Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 7 / Юни 2019

  • 153 454
  • 3 696
  •   1
Отговори
# 1 470
  • Мнения: 6 873
Джаклин Хил е пуснала обяснение за проблема с червилата.
Хем някои неща звучат нелепо, хем ми се ще да и повярвам. Кой би си организрал подобно фиаско, та то си е чисто самоубийство. Ор друга страна видеото и избълвано с тази бързина и в типичната униформа за извинения на бюти гурутата... Не знам какво да мисля.

# 1 471
  • Мнения: 6 604
Има вариант да са ползвали декорите от филма. Отказвам да повярвам, че някой им е разрешил да се снимат така. Все още е силно радиоактивно в района.
Дрехите на пожарникарите от ОНАЗИ нощ са все още радиоактивни.
Нашата Ким каза, че са били инктруктирани да не пипат нищо и да не пият вода дори, докато са навън.

# 1 472
  • Мнения: 787
Да започна с нещо позитивно.Изабел/Изи/български влогър,младо момиче,с аудитория предимно от тийнове,е издала книга "Щастловей".Книгата е на второ място в клас.бестселъри след посл.книга на В.Райкова.Момичето е удостоено с приз от родственик на Вазов-Национална детска Вазова награда за 2019.
Браво!
Скрит текст:
Скрит текст:
Не съм гледала мн влогове на Изабел,но в един от тях тя призоваваше децата да се обаждат на родителите си ,когато тръгват на път и пристигнат,за да са спокойни и да не се притеаняват за тях.Та,направи ми добро впечатление.

# 1 473
  • Мнения: 4 717
Има вариант да са ползвали декорите от филма. Отказвам да повярвам, че някой им е разрешил да се снимат така. Все още е силно радиоактивно в района.
Дрехите на пожарникарите от ОНАЗИ нощ са все още радиоактивни.
Нашата Ким каза, че са били инктруктирани да не пипат нищо и да не пият вода дори, докато са навън.

За това не се бях сетила, но ми звучи доста логично.

# 1 474
  • Мнения: X
Дано са декори, но от филма нали се бяха обърнали към същите тези инфлуенцъри, че е добре да се съобразяват, или пък  са имали предвид начина на позиране.
Чудя се ако са декорите не е ли имало хора с тях от продукцията, които да им намекнат, че това не е много правилно.

# 1 475
  • Мнения: 4 717
Предполагам, че като маркетингов подход са пуснали тълпа да се поразходи из декорите и те са се наснимали. Може и да са синковци на хора от екипа, направил филма. Едва ли някой му се е занимавало да им обясни, че правят глупави снимки.

# 1 476
  • Мнения: 232

Това е дъното на човешката простотия. Абсолютни мизерници.

 Това е падение. Покрусена съм.

# 1 477
  • Мнения: X
Едно време си снимаха задниците по Малдивите, сега в Чернобил!

И на мен ми звучи логично да са декори от филма, но контрастът е потресаващ.

# 1 478
  • Мнения: X
Току що в Преди обед също разкритикуваха въпросните снимки.

# 1 479
  • Мнения: 1 789
Annie Не съм съгласна, че като ти се плаща - ще рекламираш. Ако искаш да бъдеш възприеман сериозно от аудиторията си, следва да подбираш и прецизно да отсяваш предложенията за колаборации, а не да рекламираш на конвейр каквото ти падне, включително конкурентни продукти, което както многократно е коментирано тук, просто не се прави, било то от алчност за пари или от чист мързел.
Показаният тоалет от Антоанета е потресаващ, просто моделът на това модно недоразумение е такъв, че няма човек, на който би стоял добре - въпреки нейната фина фигура на миньонче, подчертава всичките ѝ недостатъци, а на жена с пищни форми  и голям бюст би стоял откровено пошло, т.е. която и да било друга публична личност да беше облякла този тоалет, щеше да отнесе неодобрение под някаква форма, било то критика или откровени подигравки. Ако наистина се харесваш така облечена и споделяш тази визия си в социалните мрежи, то тогава не би следвало да ти пука дали Х и У те възприемат или не. Аз все пак смятам, че когато си се провъзгласил за моден блогър, инфлуенсър, гуру (...) следва да изглеждаш поне прилично и адекватно за възрастта и положението си.

