Допуснах ли грешка, че повярвах?

  • 4 500
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 971
На теб ти трябва някой активен, забавен, спортист. На него му трябва кротка, спокойна домакиня, която да си стои вкъщи. Искате различни неща. Добре си направила, че си се изнесла. Не се чувствай виновна за нищо, а си гледай кефа.

# 16
  • Мнения: 2 039
Това е полезен опит,потърси си по-подходящ човек.Това ,че някой казва ,че те обича нищо не значи.Гледай как се държи и какво реално прави.

# 17
  • Мнения: 397
Ядосвах ме факта,че съжителството с него беше приятно. Нямало е някви скандали,разправии и такива неща. Но усещането,че нещо ми липсва не ме напусна. Най-малкото ми се прави секс повече от веднъж на две седмици. Да не говорим за излизане,разходки,спорт и такива мероприятия. Капката преля когато майка му дойде нагости и отбеляза,че стъклата отвън били мръсни и нищо не съм била пипала. Не пред мен естествено. И.после той анонсира,че съм била лоша домакиня. След което почна работа от месец някъде - за по-малко часове и пари от моите,но вечно беше смазан и убит и очакваше аз да върша всичко... Пуу

# 18
  • Мнения: 32 500
Аз не виждам кое му е било приятното на това съжителство.
Ако ти е било гот да си нечия слугиня и да получаваш трохички като отношение или пък секс, значи и в следващите си връзки ще се проваляш.
Търсиш си мамини синчета. В теб е проблема. Запитай се защо се хващаш с боклуци.
Все пак ти ги избираш тия мъже, после не бива да се оплакваш.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 4 110
Било е спокойно, нищо повече, защото той е по-заспал такъв. Ти си по-активната и си го усетила. Аз те разбирам, тръгнах си и аз от спокойни 13 години, бях се загубила в спокойствие ...

# 20
  • Мнения: 4
никой не дава гаранция в живота може 10,20,50 тодине да живейш с някой и пак да те илъже не си допуснала грешка просто такива са хората живота си прадължава горе главата и това е

# 21
  • Мнения: 55 001
Не сте подходяща двойка с това момче.
Не бих използвала обидни думи, просто хората са различни и различни неща им харесват в една връзка.

# 22
  • София
  • Мнения: 12 006
Ядосвах ме факта,че съжителството с него беше приятно. Нямало е някви скандали,разправии и такива неща. Но усещането,че нещо ми липсва не ме напусна. Най-малкото ми се прави секс повече от веднъж на две седмици. Да не говорим за излизане,разходки,спорт и такива мероприятия. Капката преля когато майка му дойде нагости и отбеляза,че стъклата отвън били мръсни и нищо не съм била пипала. Не пред мен естествено. И.после той анонсира,че съм била лоша домакиня. След което почна работа от месец някъде - за по-малко часове и пари от моите,но вечно беше смазан и убит и очакваше аз да върша всичко... Пуу
Много се радвам да прочета поне едно момиче с мозък в главата си, което има повече от 2 мозъчни гънки и ги използва - факта, че си се махнала от неговия ап. Това, че си му повярвала е било грешка, но от грешките си се учим. Имало е червени лампички, но си ги пропуснала от любов - нормално. Добре е обаче, че си осъзнала грешката си и си я коригирала с изнасяне.
Относно майка му - явно му е промила мозъка, че жената е само домашна прислужница, а той е съгласен с този факт. Трябвало е като си ги чула, да се покажеш и да ги питаш - след като и двамата с него живеете там, неговите ръчички къде са завряни, че не е измил прозорците, като са мръсни или защо не наеме чистачка да ги измие, ти да не си му слугиня? И без уточнението за майка му, още от първия пост, си пролича, че човекът се е обзавел с помощен персонал, защото отножението към Жена му следва да е друго. Ще те изгони в друга стая, че да си чоплел на компа, а ти си му пречела моля ви се ImpLaughingLaughing ?!?! WTF???
Не знам какво се занимаваш с него още - бий му шута и дори само за секс си намери друг.

