В*Е*Л*И*К*0 *Т*Ъ*Р*Н*О*В*О - 44

  • 36 825
  • 745
  •   1
Отговори
# 495
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 576
Някой има ли актуално инфо за доктор Чернева (ортодонт) какви са цените за брекети?
Метални - 800 лв
Естетични - 900 лв
Миналата седмица бях при нея за първи преглед, цените са вдигнати с по 50лв

в цената всичко ли е включено? Може ли телефон и адрес, тъй като съм от Варна.

В петък ще слага брекети на голямата ми дъщеря, всичко е включено в цената. Сумата, която ми каза на мен, обаче е различна. Сега 50-100 лв. на фона на 800 лв. не са кой знае какво.
https://www.dentbg.com/places/%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0% … D1%8A%D1%80%D0%BD

# 496
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Здравейте, моля ви препоръчайте ми гинеколог за Велико Търново- ходих няколко пъти при доктор Калейнски миналата година,но не открихме проблем.Сега отново имам закъснение,колебая се дали да отида пак при него,останах с впечатлението, че при него ходят повече жени с проблемно забременяване  и бременни.
Аз съм доволна от него, но ако имате проблем със забременяването, по-скоро е хубаво да отидете при специалист в Плевен или София. В Авис медика знам че Бързенски(не съм сигурна за името) е отличен такъв специалист. За София също мога да препоръчам.
Не,нямам проблеми със забременяването.Нередовен цикъл без причина...

А, мдобре. Пускали ли сте си изследвания на хормоните? По принцип той ако има кисти или някаква друга причина вижда, уж . Ама то и пак зависи. Аз бих ви препоръчала Рашкова или Ангелов.

# 497
  • Мнения: 69
+1 за д-р Рашкова.
Здравейте, моля ви препоръчайте ми гинеколог за Велико Търново- ходих няколко пъти при доктор Калейнски миналата година,но не открихме проблем.Сега отново имам закъснение,колебая се дали да отида пак при него,останах с впечатлението, че при него ходят повече жени с проблемно забременяване  и бременни.
Аз съм доволна от него, но ако имате проблем със забременяването, по-скоро е хубаво да отидете при специалист в Плевен или София. В Авис медика знам че Бързенски(не съм сигурна за името) е отличен такъв специалист. За София също мога да препоръчам.
Не,нямам проблеми със забременяването.Нередовен цикъл без причина...

А, мдобре. Пускали ли сте си изследвания на хормоните? По принцип той ако има кисти или някаква друга причина вижда, уж . Ама то и пак зависи. Аз бих ви препоръчала Рашкова или Ангелов.

# 498
  • Мнения: 187
Пуснахме хормони,щитов.жлеза и нищо...

# 499
  • Мнения: 358
Някой има ли актуално инфо за доктор Чернева (ортодонт) какви са цените за брекети?
Метални - 800 лв
Естетични - 900 лв
Миналата седмица бях при нея за първи преглед, цените са вдигнати с по 50лв

в цената всичко ли е включено? Може ли телефон и адрес, тъй като съм от Варна.

В петък ще слага брекети на голямата ми дъщеря, всичко е включено в цената. Сумата, която ми каза на мен, обаче е различна. Сега 50-100 лв. на фона на 800 лв. не са кой знае какво.
https://www.dentbg.com/places/%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0% … D1%8A%D1%80%D0%BD
Сестра ми сложи брекети при нея на цените, на които ти казваш, на мен друго ми каза, но да - няма проблем за 50-100 лв предвид цените при другите ортодонти.

# 500
  • В.Търново
  • Мнения: 6 728
Д-р Чернева за мен държи добро качество и цена.Например при Грашкина иска 5000лв за брекети за дете на 8г и за дете на 10г.Направете си изводите.

# 501
  • Мнения: 358
Д-р Чернева за мен държи добро качество и цена.Например при Грашкина иска 5000лв за брекети за дете на 8г и за дете на 10г.Направете си изводите.
Уауу.. тя има цени като за София.

# 502
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 576
Д-р Чернева за мен държи добро качество и цена.Например при Грашкина иска 5000лв за брекети за дете на 8г и за дете на 10г.Направете си изводите.
Уауу.. тя има цени като за София.

Тази жена не я коментирам изобщо. Преди 7 години заведедох голямото дете и на първа среща/не преглед/ без да си е отворило детето устата тя започна да ми обяснява за лизинговата схема на брекетите- За мен това беше достатъчно за да не й бъдем никога по-вече пациенти.

# 503
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Момичета, подсетете ме от къде мога да си купя рамка за снимка формат А3? В Yusk дали има?
Проверих в левчето на спирката на пазара, но такъв формат нямат, пък и тези, които бяха налични са с малко претруфени рамки Simple Smile

# 504
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 633
Здравейте! Да знаете до кога ще се събират писмата в коледната кутия на Коледния базар?

# 505
  • Мнения: 11 580
Здравейте! Да знаете до кога ще се събират писмата в коледната кутия на Коледния базар?
Пише до 20.12., до 14 часа.
Но в търновската група във фейса се оплакват, че я няма отвън кутията. И ние вчера минахме- една група дечица чакаха, кутия нямаше и нямаше никой в къщичката. Днес, ако минем, ще питам, ако има някой, и ще пиша допълнително.
Иначе, ние вече получихме отговор, но пуснахме преди две седмици.

# 506
  • Мнения: 5 698
Момичета, подсетете ме от къде мога да си купя рамка за снимка формат А3? В Yusk дали има?
Проверих в левчето на спирката на пазара, но такъв формат нямат, пък и тези, които бяха налични са с малко претруфени рамки Simple Smile
Ако формат А3 е 30/40, то да, в Yusk има. Миналата седмица дори имаха и намаления на рамките.

# 507
  • Мнения: 11 580
Работи Коледната поща.
14- 15 ч. им е почивката и понякога прибирали кутията.

# 508
  • Мнения: 439
Детска
Момичета, дали ще има ледена пързалка в Горна Оряховица?
Ако разбера нещо ще пиша. Simple Smile

# 509
  • Мнения: 187
Детска
Момичета, дали ще има ледена пързалка в Горна Оряховица?
Ако разбера нещо ще пиша. Simple Smile
Има,но мисля,че още не работи заради топлото време .

Общи условия

Активация на акаунт