Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 7

  • 37 125
  • 753
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 100
Ние сме отсядали, в Маре, Артс,Меркури Бомонти и един път се поглвзихме във Файрмонт,като изключа него другите са на една и съща цена 150-180 лв на вечер като зависи от това дали е през уикенда,защото е малко по-скъпо и всички са на 1-1,5 разстояние от болницата.Възхитена съм от Артс,чисти,големи и красиви стаи,с рум сервиз, хубава закуска и много добро обслужване.
Аз искам да попитам след трансфер,оставате ли в Турция или се прибирате за България?
На нас Хафизе ни препоръча да останем една вечер след трансфера.

# 226
  • Мнения: 222
Аз пък не разбирам защо държите да сте до клиниката, и давате грешни пари за хотели, като имате 3 4 прегледа за десетина дни. Винаги съм отсядала около  Таксим, за по 20 лв на вечер, преди месец пак ходих, цените навсякъде там са такива, и всичко ми е наблизо. Кварталът е скъпарски около Бахчеджи, и тъй или иначе не седите само в него. Има прекрасни цели апартаменти на никакви цени.

# 227
  • Мнения: 52
Здравейте Simple Smile На 3.07 приблизително започва и нашата процедура и стимулация, за което ще истанем около 2 седмици в Турция. Зная, че темата за хотелите е много дъвкана, но ще попитам пак Simple Smile Ще бъдем в Бахчеджи и ми се иска хотела да е наблизо, за да ходя сутрин на преглед и после да хващаме маршрута за деня 🤪 ( приемам го преди всичко като ваканция). За първичния преглед бяхме в х- л Миа Бере, но там беше обикновена хотелска стая за 50€ на ден. Сега ми се иска да бъдем в нещо като студио или апартамент с кухня или поне хладилник. Предпочитам да е в Фулия. Ще се радвам на мнения, ако някой е бил в Бест Сюитс например, Карина парк Сюитс, Семсан, Ория или Manna Boutiqe. Това ми е дадено като списък от координатор. Искам също да питам- може ли да се направи отстъпка за над 10 нощувки примерно и в някои от тези хотели има ли закуска? Предварително благодаря за мненията с пожелания за успех и сбъдване на мечтите за всички🌹
Аз съм ползвала Бест Фулия Суйтс , на 4 минутки е от клиниката , има безплатен паркинг, бяхме в нещо като малко апартаментче с 2 стаи, от които едната с разтегаем диван и кухня. Имаше пералня, микровълнова, котлон и маса със столове за хранене. Чисто и приятно , останах доволна. На малко шумна уличка се намира обаче. Нямат закуска. Сега сме решили да отседнем за трансфера В хотел Рамада , не е скъп , а изключително хубав хотел и до него се намира Венеция аутлет център в който има много неща и за шопинг.

# 228
  • Мнения: X
Здравейте Simple Smile На 3.07 приблизително започва и нашата процедура и стимулация, за което ще истанем около 2 седмици в Турция. Зная, че темата за хотелите е много дъвкана, но ще попитам пак Simple Smile Ще бъдем в Бахчеджи и ми се иска хотела да е наблизо, за да ходя сутрин на преглед и после да хващаме маршрута за деня 🤪 ( приемам го преди всичко като ваканция). За първичния преглед бяхме в х- л Миа Бере, но там беше обикновена хотелска стая за 50€ на ден. Сега ми се иска да бъдем в нещо като студио или апартамент с кухня или поне хладилник. Предпочитам да е в Фулия. Ще се радвам на мнения, ако някой е бил в Бест Сюитс например, Карина парк Сюитс, Семсан, Ория или Manna Boutiqe. Това ми е дадено като списък от координатор. Искам също да питам- може ли да се направи отстъпка за над 10 нощувки примерно и в някои от тези хотели има ли закуска? Предварително благодаря за мненията с пожелания за успех и сбъдване на мечтите за всички🌹
Аз съм ползвала Бест Фулия Суйтс , на 4 минутки е от клиниката , има безплатен паркинг, бяхме в нещо като малко апартаментче с 2 стаи, от които едната с разтегаем диван и кухня. Имаше пералня, микровълнова, котлон и маса със столове за хранене. Чисто и приятно , останах доволна. На малко шумна уличка се намира обаче. Нямат закуска. Сега сме решили да отседнем за трансфера В хотел Рамада , не е скъп , а изключително хубав хотел и до него се намира Венеция аутлет център в който има много неща и за шопинг.


