Пазаруване от Amazon - тема №84

  • 67 816
  • 788
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 6 366
Разбрах, че за него говориш Wink Относно резолюцията гледах видеото дето постнах и в общи линии няма голяма разлика. Затова не го и отчитам като съществен недостатък/преимущество. Това отначало беше причината да се колебая кой да купя, ама като видях и чух мнението на тестващия реших просто да взема по-евтиния.

# 376
  • Мнения: 672
Чела съм и на двата. Ми аз разлика не 'фащам. Вероятно на картинки би се усещало, но уви, на мойте книги картинки вече няма Joy

# 377
  • София
  • Мнения: 9 850
А за kindle oasis мнения? По-добър ли е от paperwhite?

# 378
  • Мнения: 4 822
Според мен пък, раница 26 литра е доста голяма за малко дете, 4 клас. От 7ми натам може.... Поне така мисля, може да греша. 20 литра не е ли по-добър вариант? Thinking

# 379
  • Мнения: 322
Добро утро, kindle не се ли доставяше до България ?

# 380
  • Мнения: 2 011
https://www.amazon.co.uk/Nike-Jordan-Basketball-Multicolour-Infr … id=A1TKNT1MELLCI5 тези маратонки искам да поръчам за синът ми, който носи 39 номер, но ме притесни надписа в заглавиет „baby boys".Според вас бебешка номерация ли са?

# 381
  • София
  • Мнения: 9 850
Добро утро, kindle не се ли доставяше до България ?
Не.

# 382
  • София
  • Мнения: 5 547
https://www.amazon.co.uk/Nike-Jordan-Basketball-Multicolour-Infr … id=A1TKNT1MELLCI5 тези маратонки искам да поръчам за синът ми, който носи 39 номер, но ме притесни надписа в заглавиет „baby boys".Според вас бебешка номерация ли са?
Не е бебешка, има таблица с размери. Там в бебешките няма 6- ца.
 

# 383
  • София
  • Мнения: 2 403
20% намаление в складовете за членовете на Прайм по случай Prime day

# 384
  • Варна
  • Мнения: 61
Трябва ли после веднага да откажа членството в прайма, за да не ме таксуват или ако съм пуснала поръчката днес с 20% намаление от складовете, ще ме таксуват?

# 385
  • София
  • Мнения: 1 500
Видях, че и Киндъл Paperwhite е намален на 69 евро днес в немския амазон.

# 386
  • Мнения: 2 643
В немския амазон с прайм новият киндъл е 70 евро.
Мерси, преди 2-3 дни не беше със сигурност и не бях влизала да го гледам пак.
Не съм се изразила съвсем коректно. Говоря за Paperwhite-а, и линкът е към него.
Към сравнението му с новия киндъл може да се добави и резолюцията - при него 300ppi, срещу 167ppi.

Nara & Drago, много благодаря! Поръчах paperwhite-a, убедихте ме. Учуди ме разликата с киндъл който има връзка, но ви се доверих и взех стандартния 8 ГБ за 69 евро

# 387
  • София
  • Мнения: 695
Трябва ли после веднага да откажа членството в прайма, за да не ме таксуват или ако съм пуснала поръчката днес с 20% намаление от складовете, ще ме таксуват?
Доколкото разбирам, поне при мен ( аз вече съм ползвала безплатиня прайм) ще ме таксуват 0,99Е за първата седмица и после 7,99Е за месец...и че мога да откажа офертата по всяко време...
By signing up, you acknowledge that you have read and agree to the Amazon Prime terms and conditions. You authorize us to charge your preferred payment method or a different payment method in your account with EUR 0.99 (incl. VAT) for your first week of Prime and EUR 7.99/month (incl. VAT) thereafter.If you do not wish to continue,you may cancel your membership anytime by visiting 'Your Account' and choosing "End Membership".

# 388
  • Мнения: 2 011
Миленски, благодаря че ме отрази Wink Мисля да ги поръчвам и да ми свършва драмата, че синковеца ми проглуши ушите.

# 389
  • Мнения: 1 346
Здравейте, как мога да гледам Limited Deal?

Общи условия

Активация на акаунт