Звездни компромати - Юни'19

  • 205 066
  • 2 403
  •   1
Отговори
# 2 055
  • Viena
  • Мнения: 3 581
Днес нали е малък петък... 😂

# 2 056
  • Мнения: X
Дреме ѝ на Дженър на Дженърчето,най-младата милиардерка в света е Simple Smile

# 2 057
  • Мнения: 16 871
Отврат.
Днес нали е малък петък... 😂

# 2 058
  • Мнения: X
Днес е малката събота и тази снимка е неприемлива Grinning

# 2 059
  • Мнения: 3 411
Рая от националната лотария е родила момченце Heart

# 2 060
  • Мнения: 3 609
Засрамена ще си призная, че Кайли Дженър идея нямам каква е... нито една друга, Бела Хадид мисля беше..гледам, че ги коментирате и все ме е срам да питам какви са и за какво се борят

# 2 061
  • Мнения: 8 578
Кайли е най - малката дъщеря на Крис Дженър (мамомениджъра на Кардашиянови) и Брус Дженър(сега Кейтлин). Има линия за грим. Наскоро роди дъщеричка Сторми от един рапър.

Бела е по - голямата сестра на Джиджи Хадид. И двете са модели, дъщери на бивш модел Йоланда и някакъв милионер с палестински или йордански произход, не помня точно. Бестита са с Кендал Дженър - също модел.
Тя пък е по - голямата сестра на Кайли.

# 2 062
  • София
  • Мнения: 23 079
Захирче, въпросната Кайли е полусестра на Ким Кардашиян, имат обща майка. Всъщност баща й стана жена, така че е политкоректно да кажем, че майките й са две. А, брандът й, някакви гримчета бяха, е оценен на милиард.

И аз съм потресена от Йоко. Не от килограмите й, щото почти съм й в категорията, но и вкъщи не се нося така. Това нейното ансамбълче ми наподобява на зимна пижама.

# 2 063
  • Мнения: 24 315
Баба Аня и дядо Сашо с внучето, Пипи и бащата на бебето.....
https://life.dir.bg/zvezdi/anya-pencheva-i-sasho-dikov-s-vnuka-si-na-snimka

# 2 064
  • Мнения: 3 794
Пипи изглежда много добре Simple Smile На лицето й е изписано щастие Simple Smile Малко ме напряга по тв и не я гледам, но се радвам, че има бебче - явно наистина го е искала много!

# 2 065
  • До морето
  • Мнения: 7 060
Ама бебчето е голям бонбон! Баба Аня, сигурно е във възторг от новата си титла😁

# 2 066
  • Бургас
  • Мнения: 6 587
Много мила семейна снимка.Само баба Аня пак прибелила очите и играе,но актриса е жената,то си е навик.Харесаха ми всички! Heart Eyes

# 2 067
  • Мнения: 39 296
О, в интервю по Бтв(взето от Пипи по повод премиерата с нея и Стефан Данаилов), тя обясняваше колко е горда, защото за първи път я е гледал и нейния внук. Ти да видиш!

# 2 068
  • Мнения: 24 315
Нека се радват хората! Прекрасни емоции са това. На мен ми направи впечатление Сашо Диков - щастлив, не стъпва по земята от радост!

# 2 069
  • Мнения: 35 109
Наистина са хубави емоции. Нека се радват! Аз така се вълнувах , когато синът ми гледа наше представление. Може нищо да не разбират децата, но чувствата в големите бушуват много!

Общи условия

Активация на акаунт