Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 19

  • 86 195
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 957
Здравейте!

Включвам се при вас. Запалих се по готварство от съвсем скоро - може би около 2-3 седмици и съм напълно начинаеща. Доскоро готвех само най-основни неща и подхождах към готвенето като към ангажимент, който просто трябва да се свърши, за да има нещо на масата. Grinning Приятелят ми започна да гледа Мастър Шеф, аз покрай него също иии ни заля бурен ентусиазъм.

Надявам се, че няма да ми се смеете много на опитите. Grinning

От днес:
Бананов хляб.


Вчера:
Пилешки пържолки с аспержи, запържени с чесън и сол, и сос холандез.

# 16
  • софия
  • Мнения: 2 463
лелееее, гледам аспержите и омазах целия лаптоп с лиги.....изглежда невероятно....тъкмо идвам от темата за мастъшеф....ееее такива чинии липсват там!

# 17
  • Мнения: 14 068
Гугъл, талантът ти да готвиш си го носила вътре в теб и сега е "избухнал". Flowers Hibiscus
Ала Бала, благодаря за темата! Flowers Cherry Blossom
Кекс с тиква



# 18
  • Мнения: 6 957
Благодаря ви! Simple Smile Simple Smile
Аз в момента чета темата за МШ Grinning Там твърдят, че било нагласено. Може и да е вярно, не знам. Нямам достатъчно опит да кажа дали е възможно толкова бързо да готвят толкова завъртяни неща. Аз техните работи не мога дори да си представя да ги сготвя за 1 час, но вероятно един професионалист знае всички хватки и умее да си планира времето с точност.

# 19
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 002

Свинско контра филе в иена с бира и шпиковано с доста чесън.

# 20
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
   Ала Бала, блаходаря, достоен заместник си на СЕМ. И за двете ви - много 🤗🌺🤗🌺🤗 от мен.

  Вчера една агнешка супичка и салатка.





   Постен зелен боб с настъргана тиквичка, за да уплътни манджичката (на яхнии и супи брашно не слагам). И любимо гуакамоле.





   Едни печива с шумка и чедър за обедините кутии на мъжете и порция десерт.






 

   

# 21
  • Мнения: 1 804
Момичета, здравейте в любимата ми тема Hug Не спирам да готвя, но зарязах снимането.
Записвам се, за да ме дразнят новите известия и да се накарам да започна отново да снимам. 

# 22
  • Мнения: 705

Яхния с кайма

И малко ягоди за свежест, набрани тази сутрин от градината.
За утре планирам да правя баклава

# 23
  • Мнения: 4 872
Много вкусно в темата, както винаги!

Тези дни при нас е постно: Сирене по шопски и закуската от сутринта
Скрит текст:








Довечера май ще правя пиле с картофи Blush

# 24
  • Северозапада
  • Мнения: 5 471
Да се запиша и аз с едно ягодово тирамису в купички

# 25
  • Мнения: 632
Аз вписвам мойте кулинарни вдъхновения в кулинарен блог.Ако някой има интерес към моите рецепти може да посети блога от тук:
www.mandjichkitenajolie.blogspot.com
Това са едни от любимите ми френски макарони с лимонов крем Simple Smile

# 26
  • Мнения: 303
Благодаря за новата тема! Много ми е уютно тук, прекрасни!

Аз все не снимам, или ако снимам ... то те случва много рядко, но като за запис имам една снимка от снощи - сладоледеното изкушение по повод рождения ден на майки ми днес Simple Smile

# 27
  • Мнения: 6 957
Днес попаднах на една рецепта в Супичка и се пробвах. Simple Smile)
Руло от тиквички:

Самата "палачинка" е от настъргани и прецедени тиквички, кисело мляко, яйца, настърган кашкавал, мъничко сода и сол, 5-6 лъжици брашно, а крема е от извара, кисело мляко, чесън и копър.

Преди да се завие, блата изглежда така:
Скрит текст:

# 28
  • Мнения: 902
Тъкмо ми се искаше да направя нещо с тиквички, ще опитам това руло, изглежда вкусно Simple Smile
Бакла и бисквитена торта от мен
 

# 29
  • София
  • Мнения: 15 457
От няколко дни.















Общи условия

Активация на акаунт