места за паркиране за майки с деца

  • 2 292
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 292
и аз обичам да повървя  Wink , но не и в пек 36 градуса , асфалта напечен като пещ и да трябва да ида до входа с бебе на ръце, да взема количката , да сложа бебето вътре, да се върна до колата, да взема щайгите с празни бутилки, да ида обратно до магазина, да напазарувам, да ида да разтоваря багажа в колата, да се върна до магазина , за да оставя количката и последно да се върна до колата с бебе в ръце !!!!!! И в същото време на местата за майки с деца - спрели здрави, прави мъже - е не ми се вижда ОК.  Моя мъж каза, че и само препоръчително да е не би спрял на място за жени или за майки с деца - все пак не е нито едно от двете. А и аз никога не съм спирала на местата за майките, когато съм без бебето.
А местата за жени си ги уважавам много  Wink - погрижили се хората да ми оставят място, за да ми е комфортно. ОК. супер. А какво си мислят за жените и тяхното паркиране - е все ми е тая. Ако взема и за това да мисля ... съвсем ще лудна  Joy

# 16
  • Мнения: 464
Аз мразя затворените гаражи- тези на етажите или под земята, защото паркинг местата са супер малки и има колони навсякъде. Аз карам голямо Хамериканско чудовище и паркирането в такива ми отнема около 15 минути Rolling Eyes
Иначе съм виждала всякакви табели, но като не знам какво означават Cry

# 17
  • Мнения: 11 315
Vivita, хващаш едно листче и химикалче и записваш номерата на колите паркирали според теб неправилно. След това с данните отиваш до близкото полицейско бюро и подаваш жалба.
Едно 10 евро глоба най-малко не им мърда (за неправилно паркиране беше толкова)
Хич да не ти пука - проявяваш гражданска съвест Wink

# 18
  • Мнения: 2 292
Vivita, хващаш едно листче и химикалче и записваш номерата на колите паркирали според теб неправилно. След това с данните отиваш до близкото полицейско бюро и подаваш жалба.
Едно 10 евро глоба най-малко не им мърда (за неправилно паркиране беше толкова)
Хич да не ти пука - проявяваш гражданска съвест Wink

Laughing не знам дали ще стане. Като гелдам чичката , който слага глобите за паркиране по нашата улица , винаги е с камерка и първо си прави снимка  Wink
то се оказа , че не са неправилно паркирали, но просто недобросъвестно  newsm78
ти рядко пишеш? какво става при вас? как са дечковците?

# 19
  • Мнения: 11 315
Vivita, хващаш едно листче и химикалче и записваш номерата на колите паркирали според теб неправилно. След това с данните отиваш до близкото полицейско бюро и подаваш жалба.
Едно 10 евро глоба най-малко не им мърда (за неправилно паркиране беше толкова)
Хич да не ти пука - проявяваш гражданска съвест Wink

Laughing не знам дали ще стане. Като гелдам чичката , който слага глобите за паркиране по нашата улица , винаги е с камерка и първо си прави снимка  Wink
то се оказа , че не са неправилно паркирали, но просто недобросъвестно  newsm78
ти рядко пишеш? какво става при вас? как са дечковците?
Значи освен листчето и химикалчето мъкнеш с теб и една малка камерка за по-достоверно Joy

# 20
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Няма такива екстри в нашето село.


и аз не съм виждaлa тakиBa.

И в наШенско такива екстри не съм виждала оЩе  Twisted Evil

# 21
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
При нас има по много такива места и ако не е пиков момент се уреждам Wink Като за инвалидите са по-широки и съвсем спокойно мога да сложа количката отстрани до колата и да разтоваря на спокойствие малката. Със сигурност има недобросъвестни шофьори, които спират на тях, но не съм се заглеждала. Понякога намирам места не за родители с деца, които са с много по-удобно разположение.

# 22
  • Мнения: 163
И аз си мислих че тук ще имат повече уважение към майките и местата за паркиране за майки.  Обаче в един момент ми направи впечетление че си влизат в колите хора без деца и се загледах и повечето са без. Един ден се ядосахме със снаха ми и накрая се скарахме с един #Cussing outНикакъв ефект. Само си ни се вдигна кръвното.
То и във рейсовете съшата работа. Седят си на предните места и хич никой не го е грижа #2gunfire И почнах да газя с количката ама без да ме е грижа. Я някой крак, я два Whistling И никакво "извинявай" пък Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт