Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 30 май 2019, 16:10 ч.

Априлски бебета - тема 5

• 2 802
  • 112
  •   1
Отговори
# 105
  • До една малка принцеса...и татко ѝ:)
Моят още не ходи. Прави една, максимум две крачки и кляка, за да си лази.
На море сме в края на август в Гърция. Настроила съм сe, че ще е страхотна почивка. С приятели ще сме, на брега на морето, ще ми е удобно. Връщаме се седмица преди първия учебен ден. Каката е в ново училище, малчо тръгва на ясла, аз се връщам на работа. В ремонт сме, в ново жилище, дотогава се надявам всичко да е ок. Та...зарекла съм се почивката да е страхотна Simple Smile

# 106
  • Русе, България
jeniqa, много промени ви очакват, но настройката ти е перфектна! Дано и почивката ви е такава!

Питах за ходенето, защото и моят дребосък не иска да се пусне сам. За една ръка дори да го водиш, върви чудесно, но сам - не. Все още не може и да стои самостоятелно прав, винаги трябва да се е хванал. Аз не се тревожа особено, но от любопитство исках да разбера дали и други априлчета все още не ходят.

Джапанки си предствях нещо като крокс, но където и да попитам из града, нямат нищо подходящо в неговия номер. А онлайн не искам да поръчвам, защото ходилото му е малко по-широко и предпочитам да му ги пробвам.

# 107
Какви капки за очи да взема за морето за всеки случай?

# 108
Защо ти са капки за очи?
Тобрадекс!?

# 109
С мойта бебка сме 4ти ден на морето. Къпем се в морето и е голям кеф. В началото я беше страх, но свикна. Рови се в пясъка. Все още не ходи сама и понякога се налага да я нося. Предварително сме консервирани бурканчета с храна и съм купила и пюрета. На плажа сме от 9 до към 11 и от 17 до 19 часа. Ходи с едни пилкащи сандали от Хиполенд. Много е щастлива.

# 110
  • София, London
Какво й слагаш на дупето?
Как стерилизираш за морето?
 Капки за море - Оку флаш, безвредни.

# 111
Защо използвате капки за очи на морето? Аз не съм ползвала досега. Да взема ли за следващият път?

# 112
  • София, London
Вие да видите моето малкото - вечеря чисто месо, варено свинско и настъргана краставица, обелена круша и се клатеше на АСDC. Няложи ми се няколко пъти да дослагвам.

Общи условия

Активация на акаунт