За тези, които четат любовни романи № 33

  • 53 246
  • 761
  •   1
Отговори
# 240
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 884
Аз започнах първата книга от серията за Котънблум - много ми харесва, чете се леко и е доста увлекателна

# 241
  • Бургас
  • Мнения: 5 942
Аз започнах първата книга от серията за Котънблум - много ми харесва, чете се леко и е доста увлекателна

Точно вчера им се чудих, значи ще я прочета скор. Издадени са три книги, това цяла поредица ли е или ще има и още?

Вчера ходих да си купя Обяснения в омраза Автор: Ви Кийланд и Пенелъпи Уорд /Hate notes/ ама от Егмонд отложили "премиерата"/беше обявена за 27.07.2019/.

Започнах поредицата на Сабрина Джефрис - Хората на херцога. Не е зле, не е и кой знае какво.

Друг пример харесвам Лайза Клейпас, но поредицата "Бегачите от Боу стрийт" изобщо не ми допадна. Четох ги по диагонал, едва ли не насила - аха да стане по интересно, но не би.
Първата ми хареса, втората никак, но третата за Ник - някак различна ми се стори и не съвсем в стил Лайза К, но ми хареса

# 242
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 917
И аз се двоумях за "Обяснения в омраза" - дали да я поръчвам, или не. Защото чак следващото лято ще мога да си я прибера.

# 243
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
За "Маската на любовта" и аз съм на мнение, че беше скучновата и измъчена, очакванията ми бяха по-големи.
"Котънблум" ги изчетох, харесаха ми, леки, забавни, бързо забравящи се, обаче.
"Обяснения в омраза" вече съм я поръчала на преордър, когато дойде, тогава.
В момента чета "Лак и кал" на Ивелина Атанасова, трудно ми върви, но на инат ще я прочета, че и две части са, но аз съм упорита, не е любовен роман ,по-скоро семейна сага, с опит за мистика ала Шифърът на Леонардо.
Последните книги, които си взех са далеч от любовните, ама ми се дочете нещо смешно, та  ме вдъхнови "Лейди Гергана" и още няколко книги си взех от този тип, та може би ще си дам малко почивка от кахърните книжлета, макар че едва ли ще изтрая много.

# 244
  • Мнения: 18 589
Можете ли да ми препоръчате нещо на тематика-ранчо, коне, имения, голямо семейство, с повече герои, тип латиноамерикански сапунки-моля не ми се смейте!, Или роман на испанска тематика. Сещам се че ми се чете отдавна нещо подобно, но не знам къде да търся по темата.

# 245
  • Мнения: 708
Можете ли да ми препоръчате нещо на тематика-ранчо, коне, имения, голямо семейство, с повече герои, тип латиноамерикански сапунки-моля не ми се смейте!, Или роман на испанска тематика. Сещам се че ми се чете отдавна нещо подобно, но не знам къде да търся по темата.

Тип семейна сага с повече герои бих ти препоръчала поредицата "Кралете на бърбъна" от Дж. Р. Уорд. Увлекателна, с доста интриги и една по-голяма мистерия.
Също така и "Горчиво небе" на Нора Робъртс - история за три сестри, наследнички на ранчо.

# 246
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 884
Котънблум са три, до колкото видях, и трите са издадени на български, и трите ги има и електронни. Интересни са, приятни, леки и неангажиращи.

# 247
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
коя е третата на котънблум? че аз имам две на хартия и явно нещо съм пропуснала по ефира ..

# 248
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 859
коя е третата на котънблум? че аз имам две на хартия и явно нещо съм пропуснала по ефира ..

# 249
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Аз се метнах на Кат и Боунс от Среднощен ловец на Джанин Фрост. Тази година ми е на тема паранормално и исторически.

# 250
  • Мнения: 18 589
"Ябълково вълшебство"започнах. Мисля,че е леко фентъзи, вероятно героините ще се окажат нещо като вещици. Аз обичам такива истории.
Благодаря за предложенията,добавих ги в списъка ми. Стана дълъг.

# 251
  • София
  • Мнения: 29 037
Напоследък и аз съм основно на фентъзи. При това тийн.

# 252
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
коя е третата на котънблум? че аз имам две на хартия и явно нещо съм пропуснала по ефира ..

хммм тази я имам .. явно или 1 или 2 съм пропуснала Grinning благодаря!

# 253
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 884
Тази е втората, за Талула, сестрата



А тази е първата, за най-големия брат



Третата е за Сойер, третия от Форнет фамилията

# 254
  • Мнения: 348
"Ябълково вълшебство"започнах. Мисля,че е леко фентъзи, вероятно героините ще се окажат нещо като вещици. Аз обичам такива истории.
Благодаря за предложенията,добавих ги в списъка ми. Стана дълъг.
Тогава Ви препоръчвам серията "Двор от рози и бодли". 🥰

Общи условия

Активация на акаунт