Може ли линк на хотел "Рамада"  в който ще отседнете. Благодаря предварително!

# 229
  • Пловдив
  • Мнения: 96
Здравейте момичета, преди трансфер при доктор Карлъкая освен естрофен по схемата друго исписват ли ви.? Изследвания пускат ли и какви?

# 230
  • Мнения: 52
Здравейте момичета, преди трансфер при доктор Карлъкая освен естрофен по схемата друго исписват ли ви.? Изследвания пускат ли и какви?
Мога да ти споделя при доктор Емре Тургут :
На втори ден преглед и започнах Естрофем 3 по 1 и кръвни Естрадион, прогестерон и лх
На 15 ден преглед в Бахчеджи и включване на  Естрофем вече 2 по 2 , Кринон гел, Преднол , Рулид и Аспирин в моя случай, и пак същите кръвни ми пуснаха, вливка Интралипид пак заради моя конкретен случай с повишени НК клетки
Трансфер на 22 ден и включване на инжекции Пролутекс и Клексан
Дано съм била полезна.

# 231
  • Мнения: 55
Момичета мога ли да ви попитам има ли във форума някаква история или анкета колко от нас са били в клиниката, успешни ли са процедурите и пр. Благодаря ви, успех на всички и честито на бременеещите Simple Smile
Имаше в някоя от темите, не помня къде , но не се води от резулатати  в анкети по форуми. Това не е официална статистика и поради тази причина резултатите могат да са силно субективни. Дълго е за обяснения какво е необходимо , за да е достоверна анкета , както и процентите успеваемост, но не мисля че е тук мястото да навлизаме в такива подробности. Изобщо, преди  да де довериш на резултати, първо провери на каква база са направени и по каква методология са изчислени, другото е мъгла Simple Smile
Чети, мисли, проверявай си информацията , по възможност нека е от достоверни източници.
Хората имаме сллонност да приемаме за вярно това, което искаме да бъде такова и приемаме мнения, които са близки до предварително изградените ни убеждения.
Мисли критично Simple Smile
Успех на всички !

# 232
  • Мнения: 210
Здравейте момичета, преди трансфер при доктор Карлъкая освен естрофен по схемата друго исписват ли ви.? Изследвания пускат ли и какви?
Мога да ти споделя при доктор Емре Тургут :
На втори ден преглед и започнах Естрофем 3 по 1 и кръвни Естрадион, прогестерон и лх
На 15 ден преглед в Бахчеджи и включване на  Естрофем вече 2 по 2 , Кринон гел, Преднол , Рулид и Аспирин в моя случай, и пак същите кръвни ми пуснаха, вливка Интралипид пак заради моя конкретен случай с повишени НК клетки
Трансфер на 22 ден и включване на инжекции Пролутекс и Клексан
Дано съм била полезна.

Мога ли да попитам Аспирин в каква доза взимате? На мен в Англия ми го изписаха заради риск от прееклампсия и аз го намерих във вариант Аспирин протект 100мг и го взимам по 1 на вечер.

# 233
  • Мнения: 52
Здравейте момичета, преди трансфер при доктор Карлъкая освен естрофен по схемата друго исписват ли ви.? Изследвания пускат ли и какви?
Мога да ти споделя при доктор Емре Тургут :
На втори ден преглед и започнах Естрофем 3 по 1 и кръвни Естрадион, прогестерон и лх
На 15 ден преглед в Бахчеджи и включване на  Естрофем вече 2 по 2 , Кринон гел, Преднол , Рулид и Аспирин в моя случай, и пак същите кръвни ми пуснаха, вливка Интралипид пак заради моя конкретен случай с повишени НК клетки
Трансфер на 22 ден и включване на инжекции Пролутекс и Клексан
Дано съм била полезна.

