Велислав Павлов*Димитър Захариев *Диана Димитрова Тема 55

  • 13 754
  • 757
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 9 619
С тези стари кадри, които пускат се сещам за епизода дето беше 95 процента повторение на друг през 6-ти сезон Joy
Надявам се промото да е по-интересно и включващо колкото се може повече от героите. Инак ще бият Гневното, а летвата е висока Grinning

# 496
  • София
  • Мнения: 9 558
Хаха, Моски на мен пък ми стана мъчно за него и разбрах колко се страхува да не я загуби и нали знаеш, от каквото се страхуваш, това те застига.
Майче, в статията с интервюто на Алек Василев споменавт, че ще има препратки към 82 година. Така че се приготви за  ретроспекции и повторение на сцени от първите сезони.
В тази връзка, мислите ли, че ще видим отниво Алекс Сърчаджиева и Дарин Ангелов?

# 497
  • Мнения: 12 406
За тях не знам, но със сигурност ще видим младия Янко.
Е сега ще видите ретроспекции вие Joy Тия в шести сезон ще ни се сторят песен Joy

# 498
  • Мнения: 1 743
Ауууу, разкошни снимки Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 499
  • Мнения: 9 374
Такъв завой може да направят, че направо да повторят целия първи епизод от първи сезон, няма смисъл да сглобяват епизоди с ретроспекции. Joy

Моски, същото почти бях започнала да пиша. Grinning В графика, който беше изпуснат в инстаграм от един епизодичен актьор се виждаше името на Евгени Будинов, който играеше младия Янко.

# 500
  • Мнения: 12 406
Разбира се, няма как без това да минем, за мен това е Снимката Sunglasses



И още нещо любимо


Обичат да си опират челцата Grinning

# 501
  • Мнения: 9 374
Моски, обичаха и да си потъркват рогцата. Wink Което ме подсеща за една любима сцена на един авариен изход. Heart Eyes
Майче, този сезон обаче може да имаш материал за гифчета, стига толкова почивка. Grinning

# 502
  • Мнения: 9 619
Само като ви чета и ми призлява Joy
А на......Сюрприза няма ли да направят една ретроспекция?!?!Аа,аа?!?!

Моски, цветната е сякаш комичната версия на черно-бялата. Но втората опредлено е топ!!!

Яни, мда, взеха да ми прашасват уменията Grinning

# 503
  • София
  • Мнения: 9 558
Хаха, Моски, много си хитра, Янко на младини е ясен, за другите кажи Wink

Ох, добре и тази снимка ми е любима 😍.
Но като я гледам и се задавам въпроса, Зорница върнала ли е пръстена или го е запазила?

# 504
  • Мнения: 12 406
Върнала го е, ами! Марио го носи на верижка на врата си в случай, че му потрябва Joy

Ех, това момченце, дето така необмислено си пусна сценария. Живо и здраво да е Sunglasses

За другите не знам Роси,  вътрешното му чуватво е, че не.

# 505
  • Мнения: 9 374
Само като ви чета и ми призлява Joy
А на......Сюрприза няма ли да направят една ретроспекция?!?!Аа,аа?!?!
Tъкмо си мислех, че щом правят промо на Сашко и Калин от стари сцени до шкафчета, да вземат и на Сюрприза да направят едно такова, таман за две сцени на шкафчета се сещам, имат избор. Joy

# 506
  • София
  • Мнения: 9 558
Върнала го е, ами! Марио го носи на верижка на врата си в случай, че му потрябва Joy

Типично, скръндза. Годежен пръстен втора употреба.

Яни, в тази жега мисля, че един душ би подействал по-добре от едно шкафче😂

# 507
  • Мнения: 12 406
Обаче, Роси, гледай колко подходящо би било - може ли да се прости миналото? на фона на това как чупи шкафчето Sunglasses

# 508
  • Мнения: 9 374
Върнала го е, ами! Марио го носи на верижка на врата си в случай, че му потрябва Joy

Типично, скръндза. Годежен пръстен втора употреба.

Яни, в тази жега мисля, че един душ би подействал по-добре от едно шкафче😂

Хахаха, ами да, никой не може да избяга от себе си - скръндза си отиде и скръндза ще се върне. Joy За душа съм съгласна, идеално даже. Wink

Моски, точно! По-подходяща сцена за този слоган няма. Joy

# 509
  • Мнения: 9 619
Ама нищо не разбирате. Душове, шкафчета - какво да му се прощава тук? Трябва да е дето една девойка си хвана фустите и....... Joy

Общи условия

Активация на акаунт