# 23
  • Мнения: 32 500
Ако този в секса поне го биваше, тя още щеше да е с него и сляпо да му слугува. А  е получавала само голи думички ай лав ю, ама как корелират с избождащия факт да я разкара от стаята за да си играе на компютъра?
Ама като не вижда и там да има светлина, се е усетила.
Абе по майката се познава и синът какъв е  Mr. Green
Авторке, не мен ми се е случвало като излизам с някой нов и като му видя жилището в какво състояние е да си направя изводите. Заварвала съм доста голяма кочина, от която си правя изводи и прекратявам. По простата причина, че мъжете не се променят, не ми е работа да превъзпитавам и не ми трябва дете. Възпитанието е от родител към дете и ако майката на един мъж не е свършила тази работа, не очаквай ти да промениш такъв човек.
И ако е бил без работа, а ти си работил е логично, че той е трябвало да поеме подръжката на дома. Да готви и да чисти.
Не ми го побира акъла как може по цял ден да си работила, да се прибереш, да трябва да му чистиш и готвиш. А той какво е правил? А да - на компютъра седял  Joy
Че и пари ти искал  ooooh!
Така че си опичай акъла и при следващо съжителство не търпи лентяйщина и поставяй точни изисквания. Прислужва се на деца до един момент. И също така е глупаво да правиш секс някой няколко пъти, без да го опознаеш и изведнъж дай да живеем с него. Това е голяма грешка.
Една приятелка така и направи като се омъжи. Въпреки, че от тинейджъри излизаха се оказа, че приятелят и и вече съпруг е доста мързелив. Ами просто си му заяви, че не става двамата да се прибират от работа, той да се изопва на дивана, а тя да чисти, да прави салата и вечеря, а той да се излежава. Че е имал и наглостта да и иска да му носи бира. Просто си му заяви, че така няма да живеят. Поставила е ясни правила. И му е  казала, че не му е майка, а съпруга. Ако иска майчино отношение и не е пораснал, да се връща на село при мама.Била е напълно способна да го зареже, независимо че тогава много го е обичала. Но е била достатъчно наясно, че ако живеят така, скоро ще се разделят.
Като се прибират след работа да хваща каквото има за правене. Ако пода е мръсен да хваща парцала. Ако килима е за чистене да пуска прахосмукачката. Да обели картофи, да направи салата. И след като всеки върши нещо, вечеря се и после всеки си почива, а ако иска и излежава.
А не единия да лежи като разплут, а другия след работа до 22 часа едва ли не да оправя всичко.
Дори и когато и двамата са в почивка, отново и двамата поддържат дома. Защото този дом е на двамата.
Като си родиха детето, двамата го гледаха. И двамата са сменяли памперси. Защото детето е на двамата.

# 24
  • Мнения: 55 001
Изобщо не съм съгласна, че по майката се познава какъв е синът/дъщерята.
Моята дъщеря ще е като авторката, хич няма да забележи, че прозорците са мръсни, камо ли да ги измие.
А у нас всичко свети, аз мръсотия и безпорядък не търпя.
Но младежите са друга бира, те са над нещата. Mr. Green

Момчето иска да му е подреден домът, не виждам защо го нападате и обиждате.
Авторката да си намери такъв като нея, да си живеят в кочинката и да им е хубаво.

# 25
  • Мнения: 32 500
Дева, който иска да му е подреден домът, не да държи сметка на приятелката си, а да стане и да почисти. Редно ли е да не работи, да се излежава по цял ден едва ли не, тя да работи, да и иска пари, а накрая да я нарече, че и не чистила прозорци, щото мама му била казала тъй.
Аз не съм голяма чистница. Чистя и подреждам веднъж в седмицата. Стига толкоз. Понякога сама си разхвърлям, но като цяло си слагам нещата на мястото.
И моите прозорци са мръсни и го виждам. Ма няма да ги мия пък. Не обичам да мия прозорци. Но няма да седна и да кажа на някой и да държа сметка.
Е, рано или късно ще ги измия тази година. Само отлагам неизбежното  Mr. Green

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 23 941
Момчето иска да му е подреден домът, не виждам защо го нападате и обиждате.
Авторката да си намери такъв като нея, да си живеят в кочинката и да им е хубаво.
Като иска да му е чисто и подредено да чисти и да подрежда, не да очаква безплатната слугиня да го свърши.

# 27
  • Мнения: 55 001
Много задълбавате.
Имат различни потребности двамата.
Тя и сама да е, няма да си ги изчисти, това искам да кажа.
А той като си ги мие сам, тя за какво му е? За красота?
Добре са се разделили,  следващия да го подбира внимателно.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 23 941
Аз като съм сама не ми се налага да чистя толкова. Като има някой, който стои по цял ден в жилището и не чисти, свинщината става голяма. Стига оправдава мъжа. Няма да му падне члена от пускането на прахосмукачка.

Последна редакция: сб, 01 юни 2019, 19:25 от Янтра

# 29
  • Мнения: 32 500
Интересно мислене имаш Дева.
Твоя мъж това ли му е причината да се ожени за теб?
Все си мисля, че не може да е толкова елементарно.
Познавам доста мъже, които са напълно способни да чистят къщите си, прозорците си, че могат и да готвят. И въпреки всичко са женени. Защо ли са се оженили?  newsm78
Иначе си права, различни потребности имат.
Той има нужда от жена, която да спи в другата стая и само да я привиква за секс. Да работи, че и да чисти, а той да седи.
И ако това за теб е нормален мъж, аз съм трамвай?

И миенето на прозорци не е най-важното в живота. Хората имат и други задачи и това, че прозорците са мръсни не е болка за умиране. Когато човек реши, че му е дошъл момента и има нужното време си ги изчиства.

Общи условия

Активация на акаунт