Искате ли смартфон, който да става все по-добър с времето?

  • 21 769
  • 751
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 29 338
Последните коментари са чист спам. Оставете кой, когато си иска да си направи ревюто. Веднага изкарахте жената и неблагодарна.

Госпожата е точно такава. Да кажеш, че телефонът не е съвсем от скъпите и ще изпълниш поетия ангажимент, когато ти си искаш, не ми се струва редно.

Като не искаш и нямаш време, не участваш в играта и не поемаш ангажимент. Просто е!

# 706
  • Мнения: 1 918
Как какво - снимки и подробен отчет как работи. Ами като другите телефони.
Камера, батерия, производителност, дисплей, размера на телефона - удобен ли е, цветовете на дисплея хубави ли са, дали телефона си кореспондира с цената - може да е около 300лв,но да се държи като телефон за 600 и куп други работи. Стартирайте му повечко приложения, натоварете го и вижте бързината, поиграйте си с настройките на камерата.... Има ли лед индикатор за известяване, светкавица на предна/задна камера... Това се очаква от ревю.

# 707
  • Мнения: 18 989
Добре, да изпрати телефона, ако организаторите са съгласни, на някой от писалите, който желае и има повече свободно време, за да направи той ревюто.

# 708
  • Монреал
  • Мнения: 1 384
Нека не забравяме, че говорим за телефон основно, а не за компютър, събиращ се в ръчичка.
Всъщност смартфонът е точно джобен компютър. За не-бъбривите е "между другото и телефон".

# 709
  • Мнения: 2 600
Има си хас някой друг да й прави ревюто вместо нея и да трябва да й върне телефона.  Grinning

 

# 710
  • Мнения: 1 918
Нека не забравяме, че говорим за телефон основно, а не за компютър, събиращ се в ръчичка.
Всъщност смартфонът е точно джобен компютър. За не-бъбривите е "между другото и телефон".
За мен телефон е нокиа с фенерче. Това си е мини компютър Grinning, т. Е. смартфон.

# 711
  • Мнения: 5 435
Спам или не, мисля, че нищо не нужно не е написано! Просто се изкоментира, че в условията на играта си пише точно и ясно, че който спечели се съгласява да направи ревю на телефона. Така че е редно да се изпълни условието!

# 712
  • Мнения: 18 989
Има си хас някой друг да й прави ревюто вместо нея и да трябва да й върне телефона.  Grinning

 

Че няма да го връща, и без това е евтин телефонът, просто ще го преотстъпи на някой, който може да направи ревюто скоро.

# 713
  • Мнения: 2 681
Да, след като няма време и се отнася с пренебрежение към условията - би трябвало да върне тел. на организаторите. После те да решат на кого да го подарят.
Напр. аз не бих се наела да правя ревюта и директно бих отказала подобна награда.

# 714
  • Монреал
  • Мнения: 1 384
А при очакването за благодарност не се ли предполага, че ревюто ще е хвалбедствено и субективно.

Щото наистина в сравнение с $100 китайско менте телефонът е добър, но в рекламата има смехотворни претенции. Още чакаме да разберем как ще става все по-добър с времето вместо да остарява. Повечето читави марки тази година представят екрани без ноч. Това как ще се подобри при вече остаряла технология?

# 715
  • Мнения: 35
Здравейте отново,

В отговор на последните коментари, бихме искали да насърчим тестващите потребители да споделят реалните си впечатления от употребата на смартфоните, включително и неща, които не им допадат - ако има такива. Разполагате с достатъчно време до края на активацията. Можете да правите екранни снимки в подкрепа на това, което сте тествали /задържате бутона за включване и от трите опции избирате "екранна снимка" - това между другото е нова функция, която всички устройства Nokia получиха с Android 9 Pie/. Можете да покажете и някои от другите нови функции, свързани с последната актуализация на операционната система.
Ако имате затруднения, моля пишете за съдействие.

Поздрави,
Екипът на #NokiaMobile

# 716
  • "Винаги прави това, което сърцето ти казва."
  • Мнения: 655
Вече шест дни съм с  Nokia 3.2. За това време съм го зареждала два пъти като смятам, че съм го използвала доста предимно за бг-маммата, гледане на видеоклипове и четене.  Много съм доволна, с вече стария ми телефон ( нямаше и година ) това нямаше как да се случи. Както е представен от производителите, това е телефон за хора, които обичат да сърфират, гледат клипове и играят.

Например, ако Вие използвате телефона си основно за гейминг или за дълги часове гледане на видео съдържание, то тогава Nokia 3.2 би бил по-подходящ за Вас.

Идеално ми пасва -"Виждам повече, правя повече".  
Много ми харесва да чета книжка на него.


Екрана се адаптира към околната среда и автоматично регулира яркостта.
Ползвам биометричното отключване с лицево разпознаване - става много бързо, харесва ми!
Ето и малко снимки от Мездра и археологически комплекс "Калето"














Последна редакция: ср, 19 юни 2019, 16:11 от Силвичка

# 717
  • Мнения: 29 338
Чудесни снимки, Силвичка. Къде е това?

# 718
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Харесва ми какви снкимки прави!

# 719
  • Мнения: 663
Няма ли повече награди? Честито на късметлиите! 😃
Чета с интерес ревютата .

Общи условия

Активация на акаунт