Отговори
# 15
  • Мнения: 8 769
Зимата сина ми изкара подобен вирус-само висока Т - стигна до 40.1, без никакви други болежки-нито кашлица, нито хрема, нито зачервено гърло. На четвъртия ден беше като нов. Shocked

# 16
  • Мнения: 5 790
Зайо, пиша само за да те успокоя /ако може разбира се в такъв момент/. Вики вдигна Т във вторник през нощта и 3 дни от нищо не се повлия. Няма никакви други симптоми - нито хрема, нито кашлица, нито разстройство, нито повръщане. Нищо. Само температурата. Водих я на трима различни лекари, защото и аз като теб бях полудяла. Никой нищо не може да каже конкретно. Твърдят, че имало такъв вирус. 3 дни температура и после обрив излиза или херписи в устата. Водих я дори в Университетската болница по педиатрия, където също ми казаха - вирус. Явно само трябва да премине. Тази нощ Вики сама свали температурата и сега няма. Стискам палци и се моля бързо да оздравеете.  Praynig Praynig Praynig

# 17
  • Мнения: 1 080
Подути ли  са  ви  лимфните възли  зад  ушите ?И по  назад  по  главичката ако  да  почти  сигурно  е  да  е рубеола .Някай  ако  се  сеща лъжичка  оцет ли  се даваше за  да  избие  обрива  по-  бързо .Но  явно  има  някакъв  бум .

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 336
Според бабини рецепти се дава 1 лъжичка червено вино, за да избие по- бързо обрив. Аз обаче не бих дала  Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 262
dava se zahrna voda ili gliukoza za da izbie 6arkata edin den se dava vmesto voda i na ve4erta ili na drugia nai kasno izbivat papkite

Общи условия

Активация на акаунт