Звездни компромати - Юни'19

  • 205 264
  • 2 403
  •   1
Отговори
# 2 370
  • софия
  • Мнения: 2 463
Kaia Gerber
Скрит текст:
Nico Tortorella, Samira Wiley
Скрит текст:
Гостите на сватбата на Зои Кравиц
Скрит текст:





Gwyneth Paltrow & Husband Brad Falchuk
Скрит текст:
Keanu Reeves
Скрит текст:

# 2 371
  • софия
  • Мнения: 25 668
Не знам коя е новата му песен и може би, за това, не съм я чувала никога. Не се чувствам ощетена.

# 2 372
  • Мнения: 6 684
Нона Йотова с обичайния си безумен грим по БГ.  Иначе в лицето изглежда май по-добре от преди.

# 2 373
  • Мнения: 1 775
Кой си е намерила Маги Кю? Дилан беше по-нормален.
Дават Виктория Георгиева по Нова. Не знаех, че тази песен е нейна. Чувала съм я много пъти и мислех, че е чужда песен. Страхотно звучене! Kissing Smiling Eyes

Последна редакция: нд, 30 юни 2019, 10:57 от ~Carolina~

# 2 374
  • Мнения: 9 151
Страхотна песничка!Това дали беше едно момиче от X фактор,една обрана,мълчалива,леко пухкавка ?

# 2 375
  • Мнения: 39 546
Супер е песента!

# 2 376
  • Бургас
  • Мнения: 9 404
Страхотна песен и хубавко момиче нищо,че е пухкавка.

# 2 377
  • Мнения: 4 690
Гледах я в едно интервю и доста е отслабнала. Изглежда чудесно, нищо общо с Дари, Мари, Герита, не само визуално, но и гласово.

# 2 378
  • Мнения: 1 767
Малко ми напомня за Сиа.
Иначе е класи над Бг звездите и техните “хит-чета” ...

# 2 379
  • Бургас
  • Мнения: 9 404
Да,да точно на Сиа напомня,обожавам Сиа.

# 2 380
  • Мнения: 2 360
И на мен ми беше фаворит в X Factor. Имам непоносимост към нахакани “диви”, които гледат лошо, чекнат се и вият като вълци.

Ето го кастинга:
https://youtu.be/5mgz28u3A50

Всички я видяха колко е притеснена и започнаха една ли не да й се карат. Единствен Криско се опита да я окуражи и се сетих, че всъщност беше готин ментор.

Последна редакция: нд, 30 юни 2019, 12:44 от ~Mystic~

# 2 381
  • Мнения: 9 151
Значи е същата от Х фактор.Сега изобщо не е пухкава,екстра е.Точно за Сиа се сетих първо и аз,клипът има нещо общо.Браво на момичето, има страхотен глас.

# 2 382
  • Мнения: 18 654
Значи... Киану Рийвс май беше по-добре с брадата.

# 2 383
  • Мнения: 1 775
Викито на външен вид малко прилича на Адел, но явно е фенка на Сиа. И песента и клипът изглеждат вдъхновени от Сиа. Няма лошо.
Дано по-нататък обаче не продължава така. Те много певци обичат така да си имитират актуалните звезди.
Много харесвам това изпълнение на Деси. Kissing Smiling Eyes


Още не съм изгледала документалния филм за Джако - Да напуснеш Невърленд. Не знам какво да си мисля  за този филм. Сигурно има нещо вярно, но и много измислици.

# 2 384
  • Мнения: 15 356
Carolina,аз Джако го харесвам много,не знам каква част от филма е истина,но малко ми промени нагласата към него.Но за мен като певец е,и ще бъде легенда.
Струва си да се гледа филма.

Общи условия

Активация на акаунт