Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 7 / Юни 2019

  • 153 461
  • 3 696
  •   1
Отговори
# 1 425
  • Мнения: X
Иска им се да звучат западно, но нямат подходящите за това имена, та затова са си ги префасонирали - Valerie, Antoinette (и то 2).

# 1 426
  • Мнения: 6 604
Иска им се да звучат западно, но нямат подходящите за това имена, та затова са си ги префасонирали - Valerie, Antoinette (и то 2).
Не се заяждам - ако ти се казваше Валерия или Антоанета, как щеше да се представяш в Ютуб. Ако беше инфлуенсър? 😁

# 1 427
  • Мнения: X
Иска им се да звучат западно, но нямат подходящите за това имена, та затова са си ги префасонирали - Valerie, Antoinette (и то 2).
Не се заяждам - ако ти се казваше Валерия или Антоанета, как щеше да се представяш в Ютуб. Ако беше инфлуенсър? 😁

Като Валерия и Антоанета разбира се. И двете имена са хубави, а тяхната аудитория е българска, не знам за кого са се прекръстили.

# 1 428
  • Мнения: 3 743
Те в чужбина и Ц не произнасят, освен да си пишем имената Тсветанка да е по-лесна латинската транскрипция. Антоанет Пепе ще да е някоя френска благородничка, а Мона ГочеФФ руска аристократка. Аман от претенции за чужбина. Валери и Ивана сериали гледат със субтитри, но ще си пишат по английски имената и ще ми викат дриймърка. ПепА говори английски като дърводелец, но аз да я величая. Ай сиктир.

# 1 429
  • Мнения: X
Етикетът, той има значение 🧐 Иначе същата тениска може да си намериш и в Уайкики на Околовръстното за 15лв, ако хванеш намаление може и за 8.
Имената на Валери и Антоанета са впрочем благоприятни за професията инфуенсър. Ама ако бяха Пенка и Гинка как щяха да се кръстят не знам.

# 1 430
  • Мнения: X
Не споря, че на френски е Valerie, но на български не е с Е накрая, а е чисто и просто ВалерИ.

# 1 431
  • Мнения: 11

Иска им се да звучат западно, но нямат подходящите за това имена, та затова са си ги префасонирали - Valerie, Antoinette (и то 2).
Не се заяждам - ако ти се казваше Валерия или Антоанета, как щеше да се представяш в Ютуб. Ако беше инфлуенсър? 😁

Като Валерия и Антоанета разбира се. И двете имена са хубави, а тяхната аудитория е българска, не знам за кого са се прекръстили.
Точното пък на Антоанет блогът и влогът и в началото са били на английски Simple Smile

# 1 432
  • Мнения: 6 604
Не споря, че на френски е Valerie, но на български не е с Е накрая, а е чисто и просто ВалерИ.

Ако се беше изписала без Е, на английски, щеше да отнесе критика, че е неграмотна. 😜
И честно казано, предпочитам да пишат правилно на български.

# 1 433
  • Мнения: X

Точното пък на Антоанет блогът и влогът и в началото са били на английски Simple Smile

Да, и имаше 5000 абоната.

# 1 434
  • Мнения: X
И понеже е била мега добра във влоговете на английски затова се върна и започна на български.

# 1 435
  • Някъде там
  • Мнения: 16 061
И понеже е била мега добра във влоговете на английски затова се върна и започна на български.

Теди недей така я обижда сега 😉.Тя се върна, защото на Филипчо много му харесва да чопли семки по българските пътища и да плюе люспите по земята.Намерил е идеята за фантастична възможност, да прояви таланта си по плюене на семки,че у датско нямаше да му се отдаде такава възможност и айдеее юруш към България 🤣

# 1 436
  • Мнения: 6 604
Ето една идея от мен за фиба - мърч ли се казваше? 🤔 😜 😂 😂 😂
Малко перли само да му се добавят. Да е модерно. 😜

# 1 437
  • София
  • Мнения: 2 666
Иска им се да звучат западно, но нямат подходящите за това имена, та затова са си ги префасонирали - Valerie, Antoinette (и то 2).
Не се заяждам - ако ти се казваше Валерия или Антоанета, как щеше да се представяш в Ютуб. Ако беше инфлуенсър? 😁

Като Валерия и Антоанета разбира се. И двете имена са хубави, а тяхната аудитория е българска, не знам за кого са се прекръстили.

Чужденците са си наели специално преводач, за да гледат Пепе и ВалериЕ. За това са се кръстили така 😊.

# 1 438
  • Мнения: X
За бога, тези фиби... Отидох при моя приятелка, която работи в магазин за джунджурии, тези големите фиби с перли се продават за 6лв. бройката 😯 Казва, че се трепят да ги купуват. Колата ми е на ремонт и се наложи да се прибирам с автобуса днес, срещу мен седеше едно момиче (20+), изкара същите тея грозни фиби и ги снимаше, и им се радваше ли радваше... Ужас. Откъде тръгна този тренд? Аз съм задръстена и може да съм пропуснала носенето им от видни публични фигури като Ким К. и подобна паплач.

# 1 439
  • София
  • Мнения: 2 666
За бога, тези фиби... Отидох при моя приятелка, която работи в магазин за джунджурии, тези големите фиби с перли се продават за 6лв. бройката 😯 Казва, че се трепят да ги купуват. Колата ми е на ремонт и се наложи да се прибирам с автобуса днес, срещу мен седеше едно момиче (20+), изкара същите тея грозни фиби и ги снимаше, и им се радваше ли радваше... Ужас. Откъде тръгна този тренд? Аз съм задръстена и може да съм пропуснала носенето им от видни публични фигури като Ким К. и подобна паплач.

Освен дете в детската градина видях и една дама на около 50 години с подобни фиби. Защо, защо за Бога ги носят.

Общи условия

Активация на акаунт