Препарати за съдомиялна - 10

  • 47 427
  • 766
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 12 006
Аз още ползвам моите таблетки на Финиш всичко в едно, нямам търпение да свършат, та си взема да пробвам Феъри платинум. Обаче, от както сложихме сол, положението е много по-добре.
Понеже взехме евтина, от Лидъл, ако я заменим с някоя по-скъпа, на Финиш например, ще има ли разлика при драскането на чинии и чаши, или няма значение?
Солта няма как да драска, т.к тя не отива директно първо до посудата, както препарата за миене. Тя се разтваря във вода, която минава през йонообмениика, където се случват разни работи и чак товага водата влиза при съдовете, т.е. солта е напълно разтвоерена. Докато таблетката се разтваря директно в/у посудата и докато това завърши частици от теблетката се блъскат заедно с водата по посудата и я драскат (не всички таблетки де, вече зависи колко да добри). След таблетките по-малко драскащ е прахът. Най-щадящи са геловете и гел капсулите - те не драскат, т.к практичеки е невъзможно гел да драска.

# 136
  • София
  • Мнения: 3 457
И аз от една промоция в см взех голяма кутия финиш всичко в едно.е не съм ги пробвала.Какво ви е мнението за тях?

# 137
  • София
  • Мнения: 10 583
И аз от една промоция в см взех голяма кутия финиш всичко в едно.е не съм ги пробвала.Какво ви е мнението за тях?
Не харесвам Финиш. С миялната имаше финиш куантум 2 табл подарък, на малкия ъгъл на Феърито не могат да стъпят.

# 138
  • София
  • Мнения: 966
От Финиш ползвам само гела и съм доволна. Таблетките им според мен са много агресивни и драскат посудата. Таблетки на Лидл съм ползвала и съм доволна. От известно време ползвам основно праха на ДМ, рядко праха на Кауфланд, гела на Финиш и за много замърсени съдове Феъри платинум. Моята миялна е 45см. и изброените по-горе ми пасват най-добре, без да деля и т.н.

# 139
  • Мнения: 20 172
И аз имам гела на Финиш, но в къщи се оплакват, че много им миришела после миялната. Като свършат таблетките, може да му дам шанс отново.

# 140
  • Мнения: 6
Привет група,моля Ви за мнение за таблетките Медикс класик.Ще пускам за първи път миалнята Simple Smile
Благодаря на всички предварително за мненията и помощта.
Бъдете здрави

Последна редакция: ср, 27 ное 2019, 10:31 от lylygi

# 141
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Това са възможно най-кофти избора таблетки

# 142
  • Мнения: 6
Благодаря Ви ,вие кои ползвате ?
Още един въпрос,когато впусна за първи път препарат започистване трябва ли или таблетка?

# 143
  • Мнения: 5 918
Привет група,моля Ви за мнение за таблетките Медикс класик.Ще пускам за първи път миалнята Simple Smile
Благодаря на всички предварително за мненията и помощта.
Бъдете здрави
Най-добронамерено те съветвам да прочетеш темата. Тази е само 10 стр. Ще си отговориш на много въпроси. За Медикс писах преди 2-3 дни. Агресивни. Надраскаха ми иенска тенджера и избледнява шарките на една друга, емайлирана. Най-лошите, които съм ползвала.

Последна редакция: ср, 27 ное 2019, 11:10 от W

# 144
  • Мнения: 6
Благодаря Ви Flowers Hibiscus

# 145
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Аз показвам Финиш Олл ин Уан или Куатрум, гел на Сомат или таблетките на Лидл

# 146
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 684
Ползвам сол от Лидл, гланца също е техен.
За силно замърсени, ползвам Феъри платинум, а за слабо замърсени - Сомат гел, двуфазния.
Избора ми е направен от опита с различни препарати, които съм ползвала през годините.

# 147
  • Мнения: 6
Благодаря Ви Flowers Hibiscus

# 148
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Питах и в другата тема, но понеже няма отговор.. От вашия опит - на колко би трябвало да е солта във Варна, съдомиялна Бош? Наближава времето да ми сложат новата кухня и вече нямам търпение да се подготвя.

# 149
  • Мнения: 301
Питах и в другата тема, но понеже няма отговор.. От вашия опит - на колко би трябвало да е солта във Варна, съдомиялна Бош? Наближава времето да ми сложат новата кухня и вече нямам търпение да се подготвя.

Обадете се на ВиК там ще Ви кажат в Немски градуси и според съдомиалната вижте в таблицата градусите на коя степен отговаря.

Общи условия

Активация на акаунт