Мога ли да попитам Аспирин в каква доза взимате? На мен в Англия ми го изписаха заради риск от прееклампсия и аз го намерих във вариант Аспирин протект 100мг и го взимам по 1 на вечер.
Аз за първи път ще ползвам НатАспинН заместител на аспирин , защото при една бъдеща бременност не предизвиква кървене като другия аспирин. Сега го занесох на доктор Емре дали го одобрява и той много го хареса, каза че е чувал само и щом го препоръчва моят гинеколог и вече е изпитан с бременни жени да го ползвам. От него взимам 1 таблетка. Малко е по-скъпичък от Аспирин протекта около 20 лв 30 капсули.

# 234
  • Мнения: 75
Здравейте момичета, преди трансфер при доктор Карлъкая освен естрофен по схемата друго исписват ли ви.? Изследвания пускат ли и какви?
Мога да ти споделя при доктор Емре Тургут :
На втори ден преглед и започнах Естрофем 3 по 1 и кръвни Естрадион, прогестерон и лх
На 15 ден преглед в Бахчеджи и включване на  Естрофем вече 2 по 2 , Кринон гел, Преднол , Рулид и Аспирин в моя случай, и пак същите кръвни ми пуснаха, вливка Интралипид пак заради моя конкретен случай с повишени НК клетки
Трансфер на 22 ден и включване на инжекции Пролутекс и Клексан
Дано съм била полезна.

Мога ли да попитам Аспирин в каква доза взимате? На мен в Англия ми го изписаха заради риск от прееклампсия и аз го намерих във вариант Аспирин протект 100мг и го взимам по 1 на вечер.
Аз за първи път ще ползвам НатАспинН заместител на аспирин , защото при една бъдеща бременност не предизвиква кървене като другия аспирин. Сега го занесох на доктор Емре дали го одобрява и той много го хареса, каза че е чувал само и щом го препоръчва моят гинеколог и вече е изпитан с бременни жени да го ползвам. От него взимам 1 таблетка. Малко е по-скъпичък от Аспирин протекта около 20 лв 30 капсули.

Аз имам повишен индекс на резистентност в една от маточните артерии и моята АГ ми изписа за 14 дни натаспин ( който всъщност е хранителна добавка и не знам до колко ще окаже подобрение  при мен).
Но според проф. Паскалева натаспинът няма същия ефект и действие като аспирина и в моя случай препоръча асп. В пнд съм пак на доплер и ако няма подобрение започвам 100 мг асп.
Иначе дозата, която изписват е 100 мг вечер. За предпочитане е терапиите както с хепарин, така и с асп да се следят от хематолог.

# 235
  • Мнения: 2 673
Здравейте момичета, преди трансфер при доктор Карлъкая освен естрофен по схемата друго исписват ли ви.? Изследвания пускат ли и какви?
Като ти дойде цикълът, или отиваш там на 2-и ден,
или тук изследваш Прогестерон и Естрадиол, минаваш и преглед.
Ако Прогестерона е по-висок от 1,5 ng/ml, не се започва опит.
Искат да е около 1 или под 1.
Ако се започва опит, се назначава Естрофем по схема,
също така според изследванията док. преценява на кой ден от МЦ
да дойдеш отново. В него ден се изследват отново Прогестерон и Естрадиол,
минаваш и преглед. Според резултата решава дали ще има трансфер
и кога ще се състои. Същият ден ми биха Овитрел, Пролутон депо,
включиха ми Кринион гел, аспирин и Преднол за 5 дена.
Пролутон депо ми биха и в деня на трансфера, както и 7 дена след това.
Имах и Клексан, но всичко е и строго индивидуално.
При теб може да има различни препарати.
Късмет! Heart

# 236
  • Мнения: 10
Момичета,

др. Карликая винаги ли изписва аспирин? И защо се изписва ако нямам тромбофилия, т.е не ме е изследвал никога?

# 237
  • Мнения: X
И на мен ми е изписвал, мисля че е поради това че прогестероновите препарати повишават кръвосъсирването така или иначе, и аз не съм се изследвала,  той не ме е питал.

# 238
  • What are you laughing at?
  • Мнения: 337
Момичета, някой да има координатите на Хафизе по-възрастната.

# 239
  • Мнения: X
Момичета, някой да има координатите на Хафизе по-възрастната.

Ето
+905493804400

Общи условия

Активация на акаунт