Общи интереси и занимания с партньора

  • 5 886
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 983
Риболов,белот,пътувания,обичаме да си купуваме разни неща за обзавеждане и почти винаги постигаме консенсус  Wink

Ауууу колко си приличаме  newsm10 newsm44! И ние със съпруга ми  имаме същите хобита !!!Ами сега остава да вземем че да спретнем с вас едно белотче . С пържена риба и многооо бира , а ?  beer
Съгласна  Peace!Само,че незнам откъде си  Wink

# 16
  • Мнения: 5 462
Варна моретооооо !!! newsm41  grinning039

# 17
  • София
  • Мнения: 6 983
Варна моретооооо !!! newsm41  grinning039
off ,е има-няма 500км   Crazy.Ако имаме път натам ще ти пиша,а същото важи и за теб ако идвате към Софето  Wink

# 18
  • Мнения: 1 172
Работим в един и същи бранш. Единствено това ни обединява, но е достатъчно.

# 19
  • Мнения: 4 629
Пазаруване и шляене по магазините  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 5 577
Пазаруване и шляене по магазините  Mr. Green

И вършене не домакинска работа заедно. Двамата простираме понякога - аз подавам, той простира.  Crazy
Ей такива дребни неща има.

# 21
  • Мнения: 2 495
Имаме и още как-обожаваме да ходим за риба(е, добре де-аз по-малко Laughing), на пазаруване в големите търговски вериги,обичаме също така да си вземем хубав филм и да го гледаме на DVD-то...друго май няма Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 1 073
Обичаме да ходим на разходка, пикници, да покоряваме върхове, да караме лодка в планинските езера. Да играем шах, да си пием виното на тераста и да си мълчим Peace
Всичко това правим, когато сме свободни, макар и по рядко да ни се случва вече. Mr. Green

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...Ние с мъжа ми - не. И пак се разбираме и живеем прекрасно. А при вас как е?

1:1 e и при нас  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 3 390
Ами принципно нямаме. Може би само разходките в планината. Преди, като живеехме в София доста често ходехме.

# 25
  • Мнения: 54
Заедно гледаме филми,слушаме еднаква музика,заедно излизаме.Допълваме се идеално Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 364
Нямаме общи любими занимания, даже напротив - харесваме коренно различни неща. Но това не ни пречи да се разбираме.

# 27
  • Мнения: 2 556
Нямаме такива, като изключим, че и двамата сме вторачени здраво в децата и можем да говорим за тях с часове. Иначе мъжът ми се увлича по здравословен начин на живот и ходи на йога и разни други курсове, което е супер, но аз не си падам по тези неща. Моето хоби е да клюкарствам с приятелки и не представлява никакъв интерес за мъжа ми.

Вергилия, вашето семейно хоби ме удари в земята  Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 932
Компютри, пътувания, разходки из природата и най-сладкото  опитваме се да направим бебо в момента  Blush Heart Eyes, ма това е временно общо хоби  Laughing

# 29
  • Мнения: 6 039
така като се замисля, почти всички интереси ни съвпадат, работим в една сфера, но със сигурност той не споделя моя интерес към БГ МАММА.

Общи условия

Активация на акаунт