Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 7

  • 37 135
  • 753
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 210
Здравейте, моята стимулация беше прекъсната, но като ходих до клиниката се запознах с момиче на 41 години пациентка на Карликая.  В един и същи ден започнахме стимулация но на мен ми беше 2 ри ден от цикъла а на нея 21 ден. Стимулацията ни беше идентична през първите 5 дни с гонал и мерионал. Сега моята позната е в Истанбул. Утре е трансфера и. Извадени 13 яйцеклетки оплодени 12. Споделям защото за първи път срещам такъв начин на стимулация.
Нарича се "дълъг протокол"-прави се блокаж на 21 ви ден от цикъла и после се слагат инжежекции за стимулация. Прилага се при жени с добър ЯР, при мен не работеше,защото съм с почти ИЯР,не направих само един фоликул и дори ми отмениха стимулацията( това в Англия),не в Турция.

# 586
  • Мнения: 79
Момичета ако 2 ден от цикъла за започване на стимулацията се падне в събота дали ще е проблем.Тоест знаете ли дали д-р Карликая работи в събота?Знам че ако се падне в неделя 2 ден се изчаква и се започва в понеделник  на 3 ден, но за съботата не съм наясно.Благодаря и успех на всички!

# 587
  • Мнения: 171
Момичета ако 2 ден от цикъла за започване на стимулацията се падне в събота дали ще е проблем.Тоест знаете ли дали д-р Карликая работи в събота?Знам че ако се падне в неделя 2 ден се изчаква и се започва в понеделник  на 3 ден, но за съботата не съм наясно.Благодаря и успех на всички!

На мен ми се е падал преглед в събота и е бил на работа. Клиниката работи до 14.00 тогава.
Но дали всяка събота ходи, не знам.
Трябва с координатор да съгласуваш.

# 588
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Честито и от мен на Джорджия! Лека бременност и здраво и пухкаво бебенце ( или бебчета). 🌹
Момичета, на мен днес ми беше пункцията, още чакам доктора да мине на последна “ визитация” и да каже какво е успял да аспирира. Получих рецепта с антибиотик, който ще купя. Но въпросът ми е- тъй като довечера ще летим, има ли нещо, като лекарства, което мога да купя оттук за началото на подготовката за трансфер. Чета, че на повечето изписват фемара или нещо, което мога още след2 ден преглед в Германия ( там живеем) да започна ако ми бъде изписано. Въпроса ми е с цел да си спестя едно идване, ако има някакъв вариант. Ако не- ще се лети няма как Simple Smile

За ЗЕТ на мен ми казаха да си взема една опаковка Ясмин и лепенки Климара Форте. Ясмина го пиеш в цикъла преди трансфера и после ти пращат схема как да лепиш лепенките до следващия преглед.

Maxi77, знам че доктора работи в съботите до обяд, но все пак попитай за конкретната събота какво ще е.

# 589
  • Мнения: 234
Благодаря ви много, момичета! И аз получих своята рецепта за месеца преди трансфера. Заредила съм се и сега остава само да стискам палци ембриончетата ми да доживеят 5 ден! 🌹

# 590
  • София
  • Мнения: 200
Стискаме ти палци!!!
Успех момичета!!

# 591
  • Мнения: 421
Здравейте,знаете ли в Бг дали продават Лутинус вагинални таблетки,понеже трябва да продължа приема,а нямам път към Турция ?

# 592
  • Мнения: 222
Здравейте,мили дами,
нова съм в групата,предварително се извинявам ако се повтарям с въпроса ☺Предстои ми в идния месец започване на процедурата .Може ли да ми препоръчате хотел (по възможност да е в близост до клиниката),на първия преглед отседнах в хотел на 3-5мин от клиниката,но нощувката беше около 200 лв. и ми се вижда доста...Моля за отзиви.

Благодаря и успех на всички ни !

# 593
  • Мнения: 47
Orya hotel,semsan hotel- 300 лири двойна стая с включена закуска.Тези двата са най- близо до болницата.Има и други-mim hotel,той също е много близо,но мисля че е по-скъп.Виж modus hotel също.

# 594
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Провери и Detay swites taksm Wink

# 595
  • Мнения: 234
Здравейте,мили дами,
нова съм в групата,предварително се извинявам ако се повтарям с въпроса ☺Предстои ми в идния месец започване на процедурата .Може ли да ми препоръчате хотел (по възможност да е в близост до клиниката),на първия преглед отседнах в хотел на 3-5мин от клиниката,но нощувката беше около 200 лв. и ми се вижда доста...Моля за отзиви.

Благодаря и успех на всички ни !


Здравейте, аз бих дала следния съвет: по мои наблюдения в Турция хотелите не си отговарят баш на звездите, снимките в букинг не винаги отразяват действителността. При нас ( за 12 нощувки) водеща беше сносната цена, но за съжаление се оказа, че правим компромис точно с чистотата. Бяхме отседнали в парк хотел Вейрон, на добро място, спирка на автобус и метро наблизо, вкл закуска, но за жалост не влиза в графата “ добри хотели” и то за 46€ на вечер. Та, по- добре някой лев повече, отколкото буболечки вечер в банята Simple Smile В клиниката сме били общо 4 пъти + деня на пункцията, така, че близостта до клиниката не е от особена нужда. Успех!

# 596
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Ние ше съчетаеме полезното с приятното Wink прегледи плюс море. Усетих се че ще ми е по-на сметка да сме близо до плажа , отколкото до клиниката и резервирах хотел горе в азиатската част...местноста е RIVA. Ще кажа отзиви Wink

# 597
  • Мнения: 234
Ние ше съчетаеме полезното с приятното Wink прегледи плюс море. Усетих се че ще ми е по-на сметка да сме близо до плажа , отколкото до клиниката и резервирах хотел горе в азиатската част...местноста е RIVA. Ще кажа отзиви Wink

Моя мъж горкия си носеше всички принадлежности за плажа, но така и не стигнахме за жалост. Ще чакам непременно отзиви за морето в Турция.

# 598
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
То лошото е , че е инсуктриална зона
Толкова много вода и има плажове само
В северната част на града...Комхьой и Рива. Те са на 40мин път от клиниката. И тъй като са само те...предполагам ,че ще е лудница...и няма да съм много доволна. Но и детето ще е с нас...и цялата организация е за да му е  добре на него. В крайна сметка има Аква парк на близо...ще го заведем там.

# 599
  • Мнения: 222
Много сте мили момичета 😘❤Първия път когато бях на преглед отседнахме в Semsan и цената беше около200 лв на вечер и сте много прави ,че снимките в букинга не отговарят,а чистотата въобще за жалост

Общи условия

Активация на акаунт