GoT 40 / Преди и След - Екранизации

  • 36 931
  • 717
  •   1
Отговори
# 555
  • Варна
  • Мнения: 1 230
Сега гледах снимки пуснати от HBO за проекта. Като видях Корлис Веларион и си умрЕх от хилеж.
https://winteriscoming.net/2021/05/05/hbo-releases-first-gorgeou … whGMqaFDO1iDUlruE

# 556
  • Вестерос
  • Мнения: 38 261
Морската змия и мен ме разсмя.

Линкът ти нещо не се отваря.

# 557
  • Варна
  • Мнения: 36 622
На мен всичко ми се отваря.

# 558
  • Вестерос
  • Мнения: 38 261

# 559
  • Мнения: 6 993
Ще го почна от началото, да ги изброя Grinning

# 560
  • София
  • Мнения: 27 218
Греъм Мактавиш официално казва, че е кастнат за ''House of the Dragon''
поредно много силно попадение. до тук каста е много добър и очаквам това шоу с нетърпение.

# 561
# 562
  • Дивата природа
  • Мнения: 269
^вНИМАние, да се знае: онзи yt-канал е "само" ФЕНски, поради добрия видео-монтаж някой да не се заблуди: да, използва се официален материал от оригиналния сериал, допълнителни сцени като анимирани истории на кралства & герои - озвучени от съответните актьори, клипове зад кадър, промо-снимки, рисунки, новини, теории... Представени интересни!
__________________________
Любопитkо: филмът "Космически забивки 2" повтаря идеята на 1-вия --- баскетболист се обединява с Шантави рисунки с/у извънземни... Но като продукция на Warner&hbo - вкарани са всевъзможни герои от различни заглавия, чиито авторски права притежават, явно само като "камео/великденско яйце" = дори кратка поява на нещо, което за сюжета може и да не е важно - но е препратка/намигване към друго (вж. "Играч първи, приготви се", "Ралф разбива интернета" и др. ; ) та в трейлъра се вижда: човекът пропада покрай планети, една с астролаба и Вестерос ~надолу с главата~, по-късно ДрОго{н} прелита и сред публиката се забелязват Нощния крал с бродяги и зомбита...


:Ролята им ще разберем ЮЛИ!
https://winteriscoming.net/2021/04/05/the-multiple-game-of-thron … jam-a-new-legacy/
+ пък Natalie *МАРДЖЪРИ* Dormer - отдавна се сравнява с Lola *БЪГСовата* Bunny:

# 563
  • София
  • Мнения: 27 218
Да, така е. Simple Smile
Ние сме още далеч от същинската продукция, какво говорим за наистина тийзър, а и той ще се пусне първо от HBO Max, за които съм абониран и ще видя. То целия свят ще пропищи, хаха.

Иначе ето едно много интресно видео, много добре аргументирано и съм съгласен с всичко.

# 564
  • Мнения: 31 780
Аз гледам отново сериала. И да питам нещо.
Нали последното бебе на Крастър го превръщата в бял бродник.
Ама всъщност възможно ли е тия превърнати бебета да растат?

# 565
  • Мнения: 47 996
По тази линия нямаше никакво развитие

# 566
  • Вестерос
  • Мнения: 38 261
не знаем Елорка, поредното нещо, което не обясниха

# 567
  • Мнения: 31 780
И в книгите ли няма обяснение?

# 568
  • Варна
  • Мнения: 36 622
Мисля, че не растат. Май си остават на тоя етап от живота, когато са превърнати. От друга страна пък що тогава ги превръща, докато са бебета... Сещам се, че оная готината мацката от диваците я убиха малки деца, т.е. и деца имаше там.

# 569
  • Мнения: 8 578
Бебето го превърнаха в бял бродник, а не в зомби, т.е. трябва да е пораснало.
В книгите само се намеква, че синовете на Крастър стават бродници. Спомням си, че една от жените му каза на Гили, която вече беше родила сина си, че "братята му идват", имайки предвид ББ.

Общи условия

Активация на акаунт