Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 7

  • 37 249
  • 753
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 90
На мен ми дойде Ц след като лепих 4 лепенки и бих 3 инжекции... Но на следващия цикъл трябва да отида пак, сега са пред отпуск и ми казаха да пия противозачатъчните другия месец. Някой пил ли е противозачатъчни в месеца, в който е и стимулацията?

# 616
  • Мнения: 505
как точно в месеца на стимулацията ,дошъл ти е Ц.и эапочваш противоэ.и после на 2 ден от Ц.отиваш на преглед така ли

# 617
  • Мнения: 90
как точно в месеца на стимулацията ,дошъл ти е Ц.и эапочваш противоэ.и после на 2 ден от Ц.отиваш на преглед така ли
От втория ден трябва да пия противозачатъчни и да отида на преглед на същия този 2 ден. И от следващия месец след всички тия лекарства, които потискат образуването на фоликули, що за стимулация ще бъде? Това ми е въпросът. Нещо се притесних с тия лепенки и инжекции, та пиша и глупости... Чудно ми е как след потискане на фоликулите ще ми стимулират яйчниците след това. Някой имал ли е такава стимулация и какъв е резултатът?

# 618
  • Мнения: 79
Момичета, някой да е бил в този хотел, някакви отзиви?
https://www.booking.com/hotel/tr/nil-istanbul.bg.html?aid=318615 … total;ucfs=1&

# 619
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Хей ...наистина , някой ако знае каква е тактиката с Климара и Цетротайд нека да напише. Аз ги имам от миналата година Когато не започнахме процедура в Бахчеджи и си мислех сега да спомена че са купени...да ги ползваме Cry а тука какво чета....да взема да си трая ли???

# 620
  • Мнения: 685
При мен беше само Климара, без Цитротайд. Климарата бяха 3 лепенки през ден от 9-ти ден след доказана овулация. Пораснаха 5 фоликула, пунктираха 4 яйцеклетки ( единия фоликул беше по голям и се спука). От тези 4 я.бяха годни 3 за оплождане. 2 се оплодиха неправилно, а последната спря развитие на 2-ри ден.
Но съм с ИЯР и може и това да е бил проблема. Пък и стимулацията ми беше доста силничка. При някои действа.
Mapua, доколкото разбрах си слагала Климарата, като ти дойде след нея цикъла взимаш противозачатъчни и на следващия цикъл започвате стимулация? Или нещо не съм разбрала.

# 621
  • Мнения: 90
Да, но противозачатъчните ще ги пия от другия месец, защото ще излиза в отпуск докторът. Но много се притесних от влиянието им върху яйчниците. Моят ЯР е 2.9. Притесни ме комбинацията...

# 622
  • Мнения: 54
Знаете ли кога д-р Тургут излиза в отпуска ?

# 623
  • Мнения: 73
На мен ми е изписвл ясмин когато имам задържан фоликул за да може от него да се изчисти и на втори ден отивам на преглед

# 624
  • Мнения: 685
Ясмин го изписват често в месеца преди стимулация, за да няма задържан фоликул и да починат яйчниците.
Mapua, не се притеснявай. Резерва ти е хубав. Стискам палци за успешна стимулация и щастлив финал.

# 625
  • Мнения: 90
Благодаря! ❤️

# 626
  • Мнения: 100
До колкото знам е този месец от 20ти до 27ми. Simple Smile

Знаете ли кога д-р Тургут излиза в отпуска ?

# 627
  • Мнения: X
Да, но противозачатъчните ще ги пия от другия месец, защото ще излиза в отпуск докторът. Но много се притесних от влиянието им върху яйчниците. Моят ЯР е 2.9. Притесни ме комбинацията...
Наистина добре звучи резерва ти, моето амх е 1.02 /0.027-5.47/, на 43 съм. Според мен си е изключително индивидуално, прилагат го пач протокола при НЯР, в предишни теми съм чела и много добри, и лоши резултати след него, жалко че няма медицински ясен критерии по който предварително да се прецени кой ще уцели това да е неговата стимулация, или пък  обратното. Чак да ти прецака яйчниците няма, не се притеснявай, просто подтискането може да доведе до неразтеж на фоликулите и провал на опита съответно. Според мен след такъв неуспех трябва повече да се почива, макар че доктора казва че нямало нужда. Това е мое си мнение просто.

# 628
  • Мнения: 11
Има ли някое момиче което е в Истанбул или скоро ще ходи? Имам нужда от едно лекарство.

# 629
  • София
  • Мнения: 200
Момичета, моя трансфер мина. Сега предстои дългото чакате... 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Искам да попитам тези от вас които са били на естрофем, пролутекс и кринон гел. До коя г.с се приемат? Искам да си купя лекарства за напред.

Общи условия

Активация на акаунт