не стане тип каска.

# 340
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 528
Здравейте!
Скоро имаше питане за добър фризьор. Имате ли впечатления за такъв, който прави добре прическа каре? Искам малко промяна с косата си, а ме е страх да не стане тип каска.

Дидони е цар на карето, изключително прецизен е.
Аз от Стельо оплаквания нямам, нито за цвят, нито за форма Peace

# 341
  • Мнения: 2 690
Още един глас за Дидони. Грешка няма при късите прически.

# 342
  • Мнения: 11 567
Координати може ли?
Излиза ми някаква реклама във фейса за парти клуб Неон. Някой празнувал ли е там РД, и как е като цифра?

# 343
  • Мнения: 1 779
Някой има ли информация за клуб по латино танци, където да водят децата по състезания, даже и индивидуално...

# 344
  • Мнения: 2 690
Координати може ли?
Излиза ми някаква реклама във фейса за парти клуб Неон. Някой празнувал ли е там РД, и как е като цифра?

Доколкото знам работи в Beauty Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт