Пубертетът при момчетата - тема 5

  • 30 826
  • 747
  •   1
Отговори
# 450
  • Русе
  • Мнения: 7 796
Ризите, които поръчвам от Англия не са трикотажни а от към качество нямат нищо общо с тези найлони, които ме принуждават да купуват от нечия богоизбрана фирма  #Cussing out

Моите хлапета не растат никак Sad и това ме спасява от непрестанното купуване на дрехи.
А това с учебниците след 7-ми клас е абсолютна отврат. Големият е първи набор по поредната нова схема и няма втора употреба  #Cussing out Всичко ново а накрая на годината половината неизползвани  #Cussing out Две години подред се карам с учителите но ефект нулев. Наистина тази година ще купувам през един  Crossing Arms

# 451
  • Мнения: 4 594
При нас проблем е, че не може да си купим само емблеми, а те били пришити за блузите и забележете - емблемата е безплатна, но защиването ѝ към дрехата се заплаща 3 лв!!! Иначе не дават да си купиш емблеми и блузки от друго място на 1/2 цена...

# 452
  • Русе
  • Мнения: 7 796
При нашата пазарна икономика и демокрация, няма начин да няма начин.
Дали ще е бродерия или ситопечат, винаги има някъде другаде където ще го направят за по-малко пари  Peace

# 453
  • Мнения: 3 880
Ако трябваше да купувам оригинална униформа щях да фалирам. Купувам тениски и ризи от Англия и ги давам за бродерия на емблемата. За 40- 50 лв се сдоби с 5 тениски и две ризи, тези пари иначе стигат за две тениски от богоизбраната фирма.
Само по математика помагалата ми струваха 60 лв..
Ако някой ходи към Банско в Спортдепо е пълно със зимни якета на разпродажба
Купихме есенни обувки, като знам варненските зими ще минат и за зимни Simple Smile . Буйният растеж ме спря да купя апрески, че може пак да ги продавам
така необувании пролетта.

# 454
  • Мнения: 4 594
Търсих, но за сега не съм открила друг доставчик. Тази година ще купя от "оригинала", а за следващия път ще измисля от къде.

# 455
  • not found
  • Мнения: 581
Здравейте , от доста време чета темата и реших да се включа . Синът ми тепърва започва да навлиза в пубертета , забелязвам го , че почват да го бият хормоните , въпреки че не е кой знае колко голям ,на 10г.е , но на ръст е доста височък , едричък . За израстването за лятото е порастнал с 4 пръста , крачетата му растат скорострелно - май месец му взехме обувки 39 номер , вече не му стават и е на 41 . И ние сме като вас всички дрешки са умалели , яке му взех миналата година от намаленията и се моля тази да му стане , ако не му става ще го нося аз , така сме се разбрали Joy Вчера му взехме маратонки , днес пазарихме за училище тетрадки и всякакви допълнения , които ще са му необходими .
За учебниците - какви са тези суми за АЕ ??? Направо се потрисам какво ни очаква , надявам се ние да минем със сто лв. за цялата год. както до сега . Униформи и ние имаме , един цвят са - няма намиране и му поръчвам всяка година и нашите са бродирани , но не са баснословни цени , дори бих казала , че е приемливо . Лошото при тази фирма е , че винаги закъсняват , все нещо се бавят и не са готови ... Надявам се тази година да не се повтарят всички перипетии от миналата .

# 456
  • Мнения: 6 471
Футболиста влезе в Механотехникума Simple Smile С униформа са, да . Пълен к- кт му поръчах сега, като само тениските ги взех и аз пет. За седмицата да има. Панталон категорично ми отказа, ще се взима черно дънки- с такива ги искат. Официалната риза я взех само една. До януари сигурно ще му е малка Head Band, тогава пак. Няма да харча пари и да ги хвърлям. Вратовръзка, лого, май това беше. Учебниците ще видя какво издателство ще ги искат и го изпращам да си ги купува. От шести клас сам си пазари за у- ще. От мен се искат парите и да отида на родителската. После сам се оправя. Само за дрехите не му се доверявам още, че..... падаш от  стил и вкус. Уж го уча, показвам кое с какво върви... ама мъжка му работа. Ако го питаш него- само с екипа на клуба ще ходи Head Band
Отделно кори за футбола пак ще се купуват, бутонки, стоножки... и накрая ще си купя и аз една пушка Joy  и да слагам край на тая мъка...Добре поне, че от три години им дават екипите безплатно от клуба. Че преди това, що шорти и анцузи отидоха...
Мда, ще си сипя едно винце сегинка... да успокоя душичката Disappointed Relieved Пък да са здрави и да учат, другото все ще го оправим.

# 457
  • София
  • Мнения: 6 182
beki8, не можеш ли да разшиеш емблема от умаляла, скъсана или непоправимо изцапана дреха и да я пришиеш на друга не униформена?

# 458
  • Мнения: 4 594
beki8, не можеш ли да разшиеш емблема от умаляла, скъсана или непоправимо изцапана дреха и да я пришиеш на друга не униформена?


Мога, ама нямам такива, защото сме първа година в това училище Grinning

# 459
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ехаа, всички купувате ризи от Англия. Дайте някакъв линк , моля.

# 460
# 461
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Благодаря!

# 462
  • Мнения: 4 137
Ели_дечкин наистина ли ги карат само с ризи да ходят
много непрактично ми се струва Rolling Eyes

# 463
  • Русе
  • Мнения: 7 796
И в двете училища само по риза и вратовръзка. Тъмни дънки. Малкото има и суитчър

Защо да е непрактично?   newsm78
Непрактичен е цветът но пък точно това ми дава възможност да пазарувам от чужбина.

# 464
  • Мнения: 4 137
Защо да е непрактично?   newsm78
Непрактичен е цветът но пък точно това ми дава възможност да пазарувам от чужбина.
От собствен опит говоря
Ризата ограничава движенията, особено за деца , които непрекъснато тичат и скачат
Тениската е много по-удобна, но това си е мое мнение
Белият цвят има едно голямо предимство, не избелява Kissing Face

Общи условия

Активация на акаунт