Последна редакция: чт, 13 юни 2019, 10:48 от Crystal Noir

# 1 480
  • Мнения: 6 604
Didi Не съм съгласна, че като ти се плаща - ще рекламираш. Ако искаш да бъдеш възприеман сериозно от аудиторията си, следва да подбираш и прецизно да отсяваш предложенията за колаборации, а не да рекламираш на конвейр каквото ти падне, включително конкурентни продукти, което както многократно е коментирано тук, просто не се прави, било то от алчност за пари или от чист мързел.
Показаният тоалет от Антоанета е потресаващ, просто моделът на това модно недоразумение е такъв, че няма човек, на който би стоял добре - въпреки нейната фина фигура на миньонче, подчертава всичките ѝ недостатъци, а на жена с пищни форми  и голям бюст би стоял откровено пошло, т.е. която и да било друга публична личност да беше облякла този тоалет, щеше да отнесе неодобрение под някаква форма, било то критика или откровени подигравки. Ако наистина се харесваш така облечена и споделяш тази визия си в социалните мрежи, то тогава не би следвало да ти пука дали Х и У те възприемат или не. Аз все пак смятам, че когато си се провъзгласил за моден блогър, инфлуенсър, гуру (...) следва да изглеждаш поне прилично и адекватно за възрастта и положението си.
Принципно съм съгласна. Репликата обаче не е моя. 😜 ✌️
Относно Изабела - имаме книгата. Дъщеря ми много я хареса.
Много хубави и полезни съвети има за тинейджърските вълнения и проблеми.

# 1 481
  • Мнения: 4 381
Не мисля,че Ели има по-нисък стандарт на живот от този на Пепе,но и двете са финансово зависими от други: на едната родителите наливат паричките,а пък другата се е залепила за гадже.
Ели ми е приятна като човек,има вкус за обличане,за гримиране,готви и клиповете й са много изпипани и си личи,че инвестира време и желание..обаче това коленичене пред гаджето не мога да го преглътна.



И на мен ми харесва Ели. Май тя е единствената, която следя. Другите ги ''следя'' чрез вас тук Simple Smile Не е странно, че е финансово зависима от Майкъл. Стандартът на живот и цените в Дания са много високи и ако няма добре платена работа, ще е зависима от друг.  По-евтино е и за двамата да си делят разходите. Тяхно ли е жилището или са под наем?

# 1 482
  • Мнения: 1 789
Didi Извинявай, объркала съм се! Сега ще коригирам обръщението, за да не стават недоразумения Simple Smile
Тази Изабел изобщо не я знаех коя е, докато не я засякох през април в мол Сердика, имаше представяне на книгата ѝ, искрено се изненадах колко много деца имаше и с какъв ентусиазъм чакаха реда си, опашката се виеше с метри! Направи ми добро впечатление от това, което видях за няколко минути - държеше се мило с децата, беше усмихната и много приветлива.

# 1 483
  • Мнения: 3 788
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Valerie_(given_name)
На английски се изписва с е накрая. Има и транскрипция как се произнася. Виж във ваше село не знам как е.
Чакай да се редактирам - от френски произход е името. 😜
Скъпа гражданко,
Филологът в мен проговори и не мога да не ти обясня за разликите между латиница и английски език.
Едното е официален език във Великобритания, Америка и много други държави и там името бихме могли да го изпишем като Valerie. Както например Lindsay, John, George и т.н.
Другото е латинската азбука (буквите A, B, C, D - Z) и се използва от българите за транслитерация.
Има си и закон за транслитерацията: https://slovored.com/transliteration/rules.html

Ако девойката се казва Валери, в личната й карта би трябвало да пише Valeri.
Ако се казваш Даяна в документите ти ще пише Dayana,  не Dayanne например (съществуващо име в чужбина), както и Георги си е чист Georgi и никакъв George.
По същия начин не пишем на "английски" Old Mountain, а Stara Planina.
Почети малко, може и да научиш нещо полезно. 😊

# 1 484
  • Мнения: 6 604
Хайде малко по - леко с квалификациите . Ютуб е всичко друго, но не и официален документ.
Можеш да се кръстиш както искаш. Както например Стоян е Чоко.
Антоанета е Антоанет и т. н.
Приятен ден от мен!
Искрено се надявам, че се чувстваш по - добре, че ми "начука канчето". 😉

Общи условия

Активация на акаунт